Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2015, 21:32
platek rozy, Nooo, nażelowane, ręka pełna prochów do łyknięcia, w pozycji a la Quasimodo ( brzuch+kręgosłup), ale emanujące seksem :lol:

cyklopka, a widzisz jaki farcik! Idź jutro, żeby Ci nie wykupili.
Phi, Nervomix jest dla lamusów, my to tylko łykamy ciężki kaliber... :D

Ja też zaraz do wanny i hops do łóżeczka z książką.
A jutro biblioteka w ramach porannego spaceru i copiątkowe sprzątanie, brrr...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2015, 21:37
mirunia, No mieszkanie piękne, kupione inwestycyjnie, na wynajem, a ja kciałabym w nim mieszkac... :P No ale mam , co mam, może zagram jutro w totolotka, to też sobie takie zrobię, o!
Dziękuję, brzuszek chwilowo nie dokucza za bardzo, da się życ.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jetodik 11 cze 2015, 21:46
platek rozy, ja też troche moge polecić 8)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 cze 2015, 22:32
mirunia napisał(a):cyklopka, Właśnie oglądam Mateusza, lubię ze względu na dwa przystojniaki i Kingę Preis, która jest świetna w tym serialu. :great:

Bardzo lubię Kingę Preis, ale muzyczka w tle mnie strasznie denerwuje. Jestem totalnie przewrażliwiona na punkcie dźwięków, jeśli ich muszę słuchać wbrew swojej woli :mhm:

kosmostrada napisał(a):cyklopka, a widzisz jaki farcik! Idź jutro, żeby Ci nie wykupili.
Phi, Nervomix jest dla lamusów, my to tylko łykamy ciężki kaliber... :D

Chyba te książki tam już kwitną od dobrych paru miesięcy, a jutro się bujam chyba w inną stronę miasta.

I co? Nikt mi nie poradzi co z tym szwagrem zrobić, żeby mnie nie wciągał w swoje problemy rodzinno-alkoholowe?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2015, 23:07
cyklopka, kurczę nie radzę Ci , bo nie wiem jak. Ja bym raczej optowała za niebyciem w tym wypadku dobrą duszą, bo z reguły kończy się to fochem z drugiej strony i człowiekowi się obrywa za dobre serce. Chyba że skonsultujesz to z jego małżonką i powiesz, że z nim wychodzisz, żeby pogadac ku ich wspólnemu dobru. Wilk syty i owca cała. Ale nie znam przecież Waszych układów. :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 cze 2015, 23:21
No on raczej szuka towarzystwa do picia, bo on w ogóle taki biedny, wszyscy dla niego tacy niedobrzy, że on musi pić. :roll: A poradzić to nie wiele poradzę, bo w małżeństwie doświadczenia nie mam :bezradny: Tak że chyba się spróbuję delikatnie wykręcić, bo nie chcę z nim robić konspiry, jak by to wyglądało :nono:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2015, 23:34
cyklopka, No i pytanie czy masz ochotę byc słuchaczem takich wynurzeń. Wynika z tego, że raczej nie. No to trza się wykręcac - bo ani pomóc nie możesz, ani dla Ciebie żadna atrakcja i jeszcze jesteś stawiana w niezręcznej sytuacji. Kochana, bez wyrzutów sumienia.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 cze 2015, 23:49
No taka atrakcja, żeby się napić piwa i pogadać, ale to zawsze jakoś lepiej w towarzystwie osób, które nie mają problemu z alkoholem, ani nie są cudzymi mężami :? Raczej się namyślam jak się wykręcić, żeby nie było zbyt bezpośrednio.

Ale zrezygnowałam z sobotniego zlotu, bo jest akcja charytatywna. Wysłałam maila z deklaracją, że jakby zachodziła potrzeba, to mogę... Dostałam odpowiedź, że ja "zawsze jestem potrzebna". Miłe :angel:

Chyba sobie coś jeszcze porysuję przed spaniem. Dużym markerem. Mam inspirację.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Cognac 12 cze 2015, 00:06
cyklopka, jaka akcja charytatywna?:) ja bym podziałała w jakimś wolontatiacie, ale się nie umiem wkręcić coś nigdzie. Tzn nie wiem co trzeba zrobić, żeby znaleźć coś dla siebie:) Dotychczaas to jedynie strony internetowe robię różnym fundacjom/stowarzyszeniom za free itp. Jak to informatyk. Ale to niefajne bo z pracy przy kompie wracam do domu przy kompie. Be.

Btw mam nowy awatar. Kocham go od pierwszego znalezienia w google:P
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 cze 2015, 00:16
Cognac, może i masz fajny awatar, ja też miałem fajny, a teraz trochę biedny taki, ale przynajmniej sam sobie go zrobiłem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Cognac 12 cze 2015, 00:24
jetodik, pamiętam, z robotem. Przypominał mi jeden zespół, którego kiedyś dawno słuchałam :) To czemu go zmieniłeś?
Mi sie jednak bardziej podoba gotycka pani niż laska Picassa. Zwłaszcza, że nie powinnam się z nią utożsamiać bo cienko skończyła ;]
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 cze 2015, 00:26
Cognac, zmieniłem bo chciałem mieć własnej roboty jakiś :) nie no ten Twój awek niby fajny, ale taki mroczny jakiś ;/

Spamowa wyspa

przez Cognac 12 cze 2015, 00:59
Jetodik rozumiem. Hehe no od czegoś trzeba zacząć :D :D
Mroczny ale w pozytywnym sensie. Mrok, tak jak magia nie jest zły ani dobry ;) To akurat cytat z jakiejś książki fantastycznej co ostatnio czytałam :D
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez jetodik 12 cze 2015, 01:03
Cognac,
Mrok, tak jak magia nie jest zły ani dobry ;) To akurat cytat z jakiejś książki fantastycznej co ostatnio czytałam

:D :D :D

Sortuj wg