Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 19:36
mirunia, ja kiedyś bardzo lubiłam latać. Potem miałam niepokój. Teraz to wiadomo... :bezradny: Ale wierzę cały czas, że to wyleczę i będzie powrót do niepokoju, który da się przetrwać. Wybierasz tylko lot z przesiadkami, żeby nie za długo w samolocie bez możliwości pochodzenia i zmiany obrazu ( też ze względu na wygodę, krążenie, itp.) i wio. A do takiego Rzymu, czy Londynu to da się jednym ciągiem.
A jak się nie uda, to jest tyle miejsc w Polsce, czy na samochodowej trasie, których nie odwiedziłam, że życia by nie starczyło, żeby zobaczyć. Byle móc wyjechać.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 11 lip 2015, 19:51
Pozwolę sobie wtrącić się do waszej rozmowy. Od dłuższego czasu staram się Polskę zwiedzać i ciągle się zachwycam jej zakątkami.
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 20:03
takie tam, Polska jest piękna, to fakt. Ale wiesz w podróżach za granicę dla mnie jest większy dreszczyk emocji. Inny język, inna kuchnia, inne produkty w sklepach spożywczych. Uwielbiam przyczaić się w jakiejś kawiarence na powietrzu i obserwować ludzi, co robią, jak się poruszają, jak się ubierają, poczuć klimat miejsca... Pójść na targ. jak jestem w jakiejś okolicy dłużej, to mam zaraz zaprzyjaźnioną kawiarnię i spożywczak, czy piekarnię ;) Ważniejsze to dla mnie jest od zabytków i zwiedzania. W niektórych miejscach udaje się zlać z tłumem, w niektórych niestety się nie da, wiadomo, że jesteś obcy ( zdarzyło nam się być jedynymi osobami o jasnej skórze i włosach w okolicy. ;) ).
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 lip 2015, 20:06
kosmostrada, pomalowałam sobie paznokcie i muszę delikutaśnie klikać, coby nie zepsuć misternej roboty! :D

Najdłużej leciałam ponad 4 godz. W tamtą stronę było jako tako, a w powrotnej przy lądowaniu miałam taki straszny ból uszu, że powiedziałam sobie - to mój ostatni lot! No, ale nigdy nie mów nigdy. Z przesiadką jeszcze nie latałam. :D
Najmilej wspominam swój pierwszy lot, (dość daleko) człowiek był młody, niczego się nie bał, na przekór stewardessom chodził na papierosa do wc :mrgreen: i dobrze było! No jak miałam wytrzymać tyle godzin bez dymka? ;) ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 20:32
mirunia, Oj uważaj na pazurki! :D
Też pamiętam palenie w samolotach, z łezką w oku wspominam. Jak człowiek mógłby jednego od drugiego odpalać, opróżniając przy okazji malutką butelczynę to byłoby łatwiej. :D Bez dymka np. 8 godzin - to hardcore co? ;)
Też uszy mi cierpią, ale je odblokowuje sposobem nauczonym na nurkowaniu i jest lepiej. Moja koleżanka leciała gdzieś do Azji, mega długi lot. Zdjęła buty w samolocie, przy wysiadaniu nie mogła ich włożyć na nogi, tak jej krążenie siadło i nogi napuchły. Szła skrzywiona w powiewających rozpiętych kozakach.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 11 lip 2015, 21:54
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez ala1983 11 lip 2015, 21:59
JERZY1962, :D pa
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Spamowa wyspa

przez takie tam 12 lip 2015, 00:45
kosmostrada, wiem, mieszkam dwie dekady w innym kraju niż ojczysty. Zderzenia bywają ciekawe.
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lip 2015, 01:30
Lusesita Dolores napisał(a):Witajcie
dostałam prace jako pomoc apteczna, 3 dni w tygodniu po 3 godziny
pogoda jest fajna
w poniedziałek zaczynam prace

Super :D :great:

Byłam u kolegi pić piwo i grać w grę, w ostatniej chwili wygraliśmy, bo gracze zaczęli wychodzić i trzeba było kończyć. Potem podwieziono nas nad rzekę, gdzie był bar i jakieś eventy na bulwarach, tak że spoko.
Ale myślałam o tym, że to jednak pod opuszczonym hotelem, więc kluby klubami, ale chciałabym zobaczyć te puste pokoje :shock: Druga rzecz, czasem mi się śni, że ta łacha to nie brzeg rzeki tylko morze.
A w sumie piwo jak kocie siusiu, tak że wróciłam bez sensacji.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 08:41
Kochani :********* Milej niedzieli dla Was.
Ja juz pol nocy nie spałam z nerwow wiec musialam wziac kawalek benzo przed wyjsciem bo juz takie nerwy mialam ze masakra.
Wlasnie dojezdzam bo mam na 9.
Obym nie zejszla.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 09:23
Dzień dobry!!!
U mnie pochmurno ( z rana jeszcze słoneczko przebijało) i jakaś taka ciężka atmosfera, nie wiem, czy to jednak na deszcz się nie zbiera. Zjemy śniadanie i będziemy się zastanawiać, co dalej. Na pewno młodemu musimy kupić gdzieś gacie, ale chyba niekoniecznie jest to punkt programu, który ubarwi cały dzień. :lol:
Wstałam przymulona, ale bez tego potwornego ścisku głowy, więc może dziś jakoś sensacje pogodowe mnie nie będą tak dobijać.

platek rozy, Kochana jesteś już w pracy, więc nie możesz mnie przeczytać, ale ślę dobrą energię i mocno trzymam za Ciebie kciuki. Może będziesz miała przerwę i zajrzysz... Jesteś bardzo dzielna - przetrwasz ten pierwszy dzień, to potem będzie już z górki. Czekam z niecierpliwością na relację.

cyklopka, Fajny wieczór... Lubię opuszczone budynki, a w zasadzie lubiłam, bo na dzień dzisiejszy klimaty jak z horrorów mnie potrafią rozedrgać, no ale taka faza. Wiesz, że przez to nie mogę czytać tego Pilipiuka?

Miłej niedzieli!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Emocjonalna 12 lip 2015, 09:30
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!!!
U mnie pochmurno ( z rana jeszcze słoneczko przebijało) i jakaś taka ciężka atmosfera, nie wiem, czy to jednak na deszcz się nie zbiera. Zjemy śniadanie i będziemy się zastanawiać, co dalej. Na pewno młodemu musimy kupić gdzieś gacie, ale chyba niekoniecznie jest to punkt programu, który ubarwi cały dzień. :lol:
Wstałam przymulona, ale bez tego potwornego ścisku głowy, więc może dziś jakoś sensacje pogodowe mnie nie będą tak dobijać.
Miłej niedzieli!!!

Z tego co mówili w tv, biomet dziś wybitnie korzystny :-)
I to pierwszy powód do tego, zeby była to miła niedziela :-)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 12 lip 2015, 09:36
Na 100 biliardów lat,nastąpi śmierć cieplna wszechświata.

Spamowa wyspa

przez Emocjonalna 12 lip 2015, 09:44
detektywmonk napisał(a):Na 100 biliardów lat,nastąpi śmierć cieplna wszechświata.

Szczęśliwie raczej nie dziś :-)

Sortuj wg