Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 08 lip 2015, 21:23
kosmostrada, Jak zjesz ze mną to może być, tak to nie jestem za tego typu jedzeniem :D
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lip 2015, 21:31
DarkMaster, Bój się Boga, obiad jeszcze pizzą zagryźć?... :P Ale taka prawdziwa włoska pizza, o tak...lubię (nie jakaś sieciowa zapiekanka) :... :105:
Ale w lodówce u Ciebie to wiatr hula? Czy przyznajesz się otwarcie, że nie chce Ci się robić? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 08 lip 2015, 21:35
kosmostrada, po prostu mam smaka na coś, czego nie mogę zdefiniować i co nie znajduje się w lodówce :D
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lip 2015, 21:45
DarkMaster, O Kochany to idzie Twój nastrój niechybnie ku lepszemu, to dobry znak! Zaczynasz kombinować, jak tu sobie dogodzić... :D

Idę wziąć kąpiel w olejkach, jakąś maskę na włosy nałożyć, ot takie babskie rozpieszczenie... Muszę dziś pokombinować i sztuczki zastosować, może uda się noc przespać. Kąpiel, jakaś relaksacja, ziołowa herbatka, nie wiadomo co jeszcze wymyślić...

Plateczkowa, heloł, gdzie jesteś?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 08 lip 2015, 21:54
kosmostrada, no mam wachania jeszcze, ale jakoś sobie radzę. :)
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lip 2015, 22:38
DarkMaster, :great: Cieszę się!

Siedzę z maską na głowie, ziołówka naciaga, poczytam, relaksacja i śpik!

Życzę spokojnej nocy!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 lip 2015, 23:43
Cześć, no znowu zdaję raport jak już wszyscy spać poszli, bo wróciłam z apteki i serial oglądałam.
Kierowniczka mi truła, bo tam opieprzała pracownicę, jak ma dziecko wychowywać, a do mnie, żebym też się od nich uczyła, bo też będę pewnie niedługo miała. To powiedziałam, że nie mam z kim, to ona mi na to, że se muszę znaleźć faceta, bo przecież kiedyś miałam (akurat kojarzy tylko tego, z którym od 3 lat nie jestem), a ja jej na to, że nic nie muszę :|

Inna rzecz, że najpierw trzeba ogarnąć swoje wewnętrzne dziecko, a nie zakładać rodzinę, żeby sobie nią coś zapełniać.

Przy okazji coś czuję, że z tym kolegą, co się chciał umówić, a potem miał pretensje pewnie już nie będziemy kolegami. Niby fajnie sobie mieć wyrobione poglądy, jak trzeba, to się opowiedzieć za prawdą historyczną czy wesprzeć tradycyjne wartości, to zawsze chętnie, ale jeżeli ktoś musi codziennie rano hejtować w internecie Żydów, gejów, Ukraińców, kogokolwiek, to z nim jest chyba coś nie tak. To mnie przynajmniej ominą wyrzuty, że nie jestem wystarczająco "prawicowa". Sorry, ja próbuję rozumieć *innych* ludzi, bo sama jestem *inna*.

No taką wam zostawiam borutę na noc, bo się musiałam wygadać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 08 lip 2015, 23:46
Ja zerkam zza krzaków ;) Niezłą szefową masz,,,
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 lip 2015, 23:53
A potem co? W dzienniczku praktyk zamiast zapoznawania się z przepisami przeciwpożarowymi mi wpisze ćwiczenia z plotkowania?
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lip 2015, 09:25
Dzien dobry :******
Zyje Kochani zyje ale nie mam kompletnie weny do pisania.
Dzis bylam wlasnie zawiezc to odwolanie bo wczoraj pani z Mops dzwonila z e mam jechac z tym i basta. Ciekawe ze jakos pijakow ktorzy kasy wiecej dostaja z tej instytucji nie obliguja nawet do dziennikow pracy.
Wracam teraz .
Pozniej zamierzam zahaczyc o dzielnicowego bo znow o 1.30 obudzila mnie impreza na dole.
Jestem juz wylekniona wieczorami jak mam sie klasc bo nie wiem czy w nocy pospie spokojnie czy bede sie musiala uzerac z tym bu....cem.
Moja T dzwonila ze mozesie jeszcze ze mna spotkac w przyszlym tygodniu , tuz przed urlopem . Kilkoro ludzi zrezygnowalo i byl termin ktory mi tez odpowiada.

Milego dnia dla Was.
Ostatnio edytowano 09 lip 2015, 09:26 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 lip 2015, 09:26
Dzień dobry!!!

Całkiem udana noc, spałam nawet do 6.30! Oczywiście czułam się kiepsko po wstaniu, ale to już standarcik, wiem, że muszę przeczekać ten poranny lęk.
Wyszłam z rańca nawet w cienkiej kurtce, bo chłodek, wieje, co chwilę chmury. Niestety mam wrażenie, że mózg mi wypływa uszami, więc tabletę zaraz wezmę, takie ciśnieniowo zapewne będą najbliższe dni.
Chcieliśmy dziś po południu wyskoczyć na wieś, ale nie wiadomo, jak się pogoda rozwinie. Póki co od rana coś tam robię w chałupie, na chwilę wpadnie o 10tej moja mama po książkę i dalej zobaczymy.

A co tam u Was, jakie plany, jaki nastrój?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 lip 2015, 09:31
platek rozy, ***** Dobrze Cię słyszeć !!! Miłego dnia Słonko! Dzielnicowego odwiedź, urok osobisty roztocz, może coś wymyśli...
Fajnie, że będziesz miała terapię. :great:
Kochana, a drzemki nie robisz sobie w ciągu dnia? Ze stoperami w uszach nie możesz spać? ( ja nie mogę, bo muszę słyszeć, co się dzieje :bezradny: )
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lip 2015, 10:53
kosmostrada, :******** Kochana te lęki z rana tak dobrze mi znane ... Esh , trudno sie ich pozbyc . A na wies jechac to dobra mysl :) na ile dni????

W stoperach probowalam spac ale tam jest tak glosno ze one tylko halas tlumia a i tak slychac :why:

Ja wrocilam , bylam jeszcze na komisariacie ale sie okazaloze go przeniesli na inne osiedle . Poszperalam w necie i wyszperalam adres i numer telefonu . Dzwonilam i dostalam numer bezposrednio do pana dzielnicowego ale dzis jest d opiero od 13 wiec bede dzwonila pozniej.
Ponoc trzeba sie umowic na konkretna godzine i dzien .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lip 2015, 11:29
Ja zjem obiad, jadę do apteki, a potem na warsztaty wokalno-psychologiczne, może mi się uda koleżankę wyciągnąć też.
I Miss Forum

Sortuj wg