Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 13 cze 2015, 00:29
To już dużo :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 cze 2015, 10:26
Cześć Wszystkim! Strasznie gorąco i duszno u mnie.Dziś siedzę w pracy do 14.Zaszłam rano do używaka i upolowałam 3pary butów (z metkami) za całe 8zł :) .W tym jedne z Marks&Spencer z ceną 20 Euro. W normalnych sklepach ciężko mi znaleźć letnie buty bo mam mały rozmiar.

Jak u Was zapowiada się dzień?
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2015, 11:19
Dzień dobry!!!

U mnie też dziś ewidentne lato. Wczoraj w nocy pobłyskało, pokropiło może przez parę sekund i to na tyle.
Zaczyna byc w chałupie dusznawo.
A ja dziś ciąg dalszy męczenia się, okropny start, teraz z kolei osłabienie totalne, ledwo się ruszam, oczy mi się lepią. Ciśnienie mega niskie, puls wysoki, ech... Nawet do lumpka nie miałam siły iśc, poszłam tylko na krótki spacer z psem. Ale twardo powiedziałam sobie, że muszę przetrwac, bo jeśli to klimaty odstawienne, to powinno iśc ku lepszemu.
W związku z tym nie mam planów na dziś, może potem trochę otrzeźwieję i chociaż na jakieś lody pójdziemy. Staram się utrzymac stoicki spokój i wziąc na klatę kolejny dzień wycięty z życiorysu. Nie pierwszy, zapewne nie ostatni, tak bywa.
Mam nadzieję, że Wam humorki dopisują, energią tryskacie i miło ten dzień spędzicie!!!

PannaNatalia, Gratuluję zdobyczy! ;) Chyba dziś lepszy dzień masz Kochana?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 cze 2015, 11:36
kosmostrada-rano było dobrze ale teraz znowu łapią mnie lęki.Mimo wszystko olewam te złe myśli...przecież codziennie mam lęki i zawsze mijają.Szkoda mi życia na przejmowanie się czymś co tak naprawdę nie zagraża mi i siedzi tylko w mojej głowie.

Po powrocie z pracy planuję zrobić tartę z truskawkami. Zapowiada mi się babski wieczór:ja,moja siostra i koleżanka :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2015, 12:05
PannaNatalia, I to jest dobre myślenie!!! Przy takim podejściu będziesz dziś miała na pewno świetny wieczór. I huk z lękami, grunt, że dzionek będzie z przyjemnościami. Tarta z truskawkami! :105: Też myślę o jakimś cieście, bo mam rabarbar od mamy, ale nie wiem, czy przeżyję włączony piekarnik, gdy już mam chałupę tak nagrzaną.

Żeby tak bezproduktywnie nie siedziec, dokończyłam sprzątac jedno pomieszczenie, nastawiłam pralkę i takie tam domowe drobne rzeczy. I mam satysfakcję, że jednak coś zrobiłam. Teraz zejdę na ogródek trochę słońca złapac i pocieszyc oko moją różą. Jak widac wracam do korzeni, czyli malusieńkie wyzwania, malutkie kroczki, tylko nie wpadac we frustrację i dac sobie prawo do gorszego dnia. Na szczęście nie muszę pracowac nad tematem - jaki to ja jestem ciężar dla rodziny i bezużyteczna postac psująca wszystkim plany, bo monsz bawi się w małego majsterkowicza, a młody na treningu do wieczora.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2015, 12:46
Hej, witajcie! :papa:

Aaale upał, sauna normalnie na dworze. Jedynie w sklepach fajnie i chłodno. Dopiero wróciłam z zakupami z piekarni i spożywczego, późno dzisiaj, bo sobie nieźle pospałam. :D Zanim kawka, wybudzenie i wyszykowanie się... to zeszło się do tej pory. :D Ale nic to, dzisiaj powoli, bo sprzątnięte mam na zicher, tylko jakiś lekki obiadek zrobię na ten upał i chyba nigdzie już nie wyjdę, może dopiero pod wieczór.

kosmostrada, super masz podejście do słabszych dni i niemocy... nic na siłę, trzeba organizmowi dać własne jego tory, po których spokojnie pojedzie, bez kraksy... powoli, ale do celu.
Kosmuniu, jeszcze trochę musisz dać radę, organizm oczyszcza się z tamtego leku i trochę fiksuje... cierpliwie przeczekaj. Poza tym masz w czwartek ponoć wizytę u doktorka, myślę, że Cię wesprze i wytłumaczy, może coś zaradzi.
Dobrze, że masz ogródek i możesz sobie wyskoczyć pogłaskać i pogadać z różą, zipnąć powietrza i rzucić okiem na okoliczną zieleń. Takie bodźce odwracają uwagę od naszych niedomagań... to dobra terapia. Ja mam duży balkon i widok na ogrody, domki i bardzo sobie chwalę, że omija mnie zgiełk miasta, jedynie hałas samochodów trochę przeszkadza. :bezradny:

PannaNatalia, zapowiada Ci się fajne babskie spotkanie i smakołyki... staraj się tym cieszyć! Takie małe co nieco. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2015, 13:07
mirunia, Hej Kochana! Właśnie wróciłam do domku, bo skwarno zaczyna byc. Gospodarskim okiem ogarnęłam, chwasta gdzieś przyuważyłam, to wyrwałam, no i narwałam sobie mięty, zaraz zaparzę herbatkę.
Balkon też jest fajny, przy naszych klimatach dobrze miec możliwośc popatrzyc na zieleń, pooddychac, obrazki w głowie pozmieniac. No chyba żebyśmy siedziały, jak takie babcie oparte w oknie na poduszkach. :D
Dziękuję za wsparcie, no poczekam, bo przecież przy odstawianiu tak jest, nie musi to od razu oznaczac pogorszenia na stałe. Pierwsze podejście nie wyszło, ale teraz jak mówiłaś mam oparcie w drugim leku.
To siedzisz sobie wyspana,w czyściutkim mieszkanku, zakupy zrobione... Laba i czyhanie na ochłodzenie. :smile: Masz krzesełko i stolik na balkonie?

Chyba przejdę się po truskawki...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 13 cze 2015, 13:45
Niektórzy naukowcy chcą by węże morskie włączyć do wręgowcowatych.Dla mnie głupota.Niech zostaną w zdradnicach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2015, 13:47
kosmostrada, mam malutki stolik i rozkładane krzesełko, ale dzisiaj wsunęłam to w kąt balkonu, bo wietrzę pościel na suszarce. W takie upalne dni nie bardzo można wysiedzieć na balkonie, jedynie do południa jest jako tako.
A ja podziwiam już rozkwitające pelargonie i wyłapuję na gałązkach przędziorka... taka mała gadzina, jak łebek od szpilki, co snuje pajęczynkę na roślinkach! Muszę go potraktować w poniedziałek roztworem czosnku, dzisiaj wycisnę czosnek i zaleję wodą. W poniedziałek niech się boją te pajęczaki! :shock:

Będziesz coś wypiekać z truskawkami? :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2015, 14:19
mirunia, No to tak jak u mnie, osłonięta jestem, to po południu już za duszno. Przeszłam się z psem po truskawki to "na zewnątrz" całkiem przyjemnie jest. Mam taką cienką dżinsową tunikę z krótkim rękawem, do tego legginsy i nie było mi za gorąco. Lubię miec gołe stopy. :105:
Widzę zbrojenia następują, a przędziorki - :zonk: :D Ja też zrobiłam rekonesans, czy mszyc nie ma. Ale pogoda im nie sprzyja.
Jakoś nabrałam ochoty na truskawy, jeszcze nie wiem, czy pożrę , czy jednak na wieczór piekarnik uruchomię. Muszę zrobic coś z tym rabarbarem, nie wiem, czy można go mrozic?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 cze 2015, 16:57
Dzisiaj praktycznie ostatni dzień w szkole, ale jutro rano jeszcze do ogrodu botanicznego, żeby liczba Kilerów za kratkami się zgadzała.

Nie poszłam dzisiaj na zlot, bo po szkole ledwie do domu doszłam i od razu poszłam się myć. Nigdy nie chodzę się myć po powrocie z miasta, więc wiedzcie, że coś się dzieje. Ale mam w pokoju chłodno :shock:

Wieczorem idę zbierać kasę na hospicjum, to mam jeszcze dwie godziny, skończę sobie scenariusz w grze i napiję się czegoś na wzmocnienie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2015, 17:05
kosmostrada, nie orientuję się a propos rabarbaru i mrożenia. :bezradny:
Gdzieś mam fajny przepis na placek z rabarbarem, jeżeli chcesz. Wieczorkiem będzie chłodniej, lub jutro zmajstrujesz.

Tak, już się uzbroiłam przeciw przędziorkom i marny ich los będzie w poniedziałek.

Widocznie u Ciebie jest chłodniej, bo w centralnej PL upał na całego... skwar i duchota.
Zsiadłe mleko w sam raz na taką pogodę :yeah:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 cze 2015, 17:18
Witajcie
w Krakowie skwar i upał na całego
byliśmy na działce zrobić grilla, dobrze ze troche cienia tam jest bo bym sie stopiła

mirunia zjadłabym placka z rabarbarem , pycha, ale sama nie zrobie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 cze 2015, 17:24
mirunia, Lusesita Dolores, cześć!

U mnie żadnych placków ani zsiadłego mleka, bo brzuch. Potem sobie zjem samych truskawek tylko :angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg