Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 10 lip 2015, 23:45
Obrazek a czasem nie wychodzi :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lip 2015, 23:51
kosmostrada, tak, tak, medal :great:
Jutro idę do kolegi grać w grę. Będą też inni koledzy, w tym jeden ładny 8)

A teraz wracam do moich żurawi z origami, bo już wiem na co je przeznaczę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 00:00
Ferdynand k, :D
Obawiam się, że Twoje proporcje papryki i pieprzu spaliłyby mi przełyk... ;)

cyklopka, Że Ty masz samozaparcie robić prace ręczne o tej porze... Ja muszę mieć światło dzienne.

No idę kości wygrzać w wannie i zebrać siły na jutrzejszy dzień. Pogoda ma być podobna, liczę na przejaśnienie i może jakąś aktywność fizyczną, a jak nie, będę trenować kreatywność.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 11 lip 2015, 00:19
no sam sok był pikantny a ja ostrej dosypałem nos mi odetkało :D
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 09:46
Dzień dobry!!!

Sobota, wszyscy śpiom??? :D
Ja już z rańca zaliczyłam z psem biedrę, bo miałam ochotę na croissanty na śniadanie.
Pogoda jakaś taka znów niestabilna, ale może lać na nie będzie, bo wiatr chmurzyska goni po niebie.
Bardzo chciałabym dziś ten rower zaliczyć, na razie kupiłam sobie napój witaminowy, może uda się trochę głowę z mulenia wytrząsnąć.

Miłego dzionka!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lip 2015, 09:55
Kochani dzien dobry :********
Ja znow niewyspana , dla odmiany ten z dolu urzadzal od 3 do 7 rano! awanture i darl sie na ta swoja dziewczyne , rzucal jakimis przedmiotami po mieszkaniu ... Jak dobrze ze ja w pon ide do tego dzielnicowego bo juz sie nie da wytrzymac .

Wstalam z poddenerwowaniem.

kosmostrada, :********** buziaki Slonce:) Dzis chyba lepszy poczatek dnia niz wczoraj?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 10:03
platek rozy, Hej Słońce!***** Ten sąsiad to się chyba uaktywnił ostatnio, bo wcześniej aż tak często Cię nie męczył, nie?
Tak, dziś dzień się lepiej zaczął, choć ciśnienie mi bardzo dokucza, łeb boli, nogi jak z waty, ale to tam nic, można starać się ignorować, grunt że na razie nie telepie strasznie więc jest oki, byle tak dalej. Jak już wyszłam z psem poza swój mały fyrtel, to dobry znak!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 lip 2015, 10:10
Cześć Dziewczynki!!!

Ja jeszcze w szlafroku! Piję kawkę, dobudzam się i trzeba iść po zakupy, jakieś mięsko trza kupić i pichcić.

Cieszę się Kosmo, że dziś trochę lepszy poranek masz, dalej pójdzie też dobrze!

Płatuś, coś dzielnicowy musi wymyślić na tego sąsiada, bo tak się żyć nie da! Czy do niego nie dociera, że zakłóca?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lip 2015, 10:20
kosmostrada, mirunia, no uaktywnil sie wiecej walsnie , wczesniej robil imprezy ale tak z raz na miesiac za to taka glosna ze wszyscy dookola slyszeli a teraz to juz praktycznie caly tydzien jest glosno. Nie dociera do niego widocznie nic , wydaje mi sie ze on cpa bo ma taki wzrok zawsze dziwny...
Ale ze dziewczyna z nim siedzi jak ja tak maltretuje to sie dziwie.. On nigdzie nie pracuje ( chyba handluje jakimis prochami bo zawsze sie kreca u niego dziwne typy ) ona to samo , z psem ja tylko czesto widze jak chodzi.

kosmostrada, Ciesze sie z ed zis lepiej sie czujesz! Oby dzionek Ci sie ulozyl przyjemnie.

mirunia, a ja meliske popijam bo telepawka mala , ale juz oczy malnelam .Co dzis bedziesz porabiala?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 10:28
mirunia, hej Kochana!***** Sobotni luzik widzę... :smile:
Też coś musimy na obiadek wymyślić, ale ja w ostatnim czasie to nawet w kuchni kreatywna nie jestem. Wczoraj mieliśmy makaron z łososiowym sosikiem, to dziś coś z ziemniorami by się przydało... Czekam na razie na małe pyk w głowie po tabletce i napoju witaminowym, żeby jakiejś jasności umysłu nabrać.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lip 2015, 10:33
platek rozy, ja skoro świt zaliczyłam rumiankową herbatkę... masz plana na dziś? bo ja to ewidentnie chcę wyjść.

A wiecie, że w literaturze anglojęzycznej to właśnie rumianek jest polecany na lęki? U nas melisa, a we Francji werbena. Ja mam wszystko w swojej szafce. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lip 2015, 10:55
kosmostrada, w sumie to nie bardzo mam plan, chyba teraz pojde na zakupy , pozniej planuje rybke z piekarnika zrobic z warzywami , stresuje sie jutrzejszym dniem . :bezradny: :bezradny:

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 lip 2015, 10:58
platek rozy, kosmostrada, już się zmobilizowałam i ubrałam. Wyjdę wreszcie po te zakupy, a później czeka mnie sprzątanie, po kocie muszę dokładnie odkurzyć, bo cholerka tyle sierści mam, że z godzinę będę odkurzać jeden pokój.

kosmostrada, wcale Ci się nie dziwię, że brak Ci kreatywności w kuchni... ale powolutku coś wydumasz i zrealizujesz.
Ja dzisiaj też coś wymyślę, co samo się będzie dusiło, bez zbytniego stania przy kuchence. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 lip 2015, 11:12
Dzień dobry Wszystkim !:) Ja położyłem się jakoś po 2 i pospałem do 9 więc jest nieźle :) Za chwile prysznic, śniadanko i z piesełem pójdę :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Sortuj wg