Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 lip 2015, 11:02
kosmostrada, super ze pospalas :yeah: bardzo sie ciesze! Power w ciagu dnia nadejdzie:) A wiesz ze ja ostatnio oddalam do kontenera dla caritasu 9 bluzek ktore juz byly na mnie z a male albo w ktorych wiedzialam z e chodzic nie bede.To w ramach odkurzania szafy :)

Tak teraz juz troche lepiej ale musze dzis uwazac na siebie bo beda mnie takie fazy lapaly. Nie mam zadnych tabletek bo mam to wlasnie na tle nerwicowym i mam tylko glukoze na podniesienie cukru we krwi . :bezradny: tylko to dostalam , mam taka w formie kosteczek Obrazek
Ostatnio edytowano 02 lip 2015, 11:11 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 lip 2015, 11:05
Megi_, Oj :******** mysle ze to faza ze czlowiek wyjezdza gdzies daleko , gdzie nie bedzie wsrod sobie znanych i oswojownych miejsc i dlatego tak Cie zlapalo . tak niestety mamy , kazde nowe miejsce jest dla nas niczym wejscie Na Mount Everest i wszytsko co nowe przeraza. Moze jednak wybierz sie do psychiatry po powrocie?????

Mnie na mdlosci T kazala wdrazac cwiczenia oddechowe Jacobsona.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 02 lip 2015, 12:00
JERZY1962, 3 tydzień tak ciągnę...

kosmostrada, Powodzenia życze w takim razie :tel2: Ja na dziś wymyśliłem kompletne czyszczenie napędu w rowerze, ale cholera jest ze mną gorzej... Wczoraj odezwała się była, do tego za 2 dni urodziny, pierwsze bez niej od 3 lat. Spędze je sam. Mam żal do tych wszystkich ludzi cieszących się na plażach itp, zwłaszcza par. Czuje się samotny i inny... Zaczynam bardzo żałować, że pozwoliłem jej odejść... :((

Megi_, Cześć :* Współczuje stanu. Dasz radę, wierzę w Ciebie.
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 02 lip 2015, 12:11
Jestem sam w domu i kaszlę.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 02 lip 2015, 12:12
platek rozy, myśle, że pójdę do niego, tym bardzie ze w wakacje mam więcej czasu. Tak sie nie da życ. Żadnych radości ...
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lip 2015, 13:07
Megi_, Kochana prześlę Ci na pw relaksację, którą dostałam od Ani Jasaw, super luzuje napięcie. Przed Tobą ta droga , którą my tu przechodzimy - psychiatra, terapia, dużo samozaparcia i pracy. Ale naprawdę już chyba czas coś zrobić, nie męcz się!!! Nie czekaj, aż Cię nerwica w chałupie zamknie. I proszę nie faszeruj się tą straszną chemią, ja naprawdę rozumiem, że nie wyrabiasz, ale to nie jest wyjście. Trzymaj się Kochana, ten wyjazd naprawdę może być nadal super i odprężający i tak o tym myśl.

DarkMaster, Fajne zajęcie masz, takie "majsterkowanie" super lasuje mózg. No masz teraz cięższe dni przez te urodziny i normalne, że myśli są jakie są, ale to minie. Dark to się naprawdę goi, staraj się nie drapać. ;)

Byłam, załatwiłam!!! :great: Miły spacer, wybrałam bardziej "malowniczą" drogę, w cieniu, nie pod górę, pies też zadowolony z mojego wyboru. Jeszcze da się wyrobić na dworzu, trzeba korzystać. Wracając kupiłam sobie nawet małą kokosankę.
Śmieszna rzecz - na ulicy dziewczyna rozdawała colę, podeszła do mnie, zaproponowała i mówi "dla Pani cola zero prawda?" :lol: Przez te problemy z jedzeniem, to ja chyba teraz tak wyglądam jak osoba, której przez gardło nie przeszłaby normalna cola...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 lip 2015, 14:12
Ktoś pójdzie do sklepu za mnie?
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lip 2015, 14:47
takie tam, przed chwilą wróciłam, czemu nie mówiłeś, żeby Ci coś kupić???

Witajcie Kochani!!!

Jestem już w domu, nawet zakupy zrobiłam w kauflandzie. :great:
Dzisiaj wcześniej urwałam się z pracy, tak na pół gwizdka ;) Gorąco, ale dobrze, że powiewa wiaterek i da się żyć.
Pospałam dłużej i lepiej dzięki zamkniętej sypialni... ale kocisko za to narozrabiał w dużym pokoju. :shock: Zwalił ze ściany termometr i stłukł oczywiście, wylała się jakaś niebieska rtęć, albo jakiś inny płyn :bezradny: nie wiem co to było w nim. :shock:
Połamał i pokruszył suchy bukiet na podłodze /i tak był do wywalenia, ale strasznie naśmiecił/, pozwalał bibeloty z komody, na szczęście bez uszczerbku... to wszystko chyba ze złości!!!! :shock: :shock: :shock:
Miałam ochotę mu wpieprzyć, ale śpieszyłam się do pracy i tylko tupnęłam nogą. :time: :time:

Ale powiem Wam, że jakoś negatywnie nie wpływa na mnie ta złość, trochę adrenalinki dostarcza i innych emocji, takich z zewnątrz, a nie ode mnie ze środka.

platek rozy, widzę, że znowu cukier daje się we znaki. Mam nadzieję, że jest już lepiej.

kosmostrada, dobrze sobie radzisz teraz na urlopie, spokojnie i na luzie. Odespałaś pieruński budzik trochę :D teraz dwa razy spojrzysz na godzinę zanim zatwierdzisz czas budzenia, no złośliwość rzeczy martwych! :D
Też już tak ciepło masz u siebie? Dla wczasowiczów to super pogoda.

Megi_ trzymaj się Kochana, obyś miała udany wyjazd i urlop! :great: Nie przyzwyczajaj się do benzo. :nono:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lip 2015, 15:07
mirunia, Hej Kochana*****! No i mówiłam, że będziesz miała atrakcje, dzięki kocikowi. :D Pięknie to ujęłaś, że to jest taka adrenalina "zewnętrzna", ona nie ma niszczycielskiej siły, tylko jest taką składową życia i jego urozmaiceniem.
Tak, ciepełko jest, ludziska zadowolone, tylko tłumy... :zonk: Musiałam prawie opłotkami chodzić. A co w weekend będzie... Liczę na zwyżkę formy i ucieczkę z miasta chociaż na jeden dzień...

Zrobiliśmy porządki w części szafek kuchennych, przegląd herbat, przypraw, powolutku działamy, ale skutecznie. Przy tej pogodzie tak będzie trzeba kombinować, różne ruchy do południa i wieczorem, a w środku dnia ukrycie w chałupie i porządki.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lip 2015, 16:08
kosmostrada, no mam teraz atrakcji co nie miara i roboty... a wszystko, żebym się nie nudziła. :D

A co Ty Kochana od razu w pierwszy dzień urlopu wzięłaś się do porządkowania szafek? Chcesz ze startu ruszyć z robotą, żeby zająć czymś głowę i ręce, a przy okazji będzie poukładane jak w pudełeczku...
Mnie też to czeka podczas urlopu, trochę dom ruszę w posadach, trochę ruchu w plenerze i zleci... dobrze, że z dala od biura i papirów, a rano poleniuchuję w łóżeczku. :yeah:

Kosmo, koniecznie gdzieś wyjedź poza miasto, chociaż, jak mówisz na jeden dzień... to fajna odmiana i inne obrazki, bodźce.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lip 2015, 16:16
mirunia, Jestem dobrej myśli, że się uda. Nawet bagażnik na rowery kupiliśmy. Ale spokojnie, dzisiaj wylazłam sama poza swój mały rewir i tak codziennie będę się starać poszerzać teren akcji. ;) Byle się czuć chociaż tak jak dziś, to ruszę znów do przodu.
A nowe obrazki to podstawa...
Jak długi będziesz miała urlop?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lip 2015, 17:02
kosmostrada, będę prawie 3 tyg. na urlopie.

Super pomysł z tym wyjazdem na rowery poza miasto, oby Ci dobre samopoczucie dopisało i siły fizyczne... będę trzymać kciuki, jak dasz znać kiedy wyruszacie na te manewry plenerowe!
Cieszę się bardzo, że dzisiaj czujesz się w miarę dobrze, oby tak dalej! :great:

Idę do kuchni coś upichcić na jutro, bo pusto w garach. :D

Spamowa wyspa

przez tictac 02 lip 2015, 18:30
Wam też jest tak gorąco ? ;/
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lip 2015, 18:46
tictac, Zaczyna być duszno w chałupie, ale jeszcze da się wyrobić.

Czekam, aż chłopaki wrócą od dentysty i wybieramy się do Almy po soki, kawę i takie drobiazgi. Chcę trochę pobuszować po półkach spożywczych w jakimś innym miejscu niż spożywczak pod domem.
A potem plan prosty - zjeść zupę i książka. Mama przywiozła mi zamówioną pozycję i wciągnęło mnie ostro - Zrozumieć lęki,pokonać panikę. Poradnik dla kobiet. Ciekawe spojrzenie dziennikarki, która sama to przeszła i potem zrobiła dokładny research na temat.
S. Beckett

Sortuj wg