Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 10:31
Oj co za dzień,wszystkim coś dolega :( Mnie trzyma od wczoraj ten lęk i głupie przeczucie,że coś złego mi się stanie-staram się to ignorować. Trzymajcie się!
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 10:45
Dzień dobry, trzymam za was kciuki :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 cze 2015, 10:52
Trzymamy sie, trzymamy :)
Ja po wizycie wkurzona, bo nie przyjęła mnie lekarka tylko jakaś praktykantka, która szukała informacji w necie :shock: W końcu kazałam jej zmierzyć ciśnienie a tu tak jak wczoraj 100/60 i to po kawie mocnej :why: i jak ja mam funkcjonowac? Dawke Euthyroxu mi zmniejszyła ale za mało, bo po konsultacji smsowej ( moja endo tak sie kontaktuje ze mna) mam brac dawke 37,5 ug a nie 62,5 tak jak mi ta praktykantka zleciła !
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 11:10
Megi_ najgorzej jak się trafi na niekompetentnego lekarza,a tymbardziej praktykanta. Współczuję

takie tam-cześć,a jak u Ciebie dzisiaj?

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 11:17
Megi_, dobrze, że udało się sprawę naprostować.

PannaNatalia, dziękuję, stabilna nijakość (zatem - źle nie jest ;) ). I przeglądam stare przepisy; obiecałem poszukać jakiś maseczek na twarz.
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 12:03
Esh , ja w pracy mojej bylejakiej ale niestety na normalna to juz szans nie mam bo dostalam odmowe z UM ---grupa sie miz adna nie nalezy.
Ale nie dziwne skoro dziadkowi o kuli nie przyznali miesjca parkingowego dla inwalidow. :bezradny: :bezradny:

Do kitu mam nastroj .... teraz to bede szukala pracy stalej do usranej smierci.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 cze 2015, 12:11
platek rozy, nie trać nadziei :***** ja dużo łez wypłakalam zanim coś sensownego znalazłam. Głupio z tą grupą :( to ja już nie wiem komu przyznają :(

Co poradzicie na podniesienie ciśnienia? :) Oprócz kawy bo juz dwie wypiłam i mnie żolądek wypali :P
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 cze 2015, 12:14
No i nie pojechałam na ryneczek, wewnętrzny klekot obniżył się, ale dopadły mnie zawroty, więc nici z prowadzenia samochodu.
Ale to jest objaw który mnie spowalnia , ale nie dobija. Takim trikom to się nie dajemy! ;) Więc lekko chwiejąc się pomaszerowałam do pobliskich sklepów, kupiłam czereśnie, truskawy i składniki na lekki obiadek - pierś z kuraka, fasolkę szparagową, ziemniaczki. No i kupiłam pierwszy w tym roku bób. :yeah: Chyba dziś coś pojem, a na pewno chłopaki dostaną wreszcie domowy obiad...

Megi_, jak dobrze, że masz kontakt z lekarką i wszystko pod kontrolą!

takie tam, Hej!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 cze 2015, 12:19
platek rozy, Plateczkowa tulam Kochana! Mi też moja praca spadła z nieba, niespodziewanie...

Megi_, Mi pomagają napoje witaminowe, piję w pracy, żeby nie zasnąc. One są z reguły w dziale napojów energetycznych, ale mają same witaminy, bez tauryny. Różnych firm. Może spróbuj.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 12:26
kosmostrada, kłaniam się :smile: Wielką ochotę na jedzenie wzmianką o bobie we mnie obudziłaś :smile: Mogę się arbuzem podzielić - kupiłem dwa nieduże, więc żaden nie będzie rozkrojony stał (wtedy mają smak nieciekawy).
takie tam

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 12:30
Ja już chcę do domu,nie mam wcale klientów.Ciężko mi się tu samej siedzi,nawet nie ma się do kogo odezwać.

Jutro zrobię babeczki z przepisu na ciasto jogurtowe(zakupiłam jogurt pomarańczowo-kokosowy,nic innego nie mogłam znależć)

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 26 cze 2015, 12:37
Gotowana kasza, z sosem pieczarkowym.Domowym.To jest to.

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 cze 2015, 12:53
Witajcie Kochani! :papa:

A ja już w domku właśnie. Wcześniej trochę dzisiaj, tak przy piątku szefowa puściła.
Wstąpiłam też po drodze na ryneczek po warzywa i ogromniaste czereśnie. Fasolkę też piękną kupiłam... maślaną, już gotuję na nią wodę. Bułeczka już przyrumieniona czeka. :D
Taki mały lunch sobie zrobię, a obiad później.

kosmostrada, oj Kochana, ja też dzisiaj z zawrotami, jak zwykle z resztą. To rozumiem Ciebie, że samochód odpada i piechotka w tym wypadku najlepsza. Dobrze, że jednak się wybrałaś, spacer czasami pomaga na takie zawroty, lepsze dotlenienie w ruchu, no i na przekór lękom i strachom idzie się do przodu!
Zakupy widzę udane, witaminki na czasie... jedz Kochana! Miałam Ci zaproponować ziemniaczki z koperkiem i zsiadłe mleko/kefir na rozepchanie żołądka i lepszy apetyt. Kaloryczne, pełnowartościowe danie.

PannaNatalia, trzymaj się, dasz radę jakoś do końca!

Megi_, wyregulujesz teraz hormony tarczycy przy dobrze dobranej dawce i będzie lepiej.
Ja biorę Metizol 2x w tyg. na nadczynność i też Hashimoto.

platek rozy, cholerka... nie udało się z tą grupą, ale dobrze, że się nie nastawiałaś na 100%, więc rozczarowanie mniejsze.
Z pracą to wielka loteria, ale trzeba wciąż w nią grać i szukać... może coś wpadnie, co Ci podpasuje. Wiem, nie jest łatwo. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 26 cze 2015, 13:05
Babeczki. Praca. Rynek.

Jak ja Wam zazdroszczę. Moja 2 tydzień odkąd nie widziałem mojej ukochanej. 3,5 roku bardzo aktywnego, pełnego poznawania się, pomocy mi i niestety z czasem jak twierdzi złego traktowania jej, wpłynęło na powrót do znajomych kolegów i zakończeniem związku. Potem tylko sms robiace nadzieję. Od wczoraj cisza. Nie mam nikogo. Od znajomych odcialem się dla niej i jej znajomych. Nie radzę sobie mimo wprowadzenia xanaxu. Już w nic nie wierzę...
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Sortuj wg