Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 cze 2015, 17:18
Cześć wam wszystkim

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2015, 17:36
Witam Wszystkich cieplutko :papa: /bo nareszcie chłodniej :D

platek rozy, hej, Kochana, to miałaś wypełniony dzień i wszystko poszło do przodu!
Płatku ja tak kiedyś też zrobiłam, że zadzwoniłam na policję, bo mi sąsiad imprezował w nocy na balkonie... głośna muzyka, rozmowy i krzyki na balkonie.
W końcu nie wytrzymałam i o 2.30 wybudzona i zła zadzwoniłam. Przyjechali, uciszyli i skończyło się kolegium dla wesołego sąsiada. Od lat już jest cisza i spokój. Tak bywało w środku tygodnia, kiedy ja rano musiałam wstać do pracy.

Dzisiaj mam lepszy dzień, w pracy popchnęłam sporo roboty do przodu, chociaż rano lało i niezbyt mi się chciało tam iść. :D
Teraz odpoczywam przy herbatce i słucham radia w necie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2015, 18:35

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2015, 18:47

:105: :105: :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 cze 2015, 19:40
Dzień dobry!!!

U mnie jest bardzo ładnie, tylko zaskakująco chłodno ( przeżyłam szoka rano jak wyszłam w samej tunice z nagrzanego domu, musiałam wrócic się po kurtkę). A może mi jest po prostu zimno...
Dziś dzień pt. byle przetrwac. Staram się pozbierac pozytywy tego dnia - dokończyłam żmudną papierkową robotę w pracy, byłam z psem na spacerach, porozmawiałam z przyjaciółką przez telefon... Chciałabym bardzo miec ciąg kilku dobrych dni, tak żeby nabrac głęboko powietrza w płuca.

mirunia, Słucham sobie Twojego Chrisa de Burgha pisząc posta, ech wspomnienia... ;) Cieszę się, że dziś lepiej, liczyłam na to, że dojdzie do Ciebie przesłany przeze mnie chłodek... :D

platek rozy, Jak wieczór Kochana, odsapnęłaś po dzisiejszym dniu?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 cze 2015, 19:45
mirunia napisał(a):Witam Wszystkich cieplutko :papa: /bo nareszcie chłodniej :D

Przyjaciółka mojej mamy jak jest upał dzwoni i mówi "pozdrawiam was chłodno" :mrgreen:

Dzisiaj chyba dobry dzień, tyle rzeczy udało mi się zrobić, a nawet poprawić paru osobom humor :angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2015, 19:47
mirunia, Kochana ciesze siez e dzionek lepszy niz wczoraj :):******** :great:
Cop do sasiada to ten moj niereformowalny , juz kilka razy dzwonilsmy z sasiadami na policje , dwa razy dostal kolegium i nadal tak robi , zastanawiamy sie czy nie isc z tym do spoldzielni niech go moze postrasza eksmisja bo nie da sie tak mieszkac :bezradny: :bezradny:

kosmostrada, :********* oj przykro mi ze taki dzionek malo udany ale moj tez , tym Cie pociesze. Dola zalapalam w tym Mops i nie chce mi dol odpuscic.
Zaraz ide glowe myc a do piekarnika powedrowala moja kolacja

Obrazek

pomidory zapiekane z cukinia i feta, doprawione grubo mielonym pieprzem i kolendra.Mniam! :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2015, 20:04
kosmostrada, przede wszystkim dzięki wielkie za przesłanie chłodziku z nad morza... uff ale ulga! :uklon:
Rano mnie z kolei zaskoczył deszcz i kałuże. :D Ale ogólnie dzień dużo lepszy niż wczoraj... wczoraj zdychałam z bólu głowy i tak w ogóle :roll:
Dzisiaj mi nawet humor dopisuje, czytam niektóre wątki i obśmiewam się po same pachy :mrgreen:

Słucham też właśnie na jutubie całą płytę Chrisa de Burgha i dobrze mi się robi na sercu i duszy... pozytywne uczucia. Wraca mi po trochu odczuwanie radości i przyjemności, budzą się uczucia... super, tak się cieszę, bo to esci przytłumiło mi nie tylko lęki, ale i te pozytywy. Wraca powoli życie! :great:

cyklopka, też tak miałam Was przywitać "chłodno", ale w porę się ocknęłam, że mogę być źle odebrana :mrgreen:
To widzę, że też masz humor dzisiaj. :D Oby jak najczęściej!

platek rozy, no pycha kolacja! a jaka zdrowa... na odchudziznę :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2015, 20:19
mirunia, u mnie tez piosenki z Youtube leca :D a powiem Ci ze staram sie jesc fit i glodna wcale nie chodze , tylko ze jakos jeszcze nie schudlam , ale mialam zmieniane hormonki i niesteyy to zawirowanie jest od nich . Esh.
Moze sie to wyklaruje a jak nie to je rzuce w kat.
Niby nie waze duzo jak na moj wzrost bo 63 na 170 ale piersi mam jak nadmuchane po tych hormonach i mnie to juz denerwuje :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 cze 2015, 20:20
platek rozy, ja bez fety i kolendry, ale bym wciągnęła. Fetę nawet swego czasu lubiłam, ale mam szlaban na nabiał.

mirunia, chłodno już się zrobiło, teraz potrzebuję ciepła. Ale fakt, że dzisiaj mi się lepiej chodziło po mieście.

Wróciliśmy od veta, czarna kotka dostała lewatywę i kroplówkę podskórną. Ma przestać palić papierosy i jeść tuczącą karmę :nono:

Została mi jeszcze koszulka do zrobienia na nasz polski irlandzki występ. Namaluję taką kulkę w barwach Polski ze skrzydłami husarskimi :great:
Ale to chyba jutro przy dziennym świetle, a teraz się biorę za plakat, bo obiecałam kuzynowi, że mu pomogę z grafiką na zaliczenie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 15 cze 2015, 20:21
jak lipa ta grafika :)

Obrazek

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 15 cze 2015, 20:21
forum się przemieniło :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2015, 20:23
cyklopka, wlasnie ja cos tez mam z tolerancja Ci powiem bo po niektorych rzeczach mam dziwnie napuchly brzuch i sie zle czuje . Musze chyba tez taki test zrobic.
Co kociczce jest????? :(

nerwosol-men, my na starych skorkach ;) Witaj ;)
Jak sie masz???

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 15 cze 2015, 20:25
platek rozy - jakoś się zyję , ale ostatnio taka nerwica że nie pytaj nawet :) tak ciężki dwóch miesięcy dawno nie miałem , jak zrobić starą skórkę ?
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Sortuj wg