Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2015, 18:42
Hey Kochani:*********
A ja niedawno do domku wrocilam , bylam dzis i U Madzi , pozniej na rehabilitacji bo sie wreszcie na termin doczekalam na ktory czekalam od lutego, nastepnie odebrac zamowione ksiazki z biblioteki , zakupach , odebralam wizytowki ktore robilam dla znajomej i wreszcie do domu dotarlam , zjadlam obiad i pisze do Was .

mirunia, kocik cudny :105: uwielbiam takie bialaski , koelzanka miala slicznego ale ona nie pilnuje swoich zwierzat chociaz ma sie za wielka pania ktora je kocha , no i zabil jej kociaka samochod :why: :why:

kosmostrada, Slonce trzymam kciuki zeby jednak ten urlop byl spokojny a nie podszyty lękami.

Oj jak jatez za rowerem tesknie :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 01 lip 2015, 18:44
kosmostrada, kosmostrada, Hehe, no faktycznie, wydaje się że jest lepiej i nie można pominąć tutaj Twoich zasług, za co Ci bardzo dziękuję :* Jeśli tylko dostanę, to się nimi pochwalę :)

mirunia, Ja jestem tutaj nawet jak mnie nie ma, obserwuje Was i czuwam, pamiętaj !:D
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 18:49
mirunia, Długa laba, powinnam skakać pod sufit... Będę tylko raz w tygodniu wpadać do roboty na ogarnięcie spraw. No i powiedz, czy nie powinnam mieć pod ręką kogoś kto mnie będzie po łbie jakimś młotkiem walić... :hide: Dawniej albo bym znalazła sryliard zajęć, albo leniuchowała, albo wyjechała w świat... Ech, muszę się ogarnąć, przecież może te lęki osłabną i da się żyć... Odwagi Kosmo! (tak do siebie gadam ;) )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 18:54
platek rozy, Plateczkowa*****, tak myślałam gdzie biegasz Kochana, że Cię nie ma. A Ty dziś zalatana dziewczyna byłaś. :D

DarkMaster, To udanych łowów okularowych! ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2015, 18:55
A dzis mnie cos milego spotkalo :D na rehabilitacji spotkalam taka kobiete z ktora pracowalam bedac na studiach w 96 roku i wiecie co uslyszalam ??? ze mam piekna cere , jak ja to czynie ze ona taka gladka i bez zmarszczek i ze wygladam mlodo i slicznie :105: :105: :oops: :oops: :oops: :oops: poprawilo mi to nastroj :D :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2015, 18:57
kosmostrada, oj tak Slonce":********* ja dzis latam od rana , nawet przegryzajke tresciwa mialam z e soba w pojemniczkach :D:D zeby przed wyjsciemm od Madzi ja zjesc coby glodna nie latac caly dzien :D

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 01 lip 2015, 18:59
kosmostrada, Dziękuję, dziękuję.
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 19:13
Odwagi Kosmo! (tak do siebie gadam ;) )

I tak gadaj Kochana codziennie, ja też ze sobą rozmawiam i wciskam w siebie pozytywy. Różnie to wychodzi, ale najczęściej pomaga! :D
Eee, wypełnisz sobie dni czymś fajnym. Masz psiaka na spacery nad morze, trochę domowych prac, siebie dopieścisz... a może uda się gdzieś z mężem wyjechać chociaż na dzień, dwa, poza miasto zmienić otoczenie.

platek rozy, to miałaś bardzo aktywny dzień, mnóstwo spraw załatwiłaś, a to pomaga normalnie funkcjonować i daje satysfakcję. :brawo:
Kocio fajny, tylko czasami mnie drapnie, lub zębem próbuje. Dzisiaj idzie w odstawkę, zamykam sypialnię. Dobrze, że jest lato i śpi się przy otwartym oknie, bo inaczej bym się udusiła w zamkniętej sypialni... nie lubię zamykać drzwi od pokoju.

DarkMaster, czuwaj, czuwaj dobry Duszku!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2015, 19:19
mirunia, a jak kocik sie nazywa??? Oj ja tez nie znosze drziw zamykac w sypialni jakos mi tak dziwnie wtedy.
Lubie takie wypelnione zajeciami dni , chociaz nie takimi stresujacymi jak np komisja :)
Kochana a Ty kiedy na urlop idziesz???

Podam Wam Dziewczynki przepis na superasne curry z cukinii , super jest do rybki czy do kurczaczka :)

CUKINIOWE CURRY

Składniki:

2 średnie cukinie
1 marchew
1 słoiczek przecieru pomidorowego
czosnek
imbir
kurkuma
kolendra
curry w proszku
łyżka oleju kokosowego

Nie podaje dokładnych składników, bo najlepiej robić to "na oko".
Rozgrzewamy patelnię, dodajemy odrobinę oleju kokosowego(może być inny).
Wrzucamy startą cukinię ( ze skórką) i marchew. Dodajemy czosnek, kurkumę, imbir, kolendrę. Nie za dużo, tak do smaku. Smażymy przez chwilę, podsypujemy przyprawą curry, solą i pieprzem, dodajemy przecier i podlewamy odrobiną wody.

Dusimy pod przykryciem 5-10 minut. Gotowe, można podawać z ryżem, makaronem, pieczywem. Z grillowaną rybą lub kawałkami kurczaka.
Polecam, bo smakuje rewelacyjnie i szybko się robi. Smacznego!

:105: :105:

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 19:45
platek rozy, przepis fajny, zapisany. Zrobię to na pewno, bo mi pasuje ten smak. Dzięki!

A kociak to Karmel, bo ma takie karmelowe łatki i oczy.
Urlop mam w sierpniu, tak, że jeszcze muszę trochę polatać do roboty, a już mi się nie chce. :bezradny:
Ale szybko zleci lipiec i lato też nam umknie, tylko patrzeć. Porobię sobie małe przetwory, wiśnie to już niedługo, jeszcze przed urlopem zrobię.

Lecę jakąś kolację wydziergać, bo jestem tylko po zupie i zaczyna mnie ssać. :D

Spamowa wyspa

przez Yvaine 01 lip 2015, 20:20
Dzięki Wam wszystkim za rady i te kciuki trzymane! :*****
Już raz to pokonałam to pokonam i drugi, a co! Jutro mąż ma mnie wyciągnąć choćby na chwilkę do miasta, będzie mi raźniej z kimś. No i już jakiś początek. Trzeba się ogarnąć bo niedługo zaczynam próby do spektaklu i trzeba być na nich, bo jak inaczej. I do domu muszę w końcu pojechać, bo babcia codziennie pyta kiedy będę, ja tylko się wykręcam, że to i tamto. A prawda taka, że 5 godzin w autobusie mnie o dreszcze przyprawia.

Platek róży, założyłam już sobie folder specjalny na Twoje przepisy XD

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 lip 2015, 22:50
hej
podchodzę do mruczka dzikiego co zawsze bał się ludzi
kucam i mrugam powoli i ze spokojną twarzą
a on od razu miauczy do mnie i idzie łasi się
a zawsze się bał ludzi mnie też
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 lip 2015, 00:53
Dzisiaj pierwszy dzień w aptece :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 02 lip 2015, 01:04
cyklopka, Że w pracy? Jak było? Chyba że chodzi o to nadchodzące dziś? :)

Pojechałem, okulary znalazłem, po czym usłyszałem że jeszcze nie są w ofercie i są dopiero wykładane, więc nie mogę ich kupić. Co za kretynizm... leżą na półce, cena wywieszona... Kpiny.

Więc wkurzony wróciłem, dałem psiakowi na Dzień Psa jakieś kupione zapakowane Ucho mięsne, rozpaliłem ze znajomym grilla, zjedliśmy kiełbachę, wypiliśmy piwo i wróciliśmy do domu. Niestety zaczynają włączać się wspomnienia. Wiem też że standardowo nie zasnę. No i nie mam planu na... w sumie to już na dziś...
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Sortuj wg