Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 15:51
Wrocilam .
Ufff. cale szczesciez e to juz za mna.
Badalo mnie trzech lekarzy , kazdy w osobnym gabinecie najpierw psycholog , pozniej neurolog a nastepnie orzecznik . Roztrzeslam sie u psycholozki tak ze mi dowod z rak wylatywal. Slabosci mnie ogarnely no ale pozniej na korytarzu juz sie wzielam w garsc , zaczelam sobie spacerowac i oddychac przepona i weszlam juz do reszty lekarzy spokojniejsza.
Orzeczenie mam odebrac 26 czerwca.
I postanowilam sie nie przejmowac tym ze sie tak czulam , nie tylko ja tam sie denerowalam , ludzie spacerowali , dzwonili do rodziny ...a ja mam prawo komisji nie kochac po tylu juz przezytych w Zus. dalam sobie pozwolenie na zle samopoczucie w tej sytuacji.

nieboszczyk, masz leki przeciwzapalne i przeciwbolowe? Oraz skierowanie na rehabiltacje?

cyklopka, :******** biedna ta Twoja kicia :(

Co malujesz na koszulce? :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 cze 2015, 16:40
platek rozy, no teraz mamy dwa choraski :(

Kurczę, skończyłam ten plakat, ale kilka elementów się źle wyświetla jak robię pdf. Będę musiała pogłówkować jeszcze, ale to jak z pracy wrócę.

Wysłałam smsa do byłego, że bardzo proszę o zwrot płyt. Limitowanej edycji z autografami nie daruję :cry: Jak za tydzień nie przyjdą pocztą, to będę musiała niestety poprosić wspólnego kolegę o mediację, a potem to już chyba tylko na policję. Trochę się trzęsę, ale chcę moje rzeczy materialno-sentymentalne, bo mam chamsko wygryzioną kolekcję :evil:

Co malujesz na koszulce? :105:

Na zakończenie kursu tańca irlandzkiego mamy występ w konwencji barowo-kibicowskiej, koleżanki przebierają się za Irlandię, ja i kolega za Polskę, będę mieć czerwone spodenki gimnastyczne i białą koszulkę z taką śmieszną kulką w barwach polski (Polandball) z oczkami, skrzydłami husarskimi i chorągiewką.

A potem będę chyba kupować białe (albo inne jasne) koszulki i pisać/rysować sobie i ludziom jakieś fajne rzeczy, bo zostanie cały komplet flamastrów :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 cze 2015, 17:37
dobry dzien :D

Obrazek
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 cze 2015, 18:21
Dzień dobry Kochani!
U mnie wtorek jak zwykle -spacer z psem, terapia, rynek i kupienie świeżych warzyw i truskaw (już podobno kaszubskie), praca, drzemka (obudziłam się dziś o piątej :( ), teraz czekam na młodego, żeby zrobic obiad, a właściwie kolację.
A nastrój mój nieciekawy, znów mam niefajną fazę, duuużo lęku. :( Byle do czwartku, kiedy idę na wizytę do doktora.

Aurora88, Nie jestem największym "pichcicielem" na Spamowej, bo musze miec do tego lepsze dni, wtedy szaleję w kuchni. Plateczkowa i Mirunia niezależnie od fazy i nastroju pichcą i odnajdują w tym przyjemnośc bez względu na nastrój. To są prawdziwe boginie kuchni... :D
Życzę Ci więc miłego gotowania w swojej kuchni i abyś miała apetyt, bo wiem, jak to jest, ja ostatnio mam tak ściśnięty przełyk, że niewiele chce przejśc... :bezradny:

platek rozy, Kochana trzymałam kciuki, i pięknie widzę się udało to przejśc. :great: A co postanowią to postanowią, wpływu nie masz.

cyklopka, O te płyty też bym walczyła, może pójdzie gładko i uda się szybko je ustawic na półce.

nerwosol-men, heloł!!! Dziś znów jesteś, może się trochę zasiedzisz? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 cze 2015, 18:27
Witajcie
ja dziś spałam do 17
nic nie robie a jestem okropnie zmeczona :( :( :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 cze 2015, 18:29
czy wy miewacie kłucie w głowie? po lewej stronie głowa mnie kłuje boje sie ze mam guza bo mam od 3 lat hiperprolaktynemie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 cze 2015, 19:03
Witajcie Spamówki i Spamowie :papa: :papa:

kosmostrada, he, he, nie rób mi takiej reklamy, żem bogini kuchni :mrgreen: Niby kuchnia to moje królestwo i tylko moje, ale do bogini mi daleko! Gotuje to, co akurat mi wpadnie do głowy... takie tam tradycyjne. Dzisiaj i wczoraj miałam schabowego z ziemniaczkami i sałatką z pomidora, szczypiorku i śmietany. Prosto, szybko i smacznie. Latem lubię szybkie obiadki, bo mniejszy apetyt i gorąc w kuchni.... :bezradny:

Co tam u Was? Kosmo, to już wiem, że dzisiaj lękowa i mizerna.
Kosmuniu, wytrzymaj do czwartku i wygadaj doktorowi wszystkie swoje objawy i dolegliwości... niech duma, jak Ci pomóc.
Ciekawa jestem, czy to, co teraz przechodzisz, to objawy odstawienne po sulpi, czy brak odpowiedzi organizmu na nowy lek?

Ja dzisiaj w miarę stabilna i spokojna. Brakuje mi jedynie werwy i motywacji do działania... robię, bo muszę i nie wysilam się. :D

platek rozy, tak jak mówi Kosmo, na decyzję nie masz wpływu, co będzie to będzie. Ważne, że masz to już poza sobą. Byłaś i tak dzielna! :brawo:

cyklopka, działaj Kochana twórczo, bo to przynosi radość i efekty! Maluj, tańcz, śpiewaj i RANDKUJ póki czas :mhm:

Lusesita Dolores, może więcej ruchu zażywaj na powietrzu, głowa może też boleć od nadmiernego spania.
Spacery marszowym krokiem bardzo dobrze robią, dotlenisz się, poprawisz sobie nastrój.

nerwosol-men, no witaj Nerwosolku i zaglądaj częściej tutaj, toż to Twoja przystań! :D
A banana to zajumałeś chyba Kosmostradzie, bo ostatnio zrobiła się bananowa. :D

A w ogóle, to co się tak rozebrałeś przy damach? :mrgreen:

edit: No to sem odwaliła posta :hide:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 cze 2015, 19:07
mirunia, nie mam siły ani ochoty na spacery, za duzo ludzi
wole spać
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 cze 2015, 19:18
Lusesita Dolores, często mam kłucia w głowie. Licha jesteś , bo pewnie za długo spałaś i jak mówi Mirunia trzeba się przejśc, pooddychac świeżym powietrzem.

mirunia, Kochana*****, po długości Twojego postu wnioskuję, że masz się dobrze. :D
Obiadek klasyczny masz , ale pyszny!
Tak jak mówisz, doktor niech myśli, choc żal mi go, bo biedak ma ciężki orzech do zgryzienia... Trochę mi wstyd, że znów do niego lezę... :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 19:26
cyklopka, o to pochwal sie jak juz koszulka powstanie :)

nerwosol-men, :papa: :papa: :papa: jak dzis samopoczucie?

kosmostrada, Kochana ale od tego jest lekarz ze ma dumac jak Ci pomoc :) Wiec zaden tam wstyd!

mirunia, ano ciesze sie ze juz to poza mna. Teraz odpoczywam.
Oj jak ja juz schabowego dawno nie jadlam :angel: :angel:

Dzwonila pani z Mops ze mi przyznali swiadczenie na 3 miesiace niestety ponoc mniej pieniazkow i sie martwie jak dam rade.

Dzis po obiadku mialam za to taki deserek.
Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 cze 2015, 20:09
kosmostrada, jaki znowu wstyd...? Ma Ci Kochana pomóc.
Mój doktorek pyta na samym wejściu jak mnie zobaczy: Czy pani mnie jeszcze potrzebuje? I uroczo się uśmiecha. A w duchu mam odpowiedź: Skoro tu przylazłam (z duszą na ramieniu)...to potrzebuję i oczekuję pomocy i wsparcia. :D

Dzisiaj zdecydowanie mam lepszy dzień, nie mam tej obręczy na głowie, którą miałam w niedzielę prawie cały dzień. Tak mnie wtedy wymordował ten stan, ze byłam na granicy deprechy, lęku.... no, ale nie ma co wracać wstecz. Ważna jest obecna chwila i powroty emocji tych pozytywnych.

Jutro nowy dzień, Kosmo mam nadzieję, że będzie lepszy i będziesz silniejsza, bez żadnych telepawek i obaw. Apetytu Ci życzę i kolacji zjedzonej na zdrowie!

Płatuś, deserek pierwsza klasa... jak ja kocham lato za takie wyśmienitości! :yeah:

O! Kosmo, na Twoje dolegliwości brzuchowe i na apetyt - jagody! Zrób w tym roku sobie w słoiczkach, na zimę jak znalazł. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 20:48
mirunia, tak ja tez uwielbiam lato i wiosne :) :105: Oby lato trwalo jak najdluzej ! :)
Super Cie widziecw dobrym nastroju! :)

kosmostrada, Kochana dokladnie , lekarz po to jest i tyle . Moze cos wymysli i lepiej sie poczujesz:********

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 cze 2015, 20:49
Wróciłam właśnie ze spaceru z psem do biedry, nie żebym zaraz miała coś pilnego do kupienia, ale chciałam miec pretekst do wyjścia. Kupiłam płatki i frankfurterki - szaleństwo... ;)

platek rozy, ja dziś też parę truskawek wrzuciłam w ramach dowitaminizowania, trzeba jeśc póki są.

mirunia, na kolację dziś był oscypek na ciepło z żurawiną, na nic innego nie miałam ochoty. Mam taką cichuteńką nadzieję, że uda mi się w tym roku na jagody pojechac i samej nazbierac do słoiczków na zimę. :105:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 20:52
kosmostrada, Slonce kazde wyjscie dobre! ja tak samo sobie [reteksty wymyslam do wyjscia :great: :great: :great:

Zaraz sie pojde plumknac i nasmarowac zelem ujedrniajacym oraz zelem przeciwbolowym ---mieszanka powalajaca :D

Sortuj wg