Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:14
mirunia, kosmostrada, Megi_, dzieki za slowa otuchy ale szukam pracy juz dorych kilka meisiecy i wysylam za caly tydzien kilkadziesiat cv i co? Sporo jest ofert wlasnie dla ludzi ze stopniem . I tak wpisalamw papierach ze potrzebuje go do znalezienia pracy to dostalam odpwoedz ze nie ma przeslanek zebym ja musiala w jakis szczegolny sposob byc traktowana i ze spokojnie moge znalezc prace bez tego.
A schorzen mam kilka i np nie moge siedziec przy biurku 8 godzin bez przerw ktore byc moze stopien by mi zapewnil.... Teraz to sie tylko martwie jak ja dalej mam ciagnac to wszytsko i gimnastykowac sie z kazdym groszem bo przeciez jeszcze mi swiadczenie z MOps zmniejszyli.

Zegnajcie kosmetyki , zegnaj dobre jedzonko , zegnajcie nowe buty i zegna niech wszystko co dobre a wita bylejakosc na reszte mych dni . No i nie miej tu nawrotu depresji czlowieku.

Tez dzis patrzylam na fasolke ale niestety jak na moja kieszen to ejst za droga :why: :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 cze 2015, 13:16
DarkMaster, ja po zakończeniu związku odzyskałam i wspólnych znajomych, i poznałam nowych ludzi.

Wczoraj wieczorem upuściłam tabletkę, a później ją znalazłam i przez to nie wiem czy dwa razy nie wzięłam, dlatego mi trochę słabo teraz :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:16
Lusesita Dolores, dzieki . Ja sie nie ludzilam za wiele ale nie ukrywam ze pomogloby mi to i moglabym dostac prace. :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 cze 2015, 13:16
Lusesita Dolores, za Euthyrox50 8,39zł :)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 cze 2015, 13:18
Ja dostałam stopien umiarkowany ale o z tego jak wpisali mi w nim że nie moge pracowac, a tez wpisałam w oswiadczeniu ze potrzebny mi stopien do pracy
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 13:19
platek rozy-a co z tą Biedronką? Może warto się przełamać i poświęcić jakiś dzień na pochodzenie po różnych sklepach żeby zostawić swoje CV? etc.?

Tylko się nie załamuj,napewno znajdziesz pracę.Może nie od razu,ale znajdziesz.
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 cze 2015, 13:19
Megi_, oo to dobrze ze cena w miare bo kasy nie mam za bardzo
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:23
PannaNatalia, ja juz nawet robilam ogloszenia i wieszalam na kilku osiedlach . I nikt nie oddzwonil .Ze cv tez chodze , zawsze mam w torebce jak jestem na miescie i zostawiam jak tylko widze ogloszenia.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 13:26
platek rozy-to już nie wiem co mam Ci poradzić..chyba jedynie mogę Ci życzyć powodzenia i wytrwałości w dalszym szukaniu
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 13:28
PannaNatalia, Dziekuje :******** z Biedry poki co nikt sie nie odezwal , pozniej jeszcze zaniose do sklepu jednego , bo widzialam ze szukaja na wakacje .

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 cze 2015, 13:30
Megi_, oprócz robienia badań od czasu do czasu i brania Metizolu nic nie robię. Nie stosuję żadnej specjalnej diety, z resztą nic mi endo nie mówiła na temat diety.
Miałam robione usg kilka razy, w tym jedno z dopplerem tarczycy, biopsję /bo mam guzka/ i wszystko ok.
Dawno już byłam u endo, czas porobić nowe badania /prywatnie/ i zapisać się do niej też prywatnie. :bezradny:

platek rozy, nie dołuj się z tego powodu... obyś na opłaty i jedzonko miała i zdrowie w miarę dopisywało, to dasz jakoś radę.
Masz pewnie jakiś zapas kosmetyków, na jakiś czas wystarczy. Wiem, że trzeba żyć oszczędnie i liczyć grosiki... ja też kokosów nie zarabiam i muszę sama z jednej pensji utrzymać dom i siebie. To jest trudne, wiem. Z wielu rzeczy rezygnuję, ale tym się akurat nie dołuję.
Kochana, jesteś dzielna i pomysłowa kobitka i zawsze coś dobrego dla siebie wymyślisz... czasami życie podpowie co dalej.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Megi_ 26 cze 2015, 13:33
mirunia, od stycznia 2015 lekarz poz już musi Ci wypisać skierowanie na badania TSH FT3 i FT4 za darmo :) Wcześniej prywatnie musiałam też robic.
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 13:33
Ja zanim zaczęłam pracować tu gdzie teraz,też nie mogłam nic znaleźć.Byłam i sprzątaczką i nianią,roznosiłam ulotki,pracowałam w serwsie urządzeń elektronicznych.Do obecnej pracy dostałam się przez Urząd Pracy i już tak 1,5roku tu jestem.

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 cze 2015, 13:34
Megi_, dzięki, też tak słyszałam, więc wezmę od poz na wszystko.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg