Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Dulcynea 15 lip 2015, 17:31
To pewnie zależy jak się trafi, bo wątpienia by dodatek za studia mieli. Na pewno jako właściciel apteki to co innego.

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lip 2015, 17:36
Cześć Dziewczynki i Chłopaki!!! :papa:

Niedawno wróciłam od dentysty, ząbek zrobiony, jeszcze jeden mi został na następną środę. Huuura! Jestem bohaterką (ale dopiero po wyjściu z gabinetu), wysiedziałam się na fotelu z rozdziawioną gębusią, a wokół "fontanny i wodotryski", z radia spokojna muzyczka.
Jak już usiadłam, to w miarę było już spokojnie, ale co ja się w pracy ponakręcałam przed wyjściem, to tylko ja wiem ile było tych złych emocji!!!
No, ale po wszystkim, teraz kawkę piję, bo najchętniej to bym się zdrzemnęła... tylko co bym w nocy robiła?

kosmostrada, platek rozy, znowu pichcicie? Aż mi ślinka leci na te makarony z kurkami lub innymi leśnymi grzybkami. :yeah: :yeah: :yeah:
Może w tym roku uda mi się z raz pojechać do lasu na prawdziwe grzybobranie, bo w tamtym roku byłam tak rekreacyjnie z dziećmi i Bratankiem "powąchać las" i znaleźliśmy dosłownie kilka podgrzybków.
Już niedługo urlop, jeszcze przyszły tydzień do pracy i też się wezmę za wiśnie. Jagody kupiłam w sobotę chyba i zasypałam cukrem, teraz tylko przełożyć do mniejszych słoiczków i zagotować, będą na zimę jako lekarstwo.

Lusesita Dolores, tak myślałam, że z apteki będą nici.... a co z tą pracą w gab. stomatolog.???

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 17:37
Dulcynea, ale Ahma nie ma studiow w tym kierunku to na pewno stawka mniejsza duzo i ona wydawac lekow nie moze.Kuzynka najmniejsza stawke miala 2 tysiace a zdarzaly sie i 2600 na reke. Watpie zeby 6 zl farmaceucie placili.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Dulcynea 15 lip 2015, 17:38
Grzybki..w zeszłym roku byliśmy na grzybobrania to nie wiedziałam jak zbierać tyle tego było, podgrzybek, borowiki...mniam...
Jajecznica, grzybki smażone, w occie, smietanie....

Spamowa wyspa

przez Dulcynea 15 lip 2015, 17:40
platek rozy napisał(a):Dulcynea, ale Ahma nie ma studiow w tym kierunku to na pewno stawka mniejsza duzo i ona wydawac lekow nie moze.Kuzynka najmniejsza stawke miala 2 tysiace a zdarzaly sie i 2600 na reke. Watpie zeby 6 zl farmaceucie placili.

Nie wiem jakie są stawki godzinie dla farmaceutów. Ją też z wykształcenia branża medyczną i nam za studia więcej się nie płaciło

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 17:42
mirunia, super:********* ze zabek juz zrobiony a emocje znam znam te nakrecania sie przed dentysta . Esh i ile to nerwow sie straci.
U mnie dzis szybki obiad taki kupny ale smaczny pierozki z soczewica , sa z dodatkiem curry i ja sobie tylko czerwona cebulka je troche okraszam :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 17:43
Dulcynea, chodzi o to ze nie moze Ahma wydawac lekarstw wiec nie jest farmaceuta , czy to ciezko pojac????

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2015, 17:54
mirunia, Kochana***** hej! No i kolejny ząbek z głowy, super!!! A nade mną wisi jeszcze jeden, ech...Ale to po wakacjach.
Mówisz jagody zrobiłaś, żebym nie przegapiła... Może w piątek na rynku kupię do tych pierogów.

mirunia, platek rozy, ja jestem grzybiarz zapalony, uwielbiam, jedna z najprzyjemniejszych rozrywek. :105:

Idę robić obiadek, tzn. sałatkę grecką, bo dziś znów grill, mięsko już zamarynowane, taka pogoda to szkoda nie korzystać.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Dulcynea 15 lip 2015, 17:55
platek rozy napisał(a):Dulcynea, chodzi o to ze nie moze Ahma wydawac lekarstw wiec nie jest farmaceuta , czy to ciezko pojac????

Przecież wiem, pisalam zupełnie o innej kwestii. Technik farmaceuta też istnieje i co

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 18:01
Dulcynea, Tez istnieje ale o ile wiem to Ahma tez nie ma technika farmaceuty . Ja jestem ksiegowa i mam mniejsza kase jak glowna ksiegowa ... I w aptece tez tak to wyglada z tego co mi kuzynka opowiadala .

kosmostrada, a to pewnie ze tak , jedna z przyjemnosci to trzeba sie jej oddawac i grzybki zbierac :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 lip 2015, 18:03
Siemacie ;)

Dulcynea, Lusesita Dolores nie ma żadnego wyszktałcenia związanego nawet pośrednio z farmacją i leków teoretycznie tykać nawet nie może ;)

mirunia, fajnie, że udało Ci się zrobić ząbka za jednym zamachem, bo ja ze swoim to minimum 3 razy będę musiała iść :evil:

kosmostrada, narobiłaś mi apetytu na zupę wiśniową :105:

A ja dziś od rana w mieście, w bibliotece po książkę i poszłam po buty bo moje już powoli nie nadają się do chodzenia. Przy okazji zgarnęłam sukienkę maxi za 40 zł :105: :yeah:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Dulcynea 15 lip 2015, 18:05
Ale chodzi mi o sam fakt 5 zł...uwazacie,że to ok stawką?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 18:06
acherontia-styx, wlasnie to usiluje napisac ale cosik ciezko wiedze przyswoic drugiej osobie....
Jaka kiecke???? :105: :105: w kwiaty???? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 18:08
Dulcynea, nie uwazam zeby to byla dobra placa bo jest nijaka tyle ze w aptece sa wieksze place niz 5 zl jesli ktos ma wyksztalcenie. I to nie moj wymysl a tak jest. Nikt nie bedzie takich ciezkich studiow konczyl za taka stawke zeby pracowac bo to odpowiedzialna praca

Sortuj wg