Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2015, 11:36
Witajcie!!! :papa:

W sprawie tarczycy i leków, to kosmostrada ma rację. Żeby rodzinny mógł przepisać musi mieć świstek od lek. endokrynologa z diagnozą i lekami.
Ja tak zrobiłam i teraz rodzinny może mi przepisać Metizol na nadczynność (i też Hashimoto). Przy niedoczynności jest Eutyrox.
Również rodzinny może dać skierowanie na TSH i podobno od niedawna na ft3 i ft4 (hormony tarczycy), bo do tej pory tylko endo mógł skierować na te badania. Ile w tym prawdy nie wiem, ale warto zapytać.

Jestem dzisiaj w domu na wolnym, umyłam już dwa okna i zaraz biorę się za balkonowe. Na razie odpoczywam po tych dwóch, bo się zdyszałam. :D
Później odkurzę i zetrę podłogi i mam już prawie błysk na weekend.
Od poniedziałku zmiana pogody, ma być chłodniej i pewnie lunie na moje czyściutkie okna... tak zawsze bywa!

platek rozy, też mnie rozbawiłaś tym... poczekajcie na mnie :mrgreen: nie wywołuj wilka z lasu Kochana i miej dystans do takich słabości innych. ;)

kosmostrada, jak tam porządki przebiegają? Ruszyłaś już z robotą? Ja już jestem mokra! Do 14 powinnam się wyrobić. :D

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 cze 2015, 11:38
Macie jakiś sposób na pozbycie się lęku?Jestem w pracy i właśnie złapał mnie atak..wiem,że nic mi nie jest,że to tyko lęk i minie ale nie mogę się uspokoić.Powoli zaczynam panikować :(
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Megi_ 12 cze 2015, 11:40
PannaNatalia, ja wtedy próbuję sie zajać czymś innym, wyjsc na chwilę, polatać po budynku. Zapominam wtedy o ataku. Trzymaj sie :***
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2015, 11:43
PannaNatalia, pooddychaj głęboko, podlej kwiatki, połaź po korytarzu lub wyjdź na zewnątrz jak możesz... zaraz minie, głowa do góry!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 cze 2015, 11:44
Szkoda,że nie mogę wyjść-na mnie też działa dobrze swieże powietrze.Wzięłam popranolol,śmigam po internecie i może zaraz przejdzie

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 cze 2015, 11:55
Próbowałam zarejestrowac sie do endokrynologa ale kobieta mówi ze wszystkie terminy na ten rok sa zajete!!!!
to jest chore
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 cze 2015, 12:25
Lusesita Dolores, to jest chore żeby już nie było miejsca na ten rok do lekarza jak leki są potrzebne już.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2015, 12:41
Lusesita Dolores, jeżeli masz kartę leczenia u endo, to poproś w rejestracji o xero tej karty i idź z nią do rodzinnego.
Chyba, że pierwszy raz chcesz iść do endokrynologa, to ... :bezradny: tylko prywatnie jest szybciej... no chore to!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 cze 2015, 12:53
PannaNatalia, Jak się trzymasz?

mirunia, o widzę pucujesz też dzisiaj! Tylko spokojnie, żebyś w weekend nie cierpiała i miała siłę na rozrywki. Ja musiałam się oderwac, pojechałam do Lidla po zakupy, ale nie był to dobry pomysł, bo coś mi w policzku zaczęło drgac i złapałam lęka, że zaraz mi twarz wykrzywi... :hide:
Brzuch nie boli, bo nic dzisiaj przełknąc nie mogę oprócz jednego banana, a i tak na kiblu swoje rano wysiedziałam...

platek rozy, Plateczkowa :lol: .
To co, dziś znów do tego Mopsu nie zdążysz?

No nic wracam do mycia kuchni i tym podobnych klimatów, bo telepawka coś mi zejśc nie chce. Wzięłam połowkę afobamu, zobaczymy czy coś zadziała... :bezradny: Muszę to przeczekac, bo zgodnie z planem odstawiłam w poniedziałek Sulpiryd i może mnie miotac odstawiennie. Dzięki Bogu w czwartek wizyta u doktora.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2015, 13:08
Znowu zrobiłam sobie przerwę... pomalutku tyram, teraz kawka, a za chwilę odkurzacz i szmata. Okna już umyte, balkon też... jest świeżo i fajnie. :D

Tak, Kosmuniu, staram się nie nadwyrężać, żeby nie stękać! :D

Tobie również radzę pomalusiu i do przodu.
Nie martw się Kochana policzkiem, czasami tak mięśnie drgają. Bylebyś nie przewiała twarzy, to nic się nie stanie.
Zjedz coś, jakieś jajeczko chociaż, bo z sił opadniesz... pij dużo przy tych odsiadkach w kibelku, bo odwodnić się łatwo! Jeszcze raz przypomnę... węgiel!

A przy odstawieniu leku, to mogą być takie trzęsawki, ale miną... spokojnie, jesteś przecież zabezpieczona drugim lekiem. A afobamek wyciszy.
Ściskam na razie, idę po odkurzacz. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 cze 2015, 13:08
kosmostrada-dzięki,trochę mi lepiej,wzięłam ćwierć tabletki propranololu.Poza tym miałam niedawno dostawę dresów więc mam trochę zajęcia

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 cze 2015, 13:17
platek rozy,
jetodik, a to chetnie cos poczytam poleconego :) Jak masz jakies ulubione ksiazki to daj liste

a właściwie jak tak sobie podsumowałem to się okazało, że mało tych książek, które mogę polecić, właściwie jedną tylko: "Samurajskie Chorągwie", bo reszta to książki światopoglądowe i akademickie raczej a tu chyba bardziej o beletrystykę chodzi? :bezradny:
To znaczy czytałem trochę z literatury faktu, ale to raczej pesymistyczne pozycje i nie chciałbym ich polecać.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Cognac 12 cze 2015, 14:13
Wtrącę się wam bo lubię czytać

Jetodik a z beletrystyki co czytasz, jakie gatunki?
Zauważyłam ze ludzie z forum lubią smutne, brutalne książki (o wojnie, gwaltach i innych przykrych rzeczach). Nie rozumiem tego, po co się pograzac w takich nastrojach. Taka ogólna obserwacja :)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 cze 2015, 14:20
Pierwszy raz chciałam iść do endokrynologa :/

Zapisałam sie do Poradni Leczenia Otyłości, mam zrobić najpierw komplet badań : tsh, alast, lipidogram,glukoza
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg