Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 12 lip 2015, 15:56
Rebelia, oczywiście, że zaproszę. Wieczorami przy ognisku będziemy recytować poezję zalinkowanego autora. Zresztą, może i on z nami posiedzieć będzie chciał.

Zebrec, cześć.
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lip 2015, 16:05
Nigdy nie byłam w Bieszczadach. Myślałam, że się tego lata z kuzynką zabiorę, ale chyba pojedziemy w inne góry.

Skończyłam robić obiad, zjadłam, zrobiło mi się ciepło, poszłam się na chwilę zwinąć w krewetkię na łóżku i strasznie mi teraz chłodno, weszłam pod koc i nie wiem, co dalej.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Rebelia 12 lip 2015, 16:10
cyklopka, aż taka słaba niedziela? ;)

takie tam, ok, a Emil będzie budował szałasy i bronił nas przed niedźwiedziami. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lip 2015, 16:20
Rebelia, całkowity brak krążenia w naczyniach włosowatych. Może kawa i chwilę w pełnym słońcu na balkonie?

Ja mam dużą skłonność do marazmów niedzielnych, szkoła weekendowa mi bardzo pomogła w tym względzie.

W poniedziałeczek terapia i uczennica, w sumie mogłabym zrobić jakąś listę dla terapeutki i przygotować jakiś artykuł/tekst piosenki na te ostatnie angielskie dla dziewczynki.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Rebelia 12 lip 2015, 16:23
cyklopka, kawa może coś da, u mnie na bank już nie pomoże. Niedziela mnie zmiażdzyła. 1:0 dla niedzieli. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 16:29
Wrocilam ale wiem juz ze tam pracowac nie bede.Jest duzo dzwigania , bo trzeba palety z towarem rozladowywac i o ile np niektore rzeczy sa lekkie tak juz przy sprzetach sportowych lekko nie jest , a placa ponizej krytyki --- 6 zl na reke :x umowa tez kijowa , facet sie zapytal od razu czy ma mnie kto ubezpieczyc bo on chorobowego nie placi , to naprawde na takiej umowie jeszcze praca w weekedny to powinno byc jak nic 10 zl na reke. Pilnujac Madzi mam wiecej --- 9zl i w spokoju .

W dodatku lęki mnie lapaly bo ja nie obeznana w towarze a klienci sie pytaja, szef straszny burak taki w stylu z e masz go calowac po rekachz e w ogole Cie zatrudnil.

Ide odpoczac bo jestem cala rozedgrana w srodku.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Rebelia 12 lip 2015, 16:31
platek rozy, długo tam pracujesz?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lip 2015, 16:43
Rebelia, nie , dzis mialam dzien probny , szukam pracy stalej a pracuje jako opiekunka do dziecka poki co.

mirunia zajrzalam do YR i pani mi dala probeczke tych perfum ktore masz , bede testowala ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez emilk 12 lip 2015, 16:43
Rebelia a dlaczego nie w tym stuleciu ? :P
emilk

Spamowa wyspa

przez Rebelia 12 lip 2015, 16:59
emilk, daleko posunięty sceptycyzm kazał mi tak napisać. :P

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lip 2015, 17:12
platek rozy, wcale Ci się nie dziwię, że nie chcesz tej pracy... dźwiganie nie dla nas! W dodatku za małe grosze. To nie jest praca na stałe (na dłużej). A jeszcze mieć szefa-buraka za plecami? :shock:

No wypróbuj te perfumki. Ja je dzisiaj użyłam wychodząc na spacer i powiem Ci, że czułam się "dostojnie". Pachnę do tej pory, a psiknęłam się leciutko w południe.

Głowa nareszcie przestała mnie boleć, spacer dobrze mi zrobił.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez high 12 lip 2015, 17:37
Witam wszystkich w leniwą niedzielę... ;)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lip 2015, 17:52
platek rozy, a weź, zapomnij czem prędzej, że w ogóle byłaś w takim miejscu.

Piję kawę, zginam żurawie, w stopy mi dalej zimno.
Dzwonił znowu ankieter, co pod pretekstem pytań o znajomość stacji radiowych pyta z kim się mieszka, ile mają lat, o której się z domu wychodzi, o zarobki :shock: Kazałam ojcu przerwać, bo mu zaczął opowiadać z litości, że chłopak ma głupią pracę. A to mogą być jacyś złodzieje, jak numer telefonu znają, to i adres ustalą.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lip 2015, 17:58
Wróciłam. Byliśmy na rowerach w lesie. Nawet nas zapadało, ale zapach mokrego ciepłego lasu - bezcenny. Jedyny mankament - jazda po wertepach z bólem głowy i wrażenie bolesnego obijania się mózgu o czaszkę - nie do podrobienia... :hide:
Po drodze wracając zatrzymaliśmy się w Almie po pudło lodów czekoladowych i ptasie mleczko ku rozpuście.
Teraz ewidentnie należy mi się odpoczynek. Człowiek w nerwicy strasznie szybko się męczy.

mirunia, Cieszę się, że wybrałaś się też na powietrze. To podstawa ruszyć kuperek z domu. W zimie może nam się nie chcieć. ;) Dostałaś moje pw?

platek rozy, No szkoda, że nic z tego nie będzie... Ale na następną rozmowę pójdziesz już silniejsza, bo wiesz , że dajesz radę i jesteś w stanie wszystko przetrwać!
Na osłodę masz chociaż perfumki!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg