Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 cze 2015, 21:36
kosmostrada, ja Ci bede przepisy na zupki kremy wysylac :angel: :angel: :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 cze 2015, 21:48
platek rozy, Dzienks Plateczkowa! :yeah:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 cze 2015, 22:07
kosmostrada, aż Ci zazdroszczę tego wernisażu i tych emocji :105: :105:
Wieczór przynosi często ukojenie, a płacz w rozczuleniu idealny na rozładowanie i wylanie napięcia.
Kosmo, to były dobre emocje. :great:

platek rozy, mieszkam w bloku i mam widok na ogrody i domki... trochę tak sielankowo, fajnie, że nie na blokowisko i parkingi. To stąd mam te ptasie koncerty wiosną. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 cze 2015, 22:20
kosmostrada, tylko uprzedzam, cena Nutridrinków ciut zaporowa. Ok. 6zł za buteleczkę, są też coś a'la podróby, jakieś Fresubin czy coś takiego, ale nie wiem jak one stoją cenowo. No i smaki są różne.
No i nie polecam picia całej buteleczki na raz, bo Cię zemdli ;) jak już to stopniowo buteleczkę przez cały dzień po kilka łyków ;) ewentualnie można rozrobić pół na pół z wodą.
Wernisażu również zazdroszczę :105: przeszłabym się na coś takiego :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 cze 2015, 22:36
acherontia-styx, kurczę faktycznie dużo, ale spróbowac trzeba. W końcu liczę na to, że dojdę do siebie i apetyt wtedy od razu wraca. Kupię jedną i sprawdzę, czy się nie porzygam po pierwszym łyku... :mrgreen:

mirunia, Przeżycie wspaniałe, ale ja teraz reaguję zupełnie niewspółmiernie do sytuacji i bardzo przeżywam wszystkie emocje. Muszę sobie na to pozwolic...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 cze 2015, 00:24
acherontia-styx, a może to jest to, co ja mamie kupowałam po szpitalu? To była najsmaczniejsza rzecz na świecie :shock:

Właśnie przeglądałam sobie moją listę piosenek, które mi ostatnio chodzą po głowie, prawie same smuty :(

Ale na pociechę mam, że znalazłam zdjęcia dziewczyn w strojach króla goblinów z "Labiryntu" i większość jest niezła, chyba też się skuszę jak mi włosy urosną. Jeden kostium jest prosty, bo tylko kamizelka/gorset, biała koszula i getry. Dobra, idę do łóżka zapuszczać włosy, trzymajcie się.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 25 cze 2015, 07:19
Cześć kochani!Zapowiada się u mnie ładny dzień,słoneczko świeci od rana.
platek rozy-pytałaś wczoraj jaki to zespół-Myslovitz.Preferuję polską muzykę i właśnie takie zespoły jak Myslovitz,Dżem,happysad,Hey i poezję śpiewaną.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 25 cze 2015, 07:20
W sumie lubię jeszcze Kasię Kowalską,Perfect,Lady Pank....
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 cze 2015, 09:06
Witajcie :*******
Ja wstalam z bolem kregoslupa , chyba z tego zimna ktore w domu panuje bo siedze cala wyskulana i miesnie napiete.
Esh a do soboty musze byc na chodzie.

mirunia, piekny masz widok za oknem :) :105: :105: ja mam duzo drzew od strony duzego pokoju ale niestety wieczorkami juz jest w tym pokoju ciemno podczas gdy w tym malym wciaz jeszcze mozna siedziec bez zapalpnego swiatla. Doluje mnie to bo nasadzili te wielkie drzewa za blisko :bezradny:

kosmostrada, a dla Ciebie dzis pozywna zupa krem z kurczaka :smile: :smile:

Zupa krem z kurczaka

Składniki:

2 nogi kurczaka
ok. 1,5 l wody
sól
6–7 kulek zielonego pieprzu lub 2-3 czarnego
1 marchew
1/2 selera
1 pietrucha
1/2 cebuli
por bez liści
groszek zielony
natka pietruszki do podania
sok z połowy cytryny opcjonalnie do smaku

Mozna zamiast groszku możecie podać grzanki lub małe kluseczki

Krok 1:
Do garnka wkładam kurczaka, zalewam wodą i gotuję na malutkim ogniu, dodaję pieprz w kulkach i sól. Po ok. 1–1,5 godziny gotowania, a w zasadzie pyrkania zupy, odcedzam z kłaczków (odszumowuję zupę) i dodaję pokrojone warzywa. Gotuję.
Krok 2:
Gdy warzywa będą miękkie, to wyjmuję kurczaka i kroję na mniejsze kawałki. Kilka mocnych warzyw (kilka kawałków selera i cebulę) wyjmuję, a resztę miksuję na krem.
Przepis na zupę krem
Krok 3:
Dodaję część kurczaka do zupy i miksuję. Sprawdzam na smak, możecie dodać trochę soku z cytryny lub po prostu doprawić solą i pieprzem w razie potrzeby. Nakładam na talerz, dekoruję groszkiem i resztą pokrojonego kurczaka oraz natką pietruszki. Smacznego.

Jak dzis se czujesz Kochana???

PannaNatalia, Tez lubie Myslovitz i Happysad :105: tej piosenki jednak po slowach nie skojarzylam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 cze 2015, 09:18
Witajcie Kochani!

Ale zimno... Słoneczko tylko czasami się przebije.
Nie będę zanudzac, bo u mnie jak zwykle z rana ostatnio. Położyłam się wczoraj później spac w nadziei, że może dłużej pośpię, tia...5.50 franca mnie zwlokła z łóżka, jeszcze z bólem głowy i pulsem 100. No ale ciągnąc nogą poszłam z psem, o 7mej kupiłam bułki i fajki, nastawiłam pranie, ogarnęłam łazienkę. No staram się czymś zając, żeby aż tak mną nie trzepało.
Nie wzięłam tej doksepiny na noc, wzięłam rano za to sulpiryd. Wiem, nie powinnam, powinnam czekac z cierpliwością na powrót cyklu, ale się nie da. Pogrzebię w necie za ginekologiem endokrynologiem, kiedyś już szukałam i strasznie słabo jest z tą specjalizacją. :bezradny:

PannaNatalia, Hej! A Ty już w pracy o takiej porze, czy jeszcze z domku pisałaś?

Przyjemnego dzionka Wszystkim życzę!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 cze 2015, 09:22
platek rozy, Plateczkowa!*****, dziękuję za przepis. Robię zupy krem, ale nie miksowałam mięska. To dobry pomysł. Ech jeszcze żeby ktoś mi to ugotował, bo odrzuca mnie nawet od robienia jedzenia. Ale nic, trzeba działac.
Kochana a ciepły prysznic wzięłaś z rana, żeby troszkę sobie ulżyc?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 cze 2015, 09:33
kosmostrada, Hey Slonce :********* no specjalnie Ci wynalazlam zeby byla z mieskiem bo bedzie pozywniejsza.
wlasnie ide pod prysznic , ale nie wiem czy to pomoze.
Z tego zimna chyba to mam.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 cze 2015, 09:43
platek rozy, Ostatnio troszkę się stresowałaś, to i mięśnie się napięły. Ja natychmiast jestem połamana, jak mam ciężki czas. No i zimna też kostki nie lubią. Rozgrzej się Kochana, może jakieś drobne cwiczenia na kręgosłup, czy relaksacja. W końcu w sobotę masz byc świeża rześka... ;)
Co będziesz dziś robic?
A propos relaksacji (dostałam ją od Ani), co u Ani Jasaw, słyszysz się z nią na fejsie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 cze 2015, 10:00
kosmostrada, Tak Kochana Ania Na fb jest . Nie wiem czemu nie pisze tutaj , moze zdecydowala sie odpoczac. :bezradny:

Wlasnie sie umylam chwile temu i nasmarowalam mascia .
Chyba dzis bede w kuchni siedziala i grzala sie przy wlaczonej kuchence podczas gotowania.
Wiesz nie mam nic specjalnego w planach > pojde do apteki bo masc mi sie konczy i chce jescze kupic jakies zdrowe kultury bakterii na brzuszek bo cos ostatnio nie domaga i mi go wydyma po wielu rzeczach ktore moglam jesc normalnie. Pozniej troche ogarne i popatrze za ogloszeniami o prace w necie.
a Ty co po pracy bedziesz robila?

Planuje na sobote upoec ciasto z batata :mhm:

Sortuj wg