Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2015, 19:34
Maggda92, Nowy lek - szału nie ma, tyle co umożliwił funkcjonowanie, a odstawiłam wspomagający i trzepie mnie, nie wiem, czy odstawiennie, czy jednak cholera go brakuje. Ale zobaczę, w czwartek mam wizytę u doktora i do tego czasu wytrwac trzeba. W zasadzie to bym to jakoś dzielniej znosiła, gdyby nie to, że martwię się jak dam radę w pracy, a w tym miesiącu jestem niezastąpiona. :roll: Samo ciśnienie, że nie mogę pozwolic sobie na chorowanie trochę mi ciąży.
Już byłaś kiedyś na takiej komisji, czy to pierwszy raz?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2015, 19:54
kosmostrada, czy dostanę jutro kawałeczek ciasta na spróbowanie co Ci wyszło? :D
Myślę, że to połączenie truskaw i rabarbaru będzie super. To spróbuj zrobić swoje ciasto zamiast tego kruchego i owoce jakoś wkomponować. :bezradny:
Kosmuniu, nie martw się pracą, powoli dasz radę, jesteś mądra i silna kobietka. Słabości w domu przeżywamy (w cichości), a w pracy jesteśmy super wooman ;) Spokojnie, nie przeżywaj i spuść to ciśnienie... :great:

platek rozy, klimaty pleneru super, sama natura co oko cieszy :D no i czas mile spędzony!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2015, 20:05
platek rozy, Hej Plateczkowa*****, no to miałaś cudny dzień! :105:

mirunia, Jak się zbiorę do pieczenia i wyjdzie, to się podzielę z Tobą pierwszą! :D
Ech Kochana bojam się bardzo, ale staram się ze sobą gadac, nie nakręcac się. Może dziś wymyślę plana , co zrobic, gdybym jednak z domu nie wyszła i jak znajdę alternatywę, to dam sobie pozwolenie na chorowanie, a wtedy automatycznie napięcie osłabnie. Ot takie zakręcone kombinowanie... ;)
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2015, 20:25
kosmostrada, no dobre kombinowanie, trza znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji, oby się tylko dobrze poczuć.

Jakąś kolacjum idę wydziergać :D

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 cze 2015, 21:35
Witajcie kochani! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2015, 21:37
Dobranoc :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 14 cze 2015, 00:47
Halo jes tu kto ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 cze 2015, 08:42
Witajcie Kochani :********
Ja wlasnie sie uplumkalam , wlosy umylam , odzywka nalozona i ide dzis kolo poludnia na kawke ze znajomym .
Upal znow sie zapowiada nieziemski. Wiec popoludnie w domu z ksiazka. Chce dokonczyc Pandemonium.
Jakie macie plany na dzis?

Milej niedzieli !!!!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 cze 2015, 12:03
Dzień dobry! :papa:

Nie wiem, czy taki dobry, bo boli mnie głowa, czuję jakbym miała ciasną obręcz na niej. Łyknęłam ibum niedawno i czekam :bezradny:
Gorąco...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 cze 2015, 12:07
Witam wszystkich :papa:

mirunia, taka ciasna obręcz na czole i w okół głowy to raczej od nerwów. Gorąco potwierdzam a to dopiero początek lata. Właściwie to jeszcze kalendarzowego lata jeszcze nie ma.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 cze 2015, 13:27
Cognac napisał(a):cyklopka, super ze idziesz zbierać kasę na hospicjum. Zainspirowalas mnie i zgłosiłam się na kilka wolontariatow, w jednym już mi odpisali ze ok, wiec super, nie mogę się doczekać a to dopiero jesienią będzie.

W sumie beznadziejnie ta akcja wyszła, bo publiczność nie była poinformowana na zbiórce. Rozdałyśmy trochę ulotek i zostawiły puszkę przy barze, niech się samo zbiera 8)

Dzisiaj byłby pierwszy wolny dzień bez szkoły, ale jeszcze był spacer do ogrodu botanicznego w ramach odrabiania zajęć. Byłam ja i dwie prowadzące, w tym jedna przyszła z siostrą. Taka wycieczka towarzyska. Ale narobiłam zdjęć kwiatków :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Maggda92 14 cze 2015, 15:31
Cześć wam
ale mnie głowa rozbolała :((((
pęknie mi zaraz :(
kosmostrada, na komisji już kiedyś tam byłam, szkoda, że ten nowy lek tak nie pomaga :(
Ja też się czuję średnio raz lepiej raz gorzej
Męczą mnie natrętne myśli
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg
F31 ChAD, F21 zaburzenie schizotypowe, F60.0 osobowość paranoiczna

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 cze 2015, 16:21
Dzień dobry!!!
A u mnie w nocy padało, z rana nawet słoneczko się przebijało, a teraz czasami pokropi. Ale wolę to niż upał.
Pospacerowałam w słońcu w wilgotnym w lesie, pięknie było. :105: Kupiłam skrzynkę na moją fasolę i nareszcie ją wysieję. Zjadłam frytki z food trucka. To są moje dzisiejsze atrakcje, kawał dnia poza domem, jak na mnie ostatnio całkiem nieźle!

mirunia, Kochana****, jak Twoja główka, proch zadziałał? Może idzie do ciebie zmiana pogody, może to upał, tak czy owak pozostaje przeczekac... :bezradny: Mam nadzieję, że planów Ci to nie pokrzyżowało.

Maggda92, No i Tobie też bidulko łeb rozsadza, tabletkę wzięłaś?
Napisz, jak już będziesz widziała kiedy ta komisja, to będziemy trzymac kciukasy.
Kurczę widzę, że u Ciebie też loteria z nastrojem, ech , ale poddac się nie można, w końcu dzielne babki jesteśmy, nie? ;)

cyklopka, Uwielbiam chodzic po ogrodach botanicznych! :105:

JERZY1962, A jak Ty Jerzyku w tym upale, dajesz radę?

platek rozy, Plateczkowa wróciłaś z kawkowania?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 cze 2015, 17:15
kosmostrada, tak wroxcilam , upal straszny ale wypilam mrozona kawke z marcepanem :105: a teraz bede lezakowala i podczytywala ksiazke , siostra ode mnie wyszla wlasnie ...
Bardzo sie ciesze ze dzionek aktywny masz :great: :great: :great: :great:

mirunia, Dzis taka pogoda ze glowy bola, chociaz odpukac mnie dzis nie dorwalo.
Minelo Ci juz????Lepiej sie czujesz?:*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg