Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 06 lip 2015, 14:22
Niestety nie. Zbyt wiele miałem szans i zbyt wiele i tak zniosła.
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 lip 2015, 14:32
Witam się i ja ;)
dzisiejsza noc nie przespana, nie wiem czy to z gorąca i duchoty, czy zaczyna się powtórka z rozrywki sprzed roku ;)
u mnie też już chłodniej, wiatr zawiewa, nad ranem nawet delikatna burza była i padało :yeah: od razu się lepiej oddcyha :105:
zjem pewnie obiad i zawinę na 1-2h (ewentualnie 5 ;) ) przespać się.
Dobrze, że na dzisiaj mam już wszystko załatwione i fajrant :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lip 2015, 14:55
Ułłaaaa, nareszcie lunęło, nawet pogrzmiało, ale zlewa porządna...
Zaraz po kałużach będę wędrować do domu, bo na szosach jeziorka... ale fajnie, bo już chłodniej, chociaż słońce znowu świeci.
W pracy ledwo wysiedziałam, duchota, zastój powietrza... wiatrak po nogach mnie chłodził.

acherontia-styx, być może, że z gorąca sen nie przychodził. Ja bym Ci radziła nie drzemać w dzień, żebyś mogła normalnie usnąć w nocy, bo znowu może być nocka do tyłu! :D

Dolores, praca w kadrach do łatwych nie należy, ale cały etat to pewna praca, no i pensja lepsza niż te 250zł.
Zadaj sobie pytanie, czy wytrzymasz 8 godz. pracy za biurkiem, czy dasz radę... dopiero podejmij decyzję. To praca dzień w dzień, rano trzeba wstać, sprężyć się i być gotowym na kontakt z rzeczywistością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 lip 2015, 15:29
mirunia, akurat ta praca w kadrach jest tak jakby z przyuczeniem do zawodu, ale jednak wybiore prace sprzataczki bo nie dam rady na razie pracować po 8 godzin :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 lip 2015, 15:31
mirunia, wypiłam kawę i na razie się trzymam ;) ale jeśli to początki powtórki z rozrywki to jeśli będę miała nie spać, to i tak nie będę spała, nawet jak się w dzień nie położę. 2 lata temu potrafiłam nie spać 72h i funkcjonować całkiem nieźle. u mnie tak okresowo lubi wracać ta bezsenność, zwłaszcza w okresie letnim. ale co ma być to będzie, zobaczymy ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 lip 2015, 15:32
Ja bym w życiu nie dała rady pracować codziennie po 8h ;) wolę mój nieregularny tryb i pracę po 12 h ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Rebelia 06 lip 2015, 16:23
DarkMaster, takie gorsze dni i umysłowy wyrzyg wspomnień zdarzają się czasem, to normalne. Nie łam się, dorzuć do tego jeszcze czynniki atmosferyczne, zmęczenie i hece ze spaniem, to sny objawią się jako normalny efekt wszystkich czynników. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lip 2015, 17:03
Kolejny etap powrotu z mroku zaliczony - kazałam się wyrzucić w centrum handlowym i sama pobuszowałam po przecenach! Nic nie kupiłam, bo jakoś nic mnie nie powaliło ( a w co ubrać się mam), sprezentowałam sobie tylko żelki. :D Mam nadzieję w kolejnych dniach poszerzać swój teren działania. Miałam oczywiście smutną myśl - ile razy będę od nowa przerabiać tą drogę?
Gdy mąż mnie zgarnął ze sklepów, podjechaliśmy do lasku z psem, trochę we względnej ciszy pobyłam, powdychałam zapach mokrego lasu - dobry relaks dla mózgu.Słońce znów wyłazi, ale wieje, więc jest przyjemnie.
Teraz zjedliśmy po francusku - bagietka i śmierdzący ser (gdzieś przeczytałam, że zawiera dużo bodajże tryptofanu, który obniża poziom kortyzolu), zagryzłam świeżo nabytą czarną porzeczką.
Kupiliśmy przez neta stół do kuchni z Jyska, zaraz będziemy składać. A tam nieciekawa noc i poranek - ogólnie dobry dzień!

mirunia, No to ulga, jak chlusnęło! Cieszę się, bo jednak człowiek inaczej patrzy na świat, jak jest czym oddychać.

acherontia-styx, Przykro mi, że też nie śpisz. Zaraźliwe to, czy co... Ale masz dobre podejście.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lip 2015, 18:00
kosmostrada, brawo Kochana :brawo: coraz dalej się oddalasz od domu i odchodzisz od rutyny! A spacer po lesie to balsam dla ducha, ciała i zmysłów, bardzo koi psychikę.

A ja wróciłam przed chwilą ze spaceru po tym deszczu, żeby się ochłodzić. Przeszłam się tą aleją lipową w chłodzie... po ulewie aleja jest bardzo zaśmiecona przekwitłymi kwiatami i liśćmi, wiatr i deszcz zrobił nieporządek na chodnikach...
Jest wilgotno i parno teraz, bo wszystko paruje. Łoj tam, marudzę... spadam już! :D ;)

Kosmo, to macie fajny nowy nabytek i nowy wystrój kuchni! Może przy tym stole będzie lepszy apetyt!
Bardzo lubię zmiany w mieszkaniu, nawet coś poprzestawiać.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lip 2015, 18:52
mirunia, Musieliśmy zmienić, bo poprzedni stół był już zniszczony, malowany kilka razy, co niewiele pomogło. Teraz mam ze szklanym blatem, będę biegać ze szmatą co chwilę, co by śladów paluchów nie było widać, ale co tam.
Ale wiesz jak to jest ze zmianami - teraz patrzę - o już poduchy trzeba wymienić na krzesłach i podkładki ładne pasujące kupić... :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 06 lip 2015, 18:57
Rebelia, :*
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lip 2015, 19:06
DarkMaster, jak na wieczór, troszkę odpuściło? masz jakiegoś plana na zajęcie głowy?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 06 lip 2015, 19:13
kosmostrada, tak, chwilowo odpuściło, póki co słucham muzyki, pewnie standardowo nie zasnę, nie wiem co wykombinować.
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lip 2015, 19:20
Wrocilam . Upal calyd zien nieziemski ale objechalam wszytskie miejsca ktore mialam objechac . Nawet zahaczyłam o biblioteke naukow a w ktorej moja kolezanka pracuje . Odebralam sobie piekna czerwona sukienke vintage :105: :105: :105: :105: bo na kolezanke jest za duza w biuscie i mi ja sprezentowala za dwie pary kolczykow . Juz mam wizje jesienna na siebie w niej , kieca , moja czarna kurtka z eco skorki , do tego wzorzyste czarne rajstopy i szpilasy lakierowane :105: :105: :105: aaaaaaa normalnie sie zachwycilam :D ta kieca ponad miare :mrgreen: :D :D

kosmostrada, Brawo za wychodzenie :brawo: :brawo: co dzień to kawaleczek dalej , wiesz ja tez sie tak zastanawiam niejednokrotnie ile jeszcze bede sie cofala i znow gramolila ?

mirunia, dobrze ze deszczyk byl i burza u Ciebie , zawsze to troszke inne powietrze :) Co dzis mialas smacznego na obiado?

Lusesita Dolores, ja bym wybrala etat bo kase potrzebuje i stabilizacje :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg