Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2015, 17:28
kosmostrada, Otrząśnij się Kochana z tej drzemki i drałuj do doktora. Ciekawam co powie i co zaleci. :105:
A doświadczenie z doxepinem niezły, przynajmniej nie wymęczyły Cię te łazienkowe sprawy, a kac z rana... wiadomo, ale po jakimś czasie mija. :D

Głowa przestała mnie boleć po prochu, ale faktycznie pogoda migrenowa... chociaż pochmurno, to fajne, miłe ciepełko.
Dobra aura na spacery, ale mi się nie chce dzisiaj łazić. :bezradny:

Lusesita Dolores, no fajna muza, uwielbiam taką. W pracy cały dzień mi taka leci.
Cieszę się, że załatwiłaś sobie leczenie u rodzinnej, bez łaski endo. Oby dobrze dobrała dawki leku.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 cze 2015, 18:14
platek rozy napisał(a):Witajcie Kochani:********
Ja dzis od rana zabiegana , bylam w Mops po decyzje ---- dostalam znow swiadczenie na 3 miesiace ale niestety mniejsze o 60 zl , dla mnie to duzo. Martwie sie jak sobie poradze no ale coz. Zapisalam sie jeszcze na jakeis warsztaty aktywnosci zawodowej ale wszytsko zalezy od decyzji o grupe inwalidzka , jesli ja dostane , bede mogla sobie dorobic w MOps okolo 300 zl wlasnie z tego programu. Jesli nie dostane zadnej a tak przypuszczam --- beda to nici z dorobienia sobie.

Pozniej bylam w markecie i w jarzyniaku bo korzystam z taniosci warzyw i kupuje ich duzo.
A teraz czekam na obiadek ktory koncze robic i jade na miasto , mam zaproszenie na kawke.

Martwie sie finansami.

Ja z MOPS mam 153 złote :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2015, 19:25
Z wizyty wróciłam, z poczuciem swej beznadziejnej wyjątkowości... Nikt tak nie reaguje na leki jak ja - brawo ja! :hide:
Doktorowi dym szedł uszami od myśłenia. Wreszcie doszedł do wniosku, że nowa generacja leków jest nie dla mnie i trzeba sięgnąc do starych sprawdzonych tabsów, które zostały wyparte przez nowe pomysły koncernów farmaceutycznych. Więc 10mg doksepiny i 1/2 najmniejszej dawki Anafronilu ( są tak malutkie podobno te tabletki, że będę to kroic prawie z lupą... :bezradny: ). Dawki terapeutyczne są sryliard większe, ale mnie powala wszystko, więc tak na ząb... ;)
No nic, kolejne podejście, już cudów nie oczekuje, byle jakoś wózek pchac do przodu.
Dziś tylko wrzucę ten doksepin, a jutro z rana pójdę do apteki.
Zaraz zrobię sobie tortillę z kurczakiem z warzywami na kolację.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 cze 2015, 19:34
Witam wszystkich :papa:

Ja tylko dam znać że jeszcze istnieje. Nie czuje się najlepiej.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 18 cze 2015, 19:38
kosmostrada, brałam kiedyś anafranil w szpitalu 150mg a poźniej w domu i słabo mi było po tym leku :roll:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2015, 19:57
Lusesita Dolores, no właśnie brałaś normalną dawkę, ja mam brac szczątkowe 5mg.

JERZY1962, Jerzyku, dobrze, że się odzywasz. Co Cię męczy? :(
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2015, 20:11
kosmostrada, no to zobaczymy jak na terazniejszych lekach bedzie :******** oby lepiej!
Kochana mamy takie same reakcje ;) ja to nawet gorsze bo ja potrafilam przez caly miesiac na leku rzygac na ulicy. Stad decyzja ze mam jechac na samej terapii.
Tortilla z kurakiem :105: :105: :105:

detektywmonk, ja mialam 390 bo nie mam stalego dochodu zadnego innnego ,a Ty masz rente jeszcze do tego? czy same te pieniazki????

JERZY1962, Hey Jerzyku , a co sie dzieje? Doly ??? :(

Lusesita Dolores, to masz mega lekarke ogolna bo u mnie byz adna sie nie podjela i malo ktora sie podejmuje z tego clo slysze od znajomych.

A ja z kawki wrocilam zadowolona , odprezona , akumulatory naladowane. Nawet polazilam jeszcze sama po miescie , powlazilam do ciuszkolandow zeby poogladac i poszperac i jest dobrze.Wprawdzie nic nie kupilam bo kasy niet no ale samo szperanie w ciuszkolandach lubie :mrgreen: Troche kregoslup pobolewa ale zaraz go nasmaruje.

A na kolacje wlasnie powedrowaly do pieca cukiniowe placty :P z serem feta i kolendra. :105: :angel:

I uwaga! Zmnieszyl mi sie obwod w pasie o 2 cm i w biodrach o 2 normallnie hura fitkowe zarelko i spacery:P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2015, 20:15
kosmostrada, mam nadzieję, że zaprzyjaźnisz się teraz na dłużej z tymi nowymi lekami i posłużą Ci na zdrowie.
Nie na darmo doktorowi szedł dym z uszu... :D dumał, dumał i wydumał stare, sprawdzone leki. Oby trafił.
A daweczki na początek masz malusie, żebyś oswoiła się przy swojej nietolerancji leków. Bądź dobrej myśli.
Przy wchodzeniu, na początku na pewno zareagujesz trochę, jak każdy, ale nie zrażaj się. Trzymam kciuki za przyjaźń z "nowym"!
Doksepin dawno temu brałam przez kilka m-cy (po śmierci Rodziców-depresja) i dość dobrze tolerowałam. Ze 2 tyg. rano byłam jak zombie, ale później było ok. Śpi się super po doksi.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 cze 2015, 20:15
kosmostrada, to będziesz brać 1/2 z 10mg Anafranilu? Ja też brałem kiedyś Anafranil i nawet w ten czas działał jako tako.

Odstawiłem Cloranxen. Jak brałem jeszcze dawkę 2.5mg na dzień to się jeszcze w miarę czułem a jak odstawiłem całkiem to czuje się żle, czuje się taki mocno nadwrażlwy.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2015, 20:20
JERZY1962, moze to minie za jakis czas bo to pewnie odstawienne objawy sa .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2015, 20:23
platek rozy, Brawo Plateczkowa, tylko się nie rozpędź z tym wychudzaniem :nono: :D
Placka cukiniowego wyjątkowo nie będę od Ciebie wyżebrywac, bo nażarłam się na kolację (hurra zjadłam! :great: ).
Fajna druga częśc dnia Kochana i to jest życie, ranek taki se, ale potem przyjemnie!

Nawet zjadłabym coś słodkiego. Idę pogrzebac, może coś umknęło chłopakom... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2015, 20:26
JERZY1962, Tak połóweczkę dziesiątki. Nie brałam długo Cloranxenu, ale miałam niezłe jazdy przy odstawianiu, nie panowałam nad sobą, min.wpadałam w jakieś irracjonalne złości. Wytrzymaj, to przechodzi.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2015, 20:27
kosmostrada, nie , ja jem zdrowo nie gloduje Kochana :) ograniczylam tylko niektore produkty np smazone miesko czy slodycze .Duzo warzywek , chleba na kolacje nie i ruch i sruuu :D poza tym ja kobieca byc musze nie patykowata ;) :D

Ciesze sie ze zjadlas!!!!!! :great: :great: :great: :great: :great:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 18 cze 2015, 20:30
Ja brałam anafranil jak miałam 14lat-wtedy ładnie podziałał. Jakieś 3lata temu miałam przepisany anafranil sr,o przedłużonym uwalnianiu i niestety bardzo źle się po nim czułam-pewnie to początkowe skutki uboczne ale przestraszylam się wtedy i już nie bralam więcej
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg