Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 18 cze 2015, 21:52
kosmostrada, ja tutaj na forum powiększam swoje strefy wpływu 8)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez neon 18 cze 2015, 22:06
Właśnie, stawiajmy na globalizację, rozwój i prosperity.

Siema Wiesiek Ty stary rowerze, płyniemy na zepsutej łodzi ;-D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2015, 22:16
jetodik, Ja to drobny żuczek jestem, nie pomogę Ci... :D Za bardzo się będziesz szarogęsił to bana dostaniesz. :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jetodik 18 cze 2015, 23:15
oj na dobre by mi wyszło ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 cze 2015, 23:32
Ja pierniczę, co dzisiaj za dzień. Myślałam, że posiedzę w domu, a dzisiaj psychiatra, klientka przełożona z wczoraj i próba. A akurat rano się @ zaczęło. Nie że tylko ból, bo na to tableta mam, ale regularnie słabo, kolorowe kropki przed oczami, ledwie ustałam przed lustrem, żeby się uczesać i ledwie doszłam do taksówki. U psychiatry nic nie powiedziałam, bo nie miałam siły. Tylko coś o wynikach badań i że wolę jak jest gorąco, duszno i śmierdzi, niż słuchać hałasu przez otwarte okno. Wróciłam, wciągnęłam butelkę Coca-Coli, żeby nie zemdleć, zamiast robić angielski, to puściłam dziewczynce film, mam nadzieję, że jej mózgu nie uszkodzę tymi hiciorami z lat 80-tych.
Potem spałam po południu, pojechałam na próbę tylko dać stroje i nagrać cały układ na wideo, bo tańczyć nie mogłam.
Teraz wzięłam laptopa do łóżka, coś sobie pooglądam.

Wczoraj szukałam sezamków, był tylko baton z chałwy z utwardzonym tłuszczem roślinnym, białkiem jaja, którego mi nie wolno jeść i z wyciągiem z korzenia mydlnicy, który ma działanie zwiększające wydzielanie w drogach oddechowych :shock: Ktoś mnie chyba chciał skrzywdzić.

Ale sezamki nowy nałóg :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 06:32
Dzień zaczyna się fatalnie. Nie mogłam zasnąć w nocy i obudzilam się rano z lękiem
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Eeyore 19 cze 2015, 08:27
Miłego dzionka świrusy 8)
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 cze 2015, 09:24
platek rozy napisał(a):kosmostrada, no to zobaczymy jak na terazniejszych lekach bedzie :******** oby lepiej!
Kochana mamy takie same reakcje ;) ja to nawet gorsze bo ja potrafilam przez caly miesiac na leku rzygac na ulicy. Stad decyzja ze mam jechac na samej terapii.
Tortilla z kurakiem :105: :105: :105:

detektywmonk, ja mialam 390 bo nie mam stalego dochodu zadnego innnego ,a Ty masz rente jeszcze do tego? czy same te pieniazki????

JERZY1962, Hey Jerzyku , a co sie dzieje? Doly ??? :(

Lusesita Dolores, to masz mega lekarke ogolna bo u mnie byz adna sie nie podjela i malo ktora sie podejmuje z tego clo slysze od znajomych.

A ja z kawki wrocilam zadowolona , odprezona , akumulatory naladowane. Nawet polazilam jeszcze sama po miescie , powlazilam do ciuszkolandow zeby poogladac i poszperac i jest dobrze.Wprawdzie nic nie kupilam bo kasy niet no ale samo szperanie w ciuszkolandach lubie :mrgreen: Troche kregoslup pobolewa ale zaraz go nasmaruje.

A na kolacje wlasnie powedrowaly do pieca cukiniowe placty :P z serem feta i kolendra. :105: :angel:

I uwaga! Zmnieszyl mi sie obwod w pasie o 2 cm i w biodrach o 2 normallnie hura fitkowe zarelko i spacery:P

Mam rentę i piMOPS.Też mało.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2015, 09:38
detektywmonk, no to ja mam samo to plus dorabiam sobie pilnujac dziecko , nie moge zadnej stalej pracy dostac :bezradny: mimo ze juz szukam kilka miesiecy.

Witajcie Wszyscy :********
Pogoda taka ze w ruch poszly kaloszki , glowa peka , wiec i tableta wzieta . Wychodze za 5 minut z domu.

Zycze Wam spokojnego piatku ! :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2015, 09:55
Dzień dobry!!!

A ja dziś pospałam do budzika (czyli 7.30) i nie rzygałam! :yeah: No i tyle plusów ( ale są). Zmulona jestem, ale wezmę jeszcze wcześniej tabsa, a poza tym możliwe, że organizm się przyzwyczai, jak pisała Mirunia. Lęk się objawił w pełnej krasie, ale próbuję go przeczekac. Poszłam z psem rano do apteki, nie był to super pomysł, bo było tam duszno i kolejka, ledwo wyrobiłam. Dreptałam w miejscu, jakby mi się siku chciało, oddychałam głęboko, czytałam apteczne promocje, tradycyjny cyrk...
Pogoda nie sprzyja odmuleniu, bo rano słoneczko, teraz już chmurzyska wyległy. Zaryzykuję kawę, bo mam copiątkowe sprzątanie i mimo klimatu "mucha w smole" trzeba powolutku porobic.

Miłego piątku wszystkim!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 10:01
Widzę,że wszyscy mam dzisiaj "przymulony"dzień.U mnie pada od rana,w dodatku ciągle chce mi się spać.Oby ten dzień jak najszybciej minął.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2015, 10:12
kosmostrada, Super:******** bardzo sie ciesze ze chociaz wymioty odpuscily!
Moze jak sie leki rozkreca to i lęki znikna :great:

PannaNatalia, :******** Hey , ano dzien przymulasty .

Ja zaraz z Madzia bede rysowala.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 cze 2015, 10:29
Hej Dziewczynki! :papa:

Pocieszę Was, bo u mnie też się przed chwilą rozpadało. Jest buro od rana, pochmurno i chłodno.
Tak, że nici z dzisiejszego spaceru na cmentarz - a miało być przyjemne z pożytecznym. :bezradny:

kosmostrada, przez pewien czas będziesz taka przymulona po doksepinie, ale oswoisz ten stan i powinno być coraz lepiej.
Ja na doksepinie przed laty pojechałam na 2 tyg. wycieczkę zagraniczną i było całkiem ok. Byłam wyciszona, spokojna, dobrze spałam i podziwiałam piękny świat... który sprawiał mi radość i zaciekawienie... było dużo chodzenia i zwiedzania i dawałam radę temu wszystkiemu!

A w aptece często mam takie stany jak duszności, zniecierpliwienie... i też czytanie wszystkiego co na półkach, byleby odwrócić uwagę od "siebie". :D
Jak czytam nasze posty i reakcje ludków, to odnoszę wrażenie, że wszyscy radzą sobie bardzo podobnie... taka samoobrona, by wytrwać pewne sytuacje.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2015, 10:38
mirunia, kosmostrada, aptek nie cierpie ;) tez mam bardzo podobnie w nich , jak nie ma ludzi jest ok ale jak jest kolejka to zaraz mnie lapia herezje .

Sortuj wg