Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 cze 2015, 13:06
mirunia, no popatrz! ja ostatnio zaczęłam sie interesować więcej tym Hashimoto i sie okazuje, że bardzo mało jeszcze wiem. Dieta,dieta i jeszcze raz dieta (nie stosuje), mnóstwo badań dodatkowych, ciągła analiza wyników i w tedy da się żyć( jak dla mnie bardziej zwariowac:) ). Stosujesz coś z tej listy?
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 cze 2015, 13:10
mirunia, PannaNatalia, takie tam, kosmostrada, Megi_, platek rozy, Cześć wam wszystkim

platek rozy, strasznie mi przykro ze nie dostałas grupy :(( tak jest właśnie z orzecznikami że trafi sie na takiego co chorego uzdrowi

mirunia, kosmostrada, dziewczyny ja zawrty głowy mam jak sie nie wyspie a śpie bardzo długo do 11 czasem 12

znowu zaczyna sie robic upalnie, nie lubie takiej pogody
dzien spedze w lozku z laptopem :roll:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 cze 2015, 13:12
Dziewczyny ile płacicie za lek na niedoczynnoc tarczycy?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:14
mirunia, kosmostrada, Megi_, dzieki za slowa otuchy ale szukam pracy juz dorych kilka meisiecy i wysylam za caly tydzien kilkadziesiat cv i co? Sporo jest ofert wlasnie dla ludzi ze stopniem . I tak wpisalamw papierach ze potrzebuje go do znalezienia pracy to dostalam odpwoedz ze nie ma przeslanek zebym ja musiala w jakis szczegolny sposob byc traktowana i ze spokojnie moge znalezc prace bez tego.
A schorzen mam kilka i np nie moge siedziec przy biurku 8 godzin bez przerw ktore byc moze stopien by mi zapewnil.... Teraz to sie tylko martwie jak ja dalej mam ciagnac to wszytsko i gimnastykowac sie z kazdym groszem bo przeciez jeszcze mi swiadczenie z MOps zmniejszyli.

Zegnajcie kosmetyki , zegnaj dobre jedzonko , zegnajcie nowe buty i zegna niech wszystko co dobre a wita bylejakosc na reszte mych dni . No i nie miej tu nawrotu depresji czlowieku.

Tez dzis patrzylam na fasolke ale niestety jak na moja kieszen to ejst za droga :why: :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 cze 2015, 13:16
DarkMaster, ja po zakończeniu związku odzyskałam i wspólnych znajomych, i poznałam nowych ludzi.

Wczoraj wieczorem upuściłam tabletkę, a później ją znalazłam i przez to nie wiem czy dwa razy nie wzięłam, dlatego mi trochę słabo teraz :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:16
Lusesita Dolores, dzieki . Ja sie nie ludzilam za wiele ale nie ukrywam ze pomogloby mi to i moglabym dostac prace. :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 cze 2015, 13:16
Lusesita Dolores, za Euthyrox50 8,39zł :)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 cze 2015, 13:18
Ja dostałam stopien umiarkowany ale o z tego jak wpisali mi w nim że nie moge pracowac, a tez wpisałam w oswiadczeniu ze potrzebny mi stopien do pracy
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 13:19
platek rozy-a co z tą Biedronką? Może warto się przełamać i poświęcić jakiś dzień na pochodzenie po różnych sklepach żeby zostawić swoje CV? etc.?

Tylko się nie załamuj,napewno znajdziesz pracę.Może nie od razu,ale znajdziesz.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 cze 2015, 13:19
Megi_, oo to dobrze ze cena w miare bo kasy nie mam za bardzo
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:23
PannaNatalia, ja juz nawet robilam ogloszenia i wieszalam na kilku osiedlach . I nikt nie oddzwonil .Ze cv tez chodze , zawsze mam w torebce jak jestem na miescie i zostawiam jak tylko widze ogloszenia.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 13:26
platek rozy-to już nie wiem co mam Ci poradzić..chyba jedynie mogę Ci życzyć powodzenia i wytrwałości w dalszym szukaniu
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:28
PannaNatalia, Dziekuje :******** z Biedry poki co nikt sie nie odezwal , pozniej jeszcze zaniose do sklepu jednego , bo widzialam ze szukaja na wakacje .

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 cze 2015, 13:30
Megi_, oprócz robienia badań od czasu do czasu i brania Metizolu nic nie robię. Nie stosuję żadnej specjalnej diety, z resztą nic mi endo nie mówiła na temat diety.
Miałam robione usg kilka razy, w tym jedno z dopplerem tarczycy, biopsję /bo mam guzka/ i wszystko ok.
Dawno już byłam u endo, czas porobić nowe badania /prywatnie/ i zapisać się do niej też prywatnie. :bezradny:

platek rozy, nie dołuj się z tego powodu... obyś na opłaty i jedzonko miała i zdrowie w miarę dopisywało, to dasz jakoś radę.
Masz pewnie jakiś zapas kosmetyków, na jakiś czas wystarczy. Wiem, że trzeba żyć oszczędnie i liczyć grosiki... ja też kokosów nie zarabiam i muszę sama z jednej pensji utrzymać dom i siebie. To jest trudne, wiem. Z wielu rzeczy rezygnuję, ale tym się akurat nie dołuję.
Kochana, jesteś dzielna i pomysłowa kobitka i zawsze coś dobrego dla siebie wymyślisz... czasami życie podpowie co dalej.

Sortuj wg