Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 lip 2015, 14:51
kosmostrada, u mnie na bezsenność działało to, że nie przespałam jednej całej nocy, później dnia, jak się nadal nie dało zasnąć to kolejna doba bez snu i później już przeważnie było ok. Nie wiem tylko czy u Ciebie to zadziała skoro wybudza Cię lek na ranem
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 01 lip 2015, 15:49
Ufff udało się,bo przedłużyli godzinę przyjęć. Wyszłam z Urzędu Pracy o 14.30. Siedziałam tam 7godzin. A mówią,że bezrobocie spada...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 01 lip 2015, 15:49
Ufff udało się,bo przedłużyli godzinę przyjęć. Wyszłam z Urzędu Pracy o 14.30. Siedziałam tam 7godzin. A mówią,że bezrobocie spada...

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 lip 2015, 15:52
Dzień dobry, o spamerzy moi drodzy :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 01 lip 2015, 15:53

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Yvaine 01 lip 2015, 15:53
Ależ zawaliłam dziś wszystko :(
Na terapię nie poszłam, warsztaty, które koordynuję odwołałam, spotkanie z koleżanką przełożyłam na bliżej nieokreślony termin.
Beznadzieja.
A wszystko przez to, że znów boję się wychodzić z domu :(
I jeszcze każdemu trzeba było wymówkę jakąś sensowną sprzedać.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 16:19
Yvaine, Aj tam zaraz zawaliłaś, zmieniłaś plany... :D
Ja wychodzę z domu na siłę, nawet w najgorszych chwilach. Choćby na malutkie kółko z psem, czy na ogródek, czy do spożywczaka obok. Malutkie wyzwania. Żeby schemat się nie utrwalił. Nie będziesz miała takiej frustracji, gdy chociaż jedną rzecz z listy załatwisz. Nawet taki dzień jak dzisiaj - odwołałam to i to, ale byłam tam i tam. Zawsze to podbudowuje. Spróbuj tą metodę małych kroczków.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Yvaine 01 lip 2015, 16:37
kosmostrada, masz rację, "zmiana planów" brzmi zdecydowanie lepiej niż "zawalenie" :)
Ja też wychodziłam na siłę, ale ostatnie kilka tygodni to izolacja całkowita.
Cóż, jutro kolejne podejście, może tym razem choć kroczek właśnie się uda.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 16:57
Yvaine, Trzymam kciuki! Z izolacji to na razie malutki kroczek, bez mega wyzwań i tak powolutku... To działa, wiem po sobie. Ile razy już wracałam do punktu wyjścia i potem znów po kroczku. I za każdym razem proces wylezienia z nory idzie szybciej. I tak poszerzać tą swoją strefę komfortu, bez spiny i przymusu. I nagle okazuje się, że siedzisz np. na warsztatach. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 17:44
Witajcie ponownie moje Drogie! :papa:

Zdrzemnęłam się trochę o dziwo, bo rzadko mi zdarza w dzień usnąć, a spałabym pewnie jeszcze, gdyby nie telefon...
A teraz snuję się po domu i balkonie, nakarmiłam kota - skubaniec z ręki je, bo jakby z miski było gorsze. :bezradny:

Pogoda robi się coraz fajniejsza, w weekend czekają nas skwary, więc siedzenie w chłodnym domku mnie czeka, żeby się nie roztopić.

Yvaine, ja też trzymam kciuki za powolne uruchomienie się i wyjście z domu. Kosmo pięknie Ci to nakreśliła, jak wykonać taki "wyczyn", a ja się pod tym podpisuję i stawiam pieczęć. ;) ;)
Nawet nie będziesz wiedziała kiedy, jak coraz dalej będziesz wychodzić. Też to przerabiałam z duszą na ramieniu, ale udało się!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 18:14
mirunia, ja nie kcę skwaru!!! :why: Siedzę wtedy z nosem w wentylatorze i tyle mojego życia.
A niuniek cwaniak, pańcia karmić musi... :D

Zupka zrobiona, czekam na mamę, żeby razem zjeść, lepiej mi wchodzi w towarzystwie. Monsz pogardził zdrową zupą i piecze sobie mięcho na grillu.
Bojam się jutrzejszego dnia, bo mam urlop. Brzmi głupio, ale jednak praca mnie mobilizuje, odrywa od objawów, powoduje, że muszę się zebrać, a teraz cóż ja wymyślę? :zonk:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 01 lip 2015, 18:21
PannaNatalia, 3 razy ten sam post? Zaszalałaś ! :) Ważne że się udało... Taa... gadają to oni dużo, szkoda że mają gówno w mózgu :)

takie tam, Strzała generała :)

Yvaine, Słuchaj się kosmo, te małe kroki na siłę są dobre, mimo że się nie widzi w nich sensu i nie ma się chęci.

mirunia, Dyskryminacja płciowa... :(

kosmostrada, No ja dzisiaj umierałem w aucie, a przez klimatyzację boli mnie teraz łeb... Ot taki urok.

Wieczorem robię podejście po nowe okulary sportowe do roweru, muszę też coś kupić psiakowi, bo w końcu dziś dzień psa :)

Potem może wypije jakieś piwko, bo i tak znów nie zasnę :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 18:37
DarkMaster, Heloł Dark! Dobrze brzmisz, jakbyś trochę poweru dostał! No i Pan się chce rozpieścić - nowe okulary na rower... ;) No brawo!

Chciałabym mieć miejski rower z koszyczkiem, tak żeby jak pańcia w klapeczkach,spódnicy i kapelutku jeździć... :D Nie pasuje to do mojej szosówki i chyba śladem Darka kupię sobie okulary sportowe na rower i będę udawać, żem stary rowerowy wyga w moich sportowych gaciach... 8)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 18:40
kosmostrada, ja też nie znoszę teraz upałów, całe szczęście, że w domu i w pracy mam chłodno.
Urlop masz Kochana tylko jutro na razie, czy rozpoczynasz od jutra dłuższą labę?

DarkMaster, dlaczego dyskryminacja? Była sama płeć piękna dotychczas ;) :D

Sortuj wg