Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 24 cze 2015, 09:47
Megi_-zrób badania dla pewności. U mnie też były podejrzenia,że mam coś nie tak z tarczycą a okazało się,że to niedobór żelaza.

Dziękuję kochane za wsparcie :*

Trochę mi żal,że musiałam zakończyć terapię.Niby już mi nie pomagała,ale Terapeutka(chociaż mnie czasem wkurzała)jest naprawdę świetna,lubię ją jako zwykłego człowieka.Trochę podbudowała moją samoocenę,podpowiedziała gdzie szukać pracy-pogadałyśmy tak na luzie,od serca.Dobrze czasem usłyszeć od kogoś,że jesteś wartościowa,że ktoś Ci szczerze życzy powodzenia.
Wiem,że jestem silna i ze wszystkim sobie poradzę.

Wam i sobie życzę więcej wiary w siebie :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 24 cze 2015, 09:47
Megi_-zrób badania dla pewności. U mnie też były podejrzenia,że mam coś nie tak z tarczycą a okazało się,że to niedobór żelaza.

Dziękuję kochane za wsparcie :*

Trochę mi żal,że musiałam zakończyć terapię.Niby już mi nie pomagała,ale Terapeutka(chociaż mnie czasem wkurzała)jest naprawdę świetna,lubię ją jako zwykłego człowieka.Trochę podbudowała moją samoocenę,podpowiedziała gdzie szukać pracy-pogadałyśmy tak na luzie,od serca.Dobrze czasem usłyszeć od kogoś,że jesteś wartościowa,że ktoś Ci szczerze życzy powodzenia.
Wiem,że jestem silna i ze wszystkim sobie poradzę.

Wam i sobie życzę więcej wiary w siebie :)

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 cze 2015, 11:00
Dzień dobry!!! :papa:
Też odnoszę takie wrażenie, że każdy dzień jest jak przez kalkę pisany... :bezradny:
Chociaż pogoda dzisiaj jest u mnie słoneczna, po wczorajszym deszczu to normalnie rewelacja... słońce!
Głowa mnie dzisiaj znowu zaczęła boleć, ale tak inaczej... mam kłucia w skroniach, dość mocne...

kosmostrada, jak Kochana dotarłaś do roboty? Dałaś radę na przekór lękom?
Może rzuć w cholerę też ten doxepin, chociaż taka mała dawka nie powinna Cię poniewierać, poza tym on działa sedatywnie.

platek rozy, jak się teraz czujesz, minęła telepka? Trzymaj się!

Megi_, też mam Hashimoto, nadczynność i dawno już nie robiłam badań... czas to wykonać!
PannaNatalia, JERZY1962, hej, :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 24 cze 2015, 11:10
Dziś mam dobry dzień. Właśnie się dowiedziałam,że jeśli chcę to przedłużą mi umowę o pracę :)

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez takie tam 24 cze 2015, 12:02
Gratuluję! :D Sam od godziny próbuję pójść umyć włosy, chyba byłoby łatwiem gdybym od komputera wstał ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 cze 2015, 14:14
Cześć,
czo to wszystcy piszą o złej pogodzie, jest w miarę jasno.
Dzisiaj odsypiałam, bo do pracy dopiero po południu.

Dostałam ładny notes, zaczęłam sobie w nim zapisywać, co zrobiłam danego dnia, żeby iść choć krok do przodu z rzeczami, które bym chciała zrealizować. Ale tych rzeczy jest mnóstwo, nie jestem w stanie ich teraz ułożyć według priorytetu :mhm: Ale całe lato przede mną.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez klaudek 24 cze 2015, 16:11
Cześć wszystkim :) Dawno tutaj nie pisałam będzie jakieś 2 lata,pewnie mnie już nikt nie pamięta. Co tam u was słychać ??
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

Spamowa wyspa

przez Yvaine 24 cze 2015, 16:31
Terapia - czyli jak w 45 postawić pod znakiem zapytania kilka lat małżeństwa.

A poza tym to dzień dobry ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 cze 2015, 16:49
Witam ponownie!
Zasiedziałam się w pracy, bo dużo roboty, ale ogarnięte . Sama nie wiem, jak wyrobiłam, myślałam, że się poryczę z tego jak się czuję... Ale dałam radę. Najgorsze, że miałam takie dziwne irracjonalne napięcia, złości w sobie, że mysłałam, że zaraz wydrę japę na kogoś. Dziwne- bo nie miałam powodu. Mam chyba jakieś przegrzania na stykach... :bezradny: Teraz muszę melisy się napic.

mirunia, jakoś mnie nie dziwi, że lek działa na mnie zupełnie inaczej. W końcu doktor załamał ręce. Nie wiem, co mam robic... :why:
No jak słoneczko wylazło, to może pogoda się stabilizuje i głowa nie będzie Cię bolec.

Yvaine, No patrz piąteczka, bo moja T. też jakaś zacięta na mojego męża...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Yvaine 24 cze 2015, 17:11
kosmostrada, trza się nam rozwodzić chyba :yeah:

Najważniejsze, że dałaś radę i nikt nie ucierpiał :D Teraz już tylko relaks mam nadzieję ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 cze 2015, 17:57
kosmostrada, Yvaine, Dziewczynki, coś Wam ta Wasza T. mąci w głowach ;) a`propos małżonków ;) :mrgreen: niech nie będzie taka do przodu! ;)

kosmostrada, super, dałaś radę w robocie i nie wydarłaś nawet japy! :great: bywają takie momenty, że mnie też korci wyjść na korytarz i koleżankom w sąsiednim pokoju nawciskać, bo w swoim siedzę sama i nie mam komu! :mrgreen:
Jak się tak nałoży wiele spraw do zrobienia i człowiek patrzy na zegarek, bo terminy... to nawet mucha wk...a człeka. :bezradny:

Nie wiem nawet, jak Cię Kochana pocieszyć z tymi lekami, skoro doktor rozkłada ręce :bezradny: może tą terapię p-b spróbujesz, jak się uda gdzieś wkręcić w miarę szybko.

Cieszy mnie słoneczko i otwarty balkon, ciepełko. Byłam po pracy na poczcie zapytać o przesyłkę, bo już dawno powinna być i ni ma :bezradny:
Miałam fajny spacer, zdjęłam żakiet i z krótkim rękawkiem zasuwałam... przygrzewało.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 cze 2015, 18:18
mirunia, No patrz, a ja w kurtce...Musiałam w pracy dziś światło zapalic... :shock:
Najgorsze właśnie , że nikt mi nic nie doradzi...

Yvaine, Oj tam zaraz rozwód - patelnią po łbie... :mrgreen:

Miałam iśc na taki niby wernisaż, ale po prostu ledwo zipię. Chciałabym się zebrac, bo coś by się działo, człowiek z rutyny by wyskoczył, ale po prostu sił fizycznych mi brak.
Nie mogę jeśc. Nic nie jem w sumie. Muszę coś z tym zrobic, bo wymarniała nie będę miała jak walczyc... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 cze 2015, 18:33
kosmostrada, to już mnie zaczynasz martwić Kochana, skoro nic nie jesz. Często, a po troszku wciskaj w siebie... może coś co przywróci Ci apetyt... kwaśne, winne. No musisz.
Ja w tej chwili pochłaniam pajdę chleba ze smalcem i cebulką/smalec mój ze skwarkami, cebulka młoda ... no tak mnie coś naszło przed chwilą :!: :hide:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 cze 2015, 18:35
kosmostrada, mirunia, Yvaine, mojej mamie w sprawie małżeństwa tylko machnięci ręką i "paaani wie, wszyscy faceci tak mają..."
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg