Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 09:09
Dzień dobry!

Nie będę się powtarzać z tym jak się czuję rano i jak minęła noc, mam nadzieję, że pewnego dnia ogłoszę Wam entuzjastycznie, że jest lepiej.
Wzięłam z pracy Maca i cholery dostaję, bo jak szybciej piszę, to zapominam, że jest trochę inaczej niż Windowsie i mi jakieś chocki klocki się dzieją, wczoraj robiłam 3 podejścia do jednego pw. :time:

Mój plan na dziś- pójść do pracy (odrobic wczorajsze), potem wyjść z psem, wieczorem spotkać się z moją mamą, pogadać z przyjaciółką przez telefon. Bez fajerwerków, ale dobrze, że w ogóle snuję plany.
A Wy co będziecie robić?

DarkMaster, Oj chyba jednak idzie ku lepszemu , mobilizujesz się, włączają się różne emocje ( nawet ta złość to już coś), zobaczysz niedługo zaczniesz lepiej sypiać!

PannaNatalia, Kochana rozumiem Twoje rozterki, ale chyba najważniejsze odpowiedzieć sobie na pytanie, czego Ty chcesz. Gdzie najbardziej chciałabyś pracować, gdzie będzie Ci najlepiej? Cokolwiek zrobisz nie słuchając swoich potrzeb, pod wpływem innych, może odbić się frustracją i niezadowoleniem. Przez chwilę postaraj się oderwać od komplikacji związanych z tą sytuacją, zignoruj naciski i wsłuchaj się w siebie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 09:22
Dzień dobry!!! :papa:

kosmostrada, hej Kochana****, dzisiaj kocisko obudziło mnie o 4.30, musiałam wstać do niego i już się nie położyłam, więc jestem na nogach od świtu... ledwo siedzę w pracy, bo na oczy nie widzę. :time:
Będę jednak zmuszona zamykać sypialnię, żeby mnie nie zaczepiał. Miałam z rana robotę z kuwetą, jedzonkiem i późniejszym szaleństwem rozbawionego zwierzaka.
A drań po południu śpi ze 3 godz., wtedy kiedy mogłabym się nim zająć, to on pada na pysk.
Dobrze, że nie wyrządza żadnych szkód w domu (na razie)... no, ale trzeba było wziąć pod opiekę kicię, skoro właściciele wyjechali. :D
Jak wrócę z pracy, to padnę na drzemkę. :bezradny:

PannaNatalia, nie wiem, co Ci poradzić... myślę, że chyba trzeba zostać w dawnym sklepie. Obiecałaś, to raz, znasz już tam pracę i obowiązki, ludzi, to dwa. Minusem są dojazdy. Teraz to pestka w lecie, gorzej chyba jesień, zima. Jeżeli nie sprawia Ci kłopotu ten dojazd, to chyba sprawdzone miejsce jest plusem.

kosmostrada, oj, pisałyśmy w tym samym czasie. Stara polka w takim razie u Ciebie... ale powolutku dasz radę, planujesz i w miarę realizujesz te plany... to dobrze!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 09:45
mirunia, Witaj Słońce!***** No niestety będziesz się musiała chyba od skubańca odciąć w nocy... Wielu kocich właścicieli tak robi. Ale nie da się ukryć, masz rozrywkę...Dobrze, że kreatywność ma umiarkowaną i szkód nie robi. :D Wstaw fotę pupila...
Jakoś wytrzymaj w pracy, trzymam kciuki, niech moc będzie z Tobą i niech trzyma Cię w pionie perspektywa drzemki.. :smile:
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 10:10
kosmostrada, te miałam w komórce.
Wczorajsza sesja :D
Może coś innego po południu pstryknę. ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 10:36
mirunia, Słodziak... :105: Może tak się przyzwyczaisz, że sprawisz sobie kocika swojego... :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 lip 2015, 11:28
Witam z kawą :smile:
mirunia, śliczny kociak :105: w ogóle uwielbiam koty :105:
kosmostrada, biedna jesteś z tym budzeniem w nocy :( mam nadzieję, że szybko minie i zaczniesz w końcu normalnie spać i funkcjonować.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Zebrec 01 lip 2015, 12:08
Witajcie! ;)

Trochę sobie dzisiaj pospałem. Jeszcze 2 godziny i czas się zbierać do pracy. Byle do piątku! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 01 lip 2015, 12:17
Zostanę w tej pracy w której pracuję już 1,5roku.
Od 7.30 siedzę w Urzędzie Pracy. Mam nr 21,a dopiero weszła 18osoba. Chyba się dziś nie zarejestruję,bo pracują tylko do 14
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zebrec 01 lip 2015, 12:54
PannaNatalia, współczuję. Nie mam cierpliwości do takich miejsc. :evil:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2015, 12:55
PannaNatalia, mam nadzieję, że zdążysz przed 14 się dostać!

kosmostrada, chyba jednak nie zdecyduję się na kota... może, jak nie będę pracować. Uwielbiam rasę niebieską rosyjską lub brytyjski. Ale strasznie drogie są te kocięta.
Dzisiaj szlaban na moją sypialnię. :shock: Żebym ja przez kota zygzakiem chodziła i na oczy nie widziała???
Fajny jak mruczy i robi mrau. :D

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 lip 2015, 12:56
mirunia, PannaNatalia, Zebrec, acherontia-styx, kosmostrada, Czesc wam

mirunia, kotek śliczny, słodziak

ja właśnie gotuje rosół, a poza tym czas spedzam w łózku laptopem
kosmostrada, może popros lekarke o coś na sen, nie bedziesz sie tak wybudzała w nocy
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zebrec 01 lip 2015, 12:59
Lusesita Dolores, hej. ;)

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 01 lip 2015, 13:10
Hej,hej,hej

ostatni post napisałam 50min temu,w tym czasie weszły dwie osoby. Przede mną jeszcze 10osób,nie ma szans żebym się dziś dostała.Przez 5godzin przyjęli tylko 20 osób-przepisowo powinni to zrobić w 3godziny
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2015, 14:30
No i po pracy! Ładna pogoda, nawet przyjemnie jak wiaterek powieje, jeszcze nie ma ukropu. Byłam z psem na zakupach - dziś gotuję leciutką zupkę na kuraku z młodymi warzywkami. Teraz może na chwilkę przytnę komara, potem poogarniam i popichcę.

Lusesita Dolores, Nie chcę na razie nic na sen, jest marnie, ale jeszcze poczekam. W końcu to mi się zrobiło od brania tabsów na noc, może organizm wróci do normy.

acherontia-styx, dzięki Kochana, też liczę na to, że to się rychło zmieni.

PannaNatalia, No i co udało się , czy kolejne podejście jutro?

mirunia, Bądź twarda, nawet najsłodsze miau niech Cię nie omami, do sypialni wstęp wzbroniony! :D

Zebrec, Hej, hej! No w zasadzie tylko jutro i już masz piątek! ;)
S. Beckett

Sortuj wg