Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 23 cze 2015, 15:24
wiecie co zrobiłam , zapisałam sie na jutro na robienie tipsów, francza :D:D:D:D:D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 cze 2015, 16:19
Lusesita Dolores, to fajnie, takie drobne przyjemności są bardzo ważne.

platek rozy, życzę żeby z pracą wyszło.

Byłam dzisiaj z koleżanką w kawiarni, miałam jej coś doradzić w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej o stypendium do matury międzynarodowej, strasznie mądre rzeczy. Jak będzie duża, chce zostać lekarzem psychiatrą. Gadałyśmy o Freudzie, o pochodzeniu form grzecznościowych w języku japońskim, o rozwoju mózgu u osób leworęcznych i o gitarach basowych. Powiedziała, że nigdy z nikim nie ma tylu wspólnych tematów i chce się ze mną częściej widywać :mhm:

Kokosanki bez jajka są genialne, z tym że nie są wypieczone na sucho, tylko są delikatnie miękkie, bo miód i nieutwardzony tłuszcz.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2015, 18:44
Yvaine, oj a czemu okropny????

mirunia, cyklopka dziekuje za kciukasy :):******** wprawdzie nie licze na wiele no ale kto nie probuje ten nic nie osiaga.

Lusesita Dolores, Hey :******** o to pochwal sie nam tutaj pazuraskami :)

cyklopka podziel sie przepisem na te kokosanki :uklon: czy one sa fit?:D

mirunia, Jak sie czujesz? glowa minela????
Hummus bardzo Ci polecam :105: Ogromnie to pyszne jest . Ja kupilam z firmy sante z pomidorami suszonymi (byla promocja w Lewiatanie) I nie moglam przestac jesc , taki dobry.
sama te z keidys zrobilam ale jednak teraz nie mam tyle pieniazkow bo troche on kosztuje :bezradny: ale warto!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2015, 19:40
platek rozy, dzięki Kochana **** głowa przestała mnie boleć dopiero ok.18, a teraz czuję się taka zamroczona po tym bólu.
Właśnie wyszłam z wanny, wygrzałam się, rozluźniłam mięśnie i jest trochę lepiej... krążenie też lepsze.
Zaraz pomyślę nad jakąś kolacją, bo jestem tylko po krupniczku. Nie miałam ochoty nawet na jedzenie. :(

A co u Ciebie, jak minął dzionek?
Coś dziś Kosmuni nie ma, ciekawe jak dzisiaj się czuje... pewnie zmęczona. :(

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 cze 2015, 19:55
Dobry wieczór!

Właśnie wyszła moja mama i zaglądam do Was. Pogoda nawet nie czerwcowa, a za rogiem lipiec. :shock:

mirunia, Hej Kochana!***** No nie pisałam, bo co mam pisac, w kółko to samo, jak kiepsko się czuję... :bezradny: Ja lubię coś poopowiadac, pocieszyc się z Wami...
Cieszę się, że migrena Ci zelżała. Dobrze, że z pracy mogłaś się urwac.

platek rozy, Plateczkowa, też trzymam kciukasy za biedrę, zawsze to jakiś pomysł, działanie, wiedziałam , że będziesz coś kombinowac! :great:

cyklopka, najbardziej lubię kokosanki takie miękkie w środku. Rzucaj Kochana przepisem! :uklon:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2015, 20:12
mirunia, a no to dobrze ze bol minal , mnie jak migrena lapie toz azwyczaj dopiero odpuszcza tak wlasnie poznym po poludniem badz wieczorem.
ja w sumie to tak nie za wiele dzis porobilam , na terapii bylam , na zakupach , pozniej pranie zalaczylam , troche poczytalam , porozmawialam z przyjaciolka fonicznie a teraz muffinki kolacyjne w piekarniku a ja po kapieli i umyciu wlosow. Zapisalam sie na kilka ksiazek w bibliotece wiec bede czekala na maila kiedy beda dostepne :)

kosmostrada, :******** hey Slonce , pisz nawet jak kiepsko sie czujesz bo sie martwimy jak sie nie odzywasz.Moze ten doxepin troche sie rozkreci ! Bylas na terapii? Mowilas o tym wlaczeniu pb ????
Tak pomyslalam ze nawet jak nic z Biedry niew yjdzie to i tak lepsze dzialanie niz marudanie :lol: :lol:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2015, 20:16
kosmostrada, He, he, jest Kosmunia nasza! ******* no witaj!
Fajnie, że Mamuśka Cię odwiedziła, zawsze to ktoś bliski sercu i można się wtulić z żalami. :angel:

No dzisiaj nie bardzo mamy czym się pocieszyć nawzajem... bo każdemu coś tam....
Czuję się deko lepiej, teraz podjadłam sobie i może coś poczytam na dobranoc.

A pogoda wstrętna cały dzień, wilgotno. Na wieczór już się rozpogodziło, więc może jutro zażyjemy trochę lata!

platek rozy, święte słowa... lepsze działanie niż marudanie. Może wreszcie coś sie uda!
Smacznych muffinków!
Ostatnio edytowano 23 cze 2015, 20:21 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 cze 2015, 20:21
platek rozy, I to jest to podejście, które w Tobie cenię, pomarudzic tak dla zrzucenia ciężaru, a potem działac! :great:
A co się ma rozkręcic, 10mg? Jakoś wątpię, na razie jest gorzej...
Zasugerowałam nieśmiało mojej T., ale nic nie odpowiedziała. :bezradny: Jak się kocioł skończy w pracy, to zadzwonię na spokojnie do poleconej mi przez lekarza babki od p -b, czy w ogóle ma terminy w lipcu.

Wysłałam maila do doktora z opisem mojego stanu, tyle dziś mogłam dla siebie zrobic ( a wiecie, że tego nie lubię, bo się krępuję, o ja durna... :hide: ).
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 cze 2015, 20:24
mirunia, ech wiesz jak to jest, mama chce dobrze, ale nie rozumie i jedyną receptę ma - idź ze mną na wycieczkę, gdy dla mnie pójście do pracy to heroiczny wysiłek. Powoduje to tylko moje rozdrażnienie, a przecież wiem, że to wynika z niewiedzy.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2015, 20:28
kosmostrada, to mysle ze powinna nad tym pomyslec skoro pracuje w roznych nurtach a przy zaburzeniach lękowych p b daje bardzo dobre wyniki.
mam nadzieje ze cos sie wyklaruje z terapia jak nie u tej to u innej i bedzie wreszcie lepiej.
Na lekach to i ja wiecznie mialam gorzej :bezradny: :bezradny: jak sobie to przypomne to brrr.
Do pana doktora nie krepuj sie pisac , w koncu on od tego jest a dwa jakby nie chcial miec kontaktu z pacjentami to nie dawalby maila.

mirunia, co czytasz ciekawego????
Ja teraz klasyka angielskiej literatury --- Anne Bronte "Lokatorka Wildfell Hall"Taka perelka mi sie trafila bo siostry Bronte uwielbiam a ta ksiazka nie byla wczesniej wydawana w Polsce.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 cze 2015, 20:39
platek rozy, no wiem, sam mi powiedział, żebym się nie krępowała. Jakaś dziwna jestem...
Zaczęłaś już czytac, fajna?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 cze 2015, 20:50
kosmostrada, tak , jestem na 150 stronie , ksiazka wspaniala.napisana kunsztownym jezykiem , z cudownie zarysowanymi postaciami.Bogate opisy i ogromnie duzo rozbudowanych dialogow , opisow emocjonalnych tego co bohaterowie przezywaja, czynia te ksiazke majstersztykiem. Alez tesknilam za angielskimi klasykami .

Wiem czlowiekowi sie wydaje ze juz ktos bedzie mial dosc jego narzekan na zle samopoczucie , no ale co zrobic , chroba to choroba i lekarze do tego przyzwyczajeni.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 cze 2015, 20:59
kosmostrada, a`propos naszych najbliższych... chcą dobrze, ale jest takie powiedzenie, że syty głodnego nie zrozumie.
Tak jest też w przypadku naszej Rodziny i znajomych... dla nich to jak pstryknięcie palcem, a dla nas często wyczyn nie lada.

platek rozy, zaczęłam dopiero czytać taką dość lekką książkę - Poszukiwacze szczęścia - Tishani Doshi. Jest to pierwsza powieść tej pisarki, a w zasadzie poetki hinduskiej z Madrasu, o młodym małżeństwie Hindusa i Walijki z Londynu. Takie czytadło o różnych dwóch światach. Poznali się w Londynie.
Dobra lektura przed spaniem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 cze 2015, 21:07
mirunia, O to sobie takie Bollywood zapodałaś na dobre samopoczucie!
Ja pamiętam dawno temu poprawiłam sobie setnie humor filmem "Czasem słońce czasem deszcz" z Bollywood. Klasyka gatunku, polecam na smutne dni. ;)

platek rozy, Mówisz niedawno wydana książka? To może jest w empiku, to bym sobie kupiła na sprawienie przyjemności.
S. Beckett

Sortuj wg