Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 19 cze 2015, 21:10
Hej, znowu mnie ta nerwica meczy, powiem wam ze mialem jakis czas całkiem dobrze. kilka dni temu dostałem jakichś dołów, juz mnie tak nie cieszą te wyjsca na spacery. wszedzie tam wlecze sie za mna ta depresja. A juz bylo tak dobrze, naprawde bylo bardzo dobrze. Chodzilem sobie na spacery na stare miasto przychodzilem zmeczony jak nie wiem co ale zadowolony. Teraz mam dola.
Pisze jakies opowiadanie ale mi nie idzie. Moze to ktoś przeczyta?https://www.facebook.com/paslawskiwieslaw/posts/1107217125974996:0

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2015, 21:16
cyklopka,Czyżby Labirynt? Bardzo podobał mi się film, mam nawet winyla z muzyką.

mirunia, chyba tak na przyszły raz zrobię z naleśnikami, jak oczywiście coś chłopaki zostawią. ;)

platek rozy, poczułam się zatulasowana na maxa. :D

PannaNatalia, Jaki miły akcent na zakończenie dnia, fajnie zrobic coś miłego dla drugiego człowieka.

tosia_j, Czy cytat oddaje Twój nastrój? :( Jeśli tak, to tulam mocno...

Marcin2013, Heloł, co u Ciebie?

Goście poszli, chyba przesadziłam ze spożyciem truskawek... :bezradny: Znów impreza przeniosła się do sypialni, bo coś mnie kark zaczął pobolewac i musiałam się wyciągnąc. Ale udało się copiątkowy najazd przetrwac i moje myśli odciągnięte zostały od bólu duszy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2015, 21:20
wieslawpas, Hej! Wiesiu nie mam fejsa. :bezradny: Nerwica lubi sobie różki pokazac od czasu do czasu, nie wpadaj w doła, to może byc chwilowe "tąpnięcie" jak mówi moja terapeutka. Przeczekaj i rób dalej swoje, wychodź , pisz, pokaż francy środkowego palca.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 cze 2015, 21:33
wziełam leki na spanie i zaraz odlece
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 21:42
wieslawpas-ja przeczytalam i polubilam Twoj profil,bede tam zagladac :)

Poslucham muzyki i zmykam spac,bo jutro ide do pracy. Spokojnej nocki Wszystkim :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 cze 2015, 00:01
PannaNatalia, a ja cię mam w znajomych?

kosmostrada napisał(a):mam nawet winyla z muzyką.

:shock:

:uklon: :uklon: :uklon:

Ja na winylu to mam najwyżej Fasolki i Pana Tik-Taka.

Powiedz mi, dlaczego najbardziej kręcą mnie takie stylizacje dla mężczyzn - ufarbowane na platynowy blond włosy, obcisłe spodnie i laseczka :shock:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na prawdę, przyszedł by ktoś kiedyś do mnie w takiej stylizacji, schrupałabym jak te moje nieszczęsne sezamki z amarantusem :angel:

Jutro rano mamy próbę - tańczymy od rana aż będzie dobrze. Osobiście wolałabym pospać, tak ze 3 dni...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 20 cze 2015, 01:55
cyklopka, o fuj
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 cze 2015, 11:03
Witajcie Kochani!!!
U mnie chłodno i mokro. Trochę słońca było z rańca, jak wyszłam z psem.
Co do mojego stanu - powiem krótko - masakra. Nie patrzę już na jakieś dolegliwości fizyczne, ale lęk jest okrutny i napędzony. Dziś jedyny plan jaki mam to przetrwac ten dzień z godnością. Nie wiem, co będę robic, bo nawet czytac nie mogę. Co się dziś udało - wzięłam tabletę na serducho i już mi nie wyskakuje z piersi.

Kochani miłego dnia Wam życzę i mam nadzieję, że Wam się przyjemnie ten dzień ułoży i będę mogła o tym poczytac.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 cze 2015, 11:10
Cześć kochani!

Cyklopka-mam na fejsie tylko trzy osoby z forum,jeśli chcesz to napisz prv ;)

kosmostrada-trzymaj się cieplutko,mam nadzieję,że w miarę upływu dnia będzie coraz lepiej

U mnie też kiepsko,znowu trzyma mnie lęk.Chyba będę musiała iść do lekarza po leki.Dobrze na mnie działał tritico cr albo pramolan.Nie chcę brać leków,ciągle się przed tym bronię.Poczekam,może dam radę sama się ogarnąć.

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 20 cze 2015, 11:50
Witajcie
ja weekend spedzam w łóżku z laptopem, nie wychodze nigdzie, może jutro obiad zrobie, zobacze
ide właśnie znowu spać
trzeba bronić sie przed nimi
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 cze 2015, 12:02
Witajcie :********
Ja tez kijowo , na dole impreza byla znow wiec spalam 2 godziny , w nocy zlapaalm jakies lęki strasnze , czulam sie bardzo odrealniona , mailam az wrazenie jakbym miala nie swoje cialo. Mieliscie tak kiedys?
I teraz wlasnie wrocilam z dolu z awantura , powoedzialam ze jeszcze raz bedzie tu impreza i mi nie dadza spac to sprawe oddaje do sadu a mam na potwierdzenie multum interwencji policji tutaj wiec niech placi pozniej kilka tysiecy kolegium .

Mam dosc.
Mialam isc na piknik nad Wisla bo dzis przeciez wianki sa no ale leje jak z cebra.

Mam dol, dol , dol pewnie z tego niewyspania.

kosmostrada, PannaNatalia, tulam Was Dziewczynki:********* i lacze w ujowatym samopoczuciu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 cze 2015, 12:10
kosmostrada, Moze afka wez kawalek? W jakis sposob zniweluje ten lęk chociaz troszku. Taki czlowiek bedzie ociupinke stlumiony.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 cze 2015, 12:21
platek rozy-współczuję Ci sąsiadów i niewyspania.Ja od kilku dni nie mogę spać.Przewracam się z boku na bok,zasypiam ok 2,a wstaję przed 6.U mnie dziś ładna pogoda,słońce,chłodno-tak jak lubię.Zostały mi jeszcze dwie godziny pracy.Chcę już do domu

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 cze 2015, 12:55
Dziewczynki Kochane, co to za dzień okropny, że i Was dopada... :bezradny: Tulamy się więc...

PannaNatalia, Ja uważam, że dopóki człowiek jakoś funkcjonuje to nie ma co się lekami faszerowac przynajmniej na stałe (doraźnie jakieś hydro, czy coś). Ja sięgnęłąm po prochy dopiero, gdy z domu już nie byłam w stanie wyjśc, a i w domu było piekło. I jak widac nie zakończyło się to spektakularnym ozdrowieniem. W razie co Kochana wiesz jakie tabsy Ci pomagają, już sama ta myśl jest budująca. Trittico faktycznie dobrze działa na spanie.

platek rozy, No już słusznie się wkurzyłaś Plateczkowa, bo ile można. Ta fatalna noc przyczynia się na pewno do Twojego stanu. Odespac, nerwy uspokoic i powinno byc lepiej. Dobrze gdyby przestało padac, to mogłabyś wyjśc troszkę głowę przewietrzyc. Może się uda.
Odrealnienia miałam po atakach paniki.
Kochana afka nie wezmę, bo ostatnio wzięłam pół, otumanił, ale lęku nie zdjął. :bezradny:

Tak mnie wyczerpały te lęki od szóstej, że padłam na łóżko ( błogosławieństwo, bo przy takim nasileniu to nawet usiedziec nie mogę, a co dopiero poleżec). Nie spałam, ale wycieńczona poleżałam. I o jeden stopień zelżało. Gdyby udało mi się pozostac w tej jakby hibernacji, to już by było coś.
S. Beckett

Sortuj wg