Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez neon 16 cze 2015, 21:27
Ja bym sie chetnie wysmarował kamforą i zniknął, puf! Nie wiem jak wy, ale zauważyłem, że wielu ludzi nawet jeżeli nie choruje, to wygląda jaby ich męczyła egzystencja na ziemi.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 cze 2015, 21:32
neon, o kogo ja widze 8)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 cze 2015, 21:33
mirunia, a no tak kiedyś robiliśmy przewroty zeby spamowa była :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 16 cze 2015, 21:38
Wpadłam na chwilkę. O dziwo czuję się dobrze,aż za dobrze...Idę niedługo spać bo wstaję o 5.45.Spokojnego wieczoru wszystkim :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 cze 2015, 21:50
kosmostrada napisał(a):cyklopka, O te płyty też bym walczyła, może pójdzie gładko i uda się szybko je ustawic na półce.

Jeśli nie zmienił numeru i ma w ogóle rozum i godność człowieka, i gardzi złodziejstwem tak jak twierdzi, to powinny przyjść przed weekendem :evil:

Lusesita Dolores napisał(a):czy wy miewacie kłucie w głowie? po lewej stronie głowa mnie kłuje boje sie ze mam guza bo mam od 3 lat hiperprolaktynemie

Moja mama często ma, albo z nerwów, a raz miała jako skutek uboczny któregoś leku. Sprawdź w ulotkach, czy któryś nie ma bólu głowy jako uboka.

platek rozy napisał(a):cyklopka, o to pochwal sie jak juz koszulka powstanie :)

Dzisiaj już chyba nie dam rady, wolę przy świetle dziennym. Skończę plakat, posłucham muzyki, pogram w grę.

mirunia napisał(a):cyklopka, działaj Kochana twórczo, bo to przynosi radość i efekty! Maluj, tańcz, śpiewaj i RANDKUJ póki czas :mhm:

Umówiłam się z kolegą na wycieczkę :angel:

kosmostrada napisał(a):platek rozy, ja dziś też parę truskawek wrzuciłam w ramach dowitaminizowania, trzeba jeśc póki są.

Ja dzisiaj sos truskawkowy zrobiłam i jeszcze trochę wiśni może wciągnę, jak będę siedzieć.

Dzisiaj w domu mam szpital psychiatryczno-weterynaryjny, cały czas sprzątamy, karmimy, dajemy lekarstwa, a ojciec zeżarł zepsutą szynkę :hide:

A tu wklejam na chwilę zdjęcie pana, którego autografy chcę z powrotem :angel:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 08:36
cyklopka, czy to Ty na tym zdjęciu ??? :shock: a coż to za Pan?

Ja wczoraj bardzo kiepsko....oj dawno tak zle nie było i to nie wiem skąd takie złe samopoczucie. Dzis na razie spókoj, oby jak najdłużej tak zostało...
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Wolfx 17 cze 2015, 08:42
Dzień dobry ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 09:04
Cześć!
Cyklopka-ładne zdjęcie :)

U mnie dziś średnio. Miałam mieć dziś terapię.Poszłam do ośrodka,siedzę,czekam...aż Pani z rejestracji zapytała na kogo czekam,żeby za chwilę oznajmić mi,że moja T ma dziś wolne i zapomnieli do mnie zadzwonić.Chyba rzucę w cholerę tą terapię!Nie wiem czy oni tam nie zdają sobie sprawy z tego,że dla mnie samo przygotowanie do terapii to stres,nie jest łatwo zebrać się w sobie i opowiadać wszystko obcemu człowiekowi.Może jestem egoistką ale uważam,że powinni do mnie zadzwonić.Poza tym nie widzę efektów terapii,bo co może mi dać 45minutowe spotkanie raz na 2 a czasem 3tygodnie...

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 11:04
PannaNatalia, no to rzeczywiście maja niepoważne podejście do pacjentów :( to Twój czas i nerwy. Maja telefon, niech dzwonia!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 11:22
Z moją pierwszą terapeutką z tego ośrodka było tak samo,trzy razy przychodziłam i odprawiano mnie z kwitkiem.Myślałam,że po zmianie T będzie lepiej ale widzę,że jednak nie.Jeśli ja nie mogę przyjść to dzwonię i uprzedzam,wydaje mi się to naturalne...przecież nie chcę żeby ktoś niepotrzebnie na mnie czekał

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 11:37
PannaNatalia, pamietam właśnie ze zawsze miałaś przeboje z terapeutką :( a nie myślałaś o jakiejś skardze do kierownika tej poradni?

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 cze 2015, 11:38
Dzień dobry Wszystkim! :papa:

PannaNatalia, masz całkowitą rację... to jest nieodpowiedzialność ludzi, którzy się nami zajmują z racji swojego fachu i to oni są dla nas, a nie my dla nich. Częste spóźnienia lekarzy do gabinetów, tłumy ludzi pod drzwiami... :bezradny:

Usypiam dzisiaj przy biurku, piję już 3 kawę od rana i figę mi pomaga, jedynie ulubiony smak zaspokajam.
A rano obudziłam się przed budzikiem rześka i wyspana.
Słucham Radia Eden, może ono mnie tak usypia? :bezradny:

Miłego dnia :papa:

Aha! Cyklopka, super zdjęcie! :great:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 cze 2015, 11:42
Witam wszystkich :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 cze 2015, 12:01
cyklopka, tez bym chciala odzyskac taka plyte w koncu to Twoja wlasnosc i w azna rzecz.

PannaNatalia, u mnie zawsze zawiadamiaja jak ma nie byc lekarki czy terapeutki i raczej z kazdego osrodka mi dzwonili ze nie bedzie jakiegos tam doktora.

mirunia, hey hey , ja dzis tez zleksza senna chociaz ranek mialam lękowy.

Megi_, moze chociaz wpomoz sie jakimis ziolowymi na uspokojenie czy hydroxizina? hydre nawet dzieci biora bo to taki light.

JERZY1962, jak sie masz????

Ja u Madzi , ukladalysmy puzzle , pozniej wklejalysmy naklejki ze zwierzatkami do albumu a teraz Madzia oglada bajke. Pogoda nijaka , mialam z nia isc na spacer ale nie wiem czy nie lunie , no i chlodno dosc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg