Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez ugh 22 cze 2015, 16:07
platek rozy napisał(a):ugh, u mnie sie okazaloz e mi szyjne kregi uciskaly na tetnice i mialam niedotleniony blednik . Moze Ci wyjdzie w rezonansie cos .

Mam taką nadzieję, bo RTG nie wykazało żadnych patologii a Doppler żadnego zaburzenia w dopływie w tętnicach tech nie wykazało.
ugh

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 cze 2015, 16:10
ugh, czasami zmiany moga byc tak malutkie a dokuczliwe a widac je wlasnie na rezonansie bo on najbardziej dokladny . Trzymam kciuki zeby sie cos wyjasnilo. napisz nam tutaj jak odbierzesz wyniki.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 cze 2015, 16:55
kosmostrada napisał(a):Kochani, co się dzieje, nikt energią i zadowoleniem nie błyśnie? :( Jedyna Cyklopka jeszcze nam tu fason trzyma...

Tak na prawdę to rozpamiętuję to co się nie udało, albo z czego zrezygnowałam, a dzisiaj pewnie zamiast coś zrobić z rzeczy, które mogę zrobić teraz będę czas zabijać. :bezradny:

Dziewczyny, motywująco:
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2015, 17:14
No i kurczę nie mogę podrzemac... :evil: Taka jestem zmęczona i nabuzowana. No teraz to już chyba trzeba wytrzymac do wieczora. Ale udało mi się wepchnąc w siebie bułkę z wędzonym łososiem i ogórkiem i drugi kawałeczek z miodem.

cyklopka, Znaczy melancholia Cię dopadła? Na całe szczęście jest to stan, który mija. Dużo wrażeń miałaś ostatnio, organizm pewnie sobie odpoczywa i dąży do równowagi.
Jedyny czas, kiedy wracam do przeszłości to terapia. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez ugh 22 cze 2015, 17:15
platek rozy napisał(a):ugh, czasami zmiany moga byc tak malutkie a dokuczliwe a widac je wlasnie na rezonansie bo on najbardziej dokladny . Trzymam kciuki zeby sie cos wyjasnilo. napisz nam tutaj jak odbierzesz wyniki.

Tak, domyslam się. Zaraz po badaniu będę mieć opis (o ile nie będzie wymagana konsultacja z innym lekarzem), także w czwartek powinno się wszystko wyjasnić.
ugh

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2015, 18:36
Ech oczy się lepią, czytac nie można, zbyt padam, żeby coś porobic konkretnego ( z psem ledwo kółko wytuptałam), tu cisza gadac nie chcecie ;) , Co zrobic żeby nie zasnąc tak gdzieś do dziesiątej? Młodego nie ma, monsz też do późna w pracy, nie ma kto mnie zagadac, a próbowałam z koleżanką porozmawiac przez telefon, to mi się język plątał... :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 cze 2015, 18:40
kosmostrada, Kosmo bierzesz ten anafranil?? jak sie po nim czujesz?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2015, 18:48
Lusesita Dolores, Po jednej tabletce miałam takie jazdy, że podjęłam decyzję, że nie będę go brac. W końcu lęki mnie nie zabiją, ani ja nikomu krzywdy nie zrobię. A nie mogę nie chodzic do pracy. Więc ciągnę z trudem na doxepinie. Przyjdzie urlop to się zastanowię, co dalej. Muszę wytrzymac, to tylko parę dni.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 cze 2015, 18:52
kosmostrada, rozumiem, dziwne ze taka mała czesc tabletki cie tak poniewiera :roll: ile bedziesz miec urlopu?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 cze 2015, 19:04
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Znaczy melancholia Cię dopadła? Na całe szczęście jest to stan, który mija. Dużo wrażeń miałaś ostatnio, organizm pewnie sobie odpoczywa i dąży do równowagi.
Jedyny czas, kiedy wracam do przeszłości to terapia. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle... :bezradny:

Ty robisz dobrze, ja robię źle. Bo ja wierzę, że można się cofnąć w czasie i poprawić to co się nie udało, zrobić dobrze wiedząc to, co się wie teraz. :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2015, 19:04
Lusesita Dolores, Taki organizm, co zrobic... :bezradny: Przez lipiec i sierpień będę chodzic do pracy w kratkę, kiedy będzie robota, mogą ustalac sobie dni i godziny, więc to dla mnie urlop. Mogę nawet spokojnie wyjechac, czy zaszyc się w chałupie, byle swoje w pewnym momencie zrobic.
O której masz to spotkanie w sprawie terapii?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 22 cze 2015, 19:06
detektywmonk-Byłeś wczoraj na koncercie w Łosicach? Słyszałeś zespół Droga na Ostrołękę? Jak Ci się podoba? Ja ostatnio słyszałam ich na innej imprezie i muszę przyznać,że mają potencjał.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2015, 19:15
PannaNatalia, Jak tam głowa, zelżało na wieczór?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 cze 2015, 19:15
kosmostrada, to fajna masz prace :)
spotkanie mam w czwartek o 11 :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg