Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 18:19
platek rozy, No nie wątpię Kochana, że franca dała Ci popalić, mnie nawet na rowerze nosi, a co dopiero w sytuacji stresowej. Ale dałaś radę, więc "demon" nie ma nad Tobą władzy i tylko wściekle się miota... ;) Brawo!!!
Pocę się w nocy, czego wcześniej nie miałam... :bezradny:

mirunia, To ja jakaś jedyna, która ich nie słuchałam, Amerykę odkryłam :shock: ... A dobrze gadają, nie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 lip 2015, 18:22
platek rozy, jaka to jest umowa bez ubepieczenia? umowa o dzieło czy zlecenie?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lip 2015, 18:31
platek rozy napisał(a):Mam pytanie czy od kiedy chorujecie tez sie wiecej pocicie??? Bo ja przyuwazylam ze niestety tak.

Moja mama miała c-c-combo breaker nerwica przy menopauzie. strasznie narzekała na zlewne poty.

Jak mnie wkurzały te zajęcia z prawa pracy i czytania kodeksu pracy. Osobiście wolę wykłady o Gwiezdnych Wojnach, mniejsze science fiction.
Ale w przyszłym tygodniu widzę się z dyrektorem szkoły, bardzo prawdopodobne, że mi przydzieli kilka lekcji angielskiego dziennie z małymi dziećmi jako część etatu na rok, tak że poszaleję w zawodzie ;)

Terapeutka mi mówi, że jak się nie spinam i działam, to różne możliwości się w tajemniczy sposób pojawiają.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 18:39
cyklopka napisał(a): Terapeutka mi mówi, że jak się nie spinam i działam, to różne możliwości się w tajemniczy sposób pojawiają.

Ogromnie żałuję że moja terapeutka nie ma takiego lekko magicznego podejścia . Absolutnie wierzę w takie rzeczy, bo mają głębokie psychologiczne uzasadnienie.
Cieszę się, że w zawodzie poszalejesz. Zwłaszcza, że z maluchami to trzeba mieć trochę kreatywności i pomysłowości, co by coś w tych małych główkach się zagnieździło... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lip 2015, 18:42
kosmostrada, teraz ja puściłam Ci pw. Owszem chłopaki dobrze mówią, chociaż w niektórych momentach wydaje mi się, że wałkują temat na okrągło, ale sedno sprawy można sobie wyłuszczyć i wziąć do serca.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 18:47
Lusesita Dolores, zleceniowka ale bez ubez bo trzeba podpisac papier ze sie go nie chce.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 18:49
cyklopka, ja mam takie zwiekszone pocenie po prostu :bezradny: i to od keidy choruje .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 18:50
mirunia, Dziękuję. No trzeba się przekopać, mega profesjonalne to nie jest. Ale wiesz, gdyby było robione przez profesjonalistów, to nie byłoby za darmo... ;) Grunt, że wiele rzeczy mi się wyklarowało.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 12 lip 2015, 18:51
Witam wszystkich :papa:
platek rozy, za taką stawkę to sobie można na studiach pracować, żeby dorobić a nie normalnie :evil:
chociaż ja czasy pracy w kinie za oszałamiającą stawkę 5,14zł/h wspominam super :105: (no poza kilkoma nie fajnymi wyjątkami :P ) no ale teraz za taką stawkę w życiu bym nie poszła :P
ale jak się ma inne źródło ubezpieczenia to można na to zlecenie popracować, ja np. pracuję aktualnie na umowę zlecenie, ale za stawkę ponad 2 razy taką jak Tobie zaproponowali ;)

mirunia, kosmostrada, zazdraszczam z całego serducha leśnych wycieczek/spacerów :105: marzy mi się łażenie przez pół dnia po lesie, ale po pierwsze las daleko, po drugie brak towarzysza takich wojaży :P

A ja pół dnia spędziłam nad projektem na zaliczenie :roll: i co prawda widać już koniec, ale chwilowo mój musk odmówił posłuszeństwa także przerwa, tym bardziej, że temat nieciekawy i bardzo depresyjny ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 lip 2015, 18:52
platek rozy, To ja bym chciała taka umowe bo mnie ubezpiecza mops
ja sie poce bardziej od kiedy przytyłam, nawet jak ostatnio krew oddawałam to pielegniarka sie mnie zapytała co mam taka reke spoconą :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 18:54
kosmostrada, mirunia, wyslijcie mi tez :uklon: :uklon:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 18:55
acherontia-styx, dokladnie a to jeszcze sobota , niedziela to powinna byc stawka wieksza. Zreszta szkoda slow na takie warunki.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 18:55
platek rozy, Nic na to się chyba nie poradzi. Pocenie też jest od hormonów i nawet od tego że się ma więcej lat. Jakoś nie kojarzę tego z nerwicą ( bardziej to nocne), po prostu z czasem zaczęłam się częściej przebierać, przemywać w ciągu dnia, czy jest oczywiste, że rano nie zapominam użyć antyperspiranta.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 18:56
platek rozy, już Ci wysyłam
S. Beckett

Sortuj wg