Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2015, 20:09
jetodik, to masz teraz zastepstwo za Gre o Tron :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jetodik 11 cze 2015, 20:12
platek rozy, haha, no właśnie o to chodziło :) gra o tron jeszcze tylko jeden odcinek i koniec, a w życiu musi być jakieś fantasy przeciez ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2015, 20:15
jetodik, ano musi toc zycie takie szare trzeba jednak odrobina magii ubarwiac ;)
:D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 11 cze 2015, 20:22
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez Arhol 11 cze 2015, 20:27
Śmiercionauta napisał(a):jetodik, a znasz to? http://pl.wikipedia.org/wiki/Malaza%C5% ... g%C5%82ych

zamierzam się w dalszej przyszłości chwycić za ten cykl,worth it?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Spamowa wyspa

przez jetodik 11 cze 2015, 20:33
Śmiercionauta, już znam :) właśnie jest to drugi z dwóch tytułów poleconych mi przez Płatek Róży, widzę że to jakieś klasyki, trzeba je nadrobić.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 11 cze 2015, 20:35
Arhol, warto. MKP jak dla mnie to jedna z lepszych sag fantasy. Pierwszy tom taki sobie, ale już następne tomy są dobre i bardzo dobre.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2015, 20:46
jetodik, ja strasznie duzo czytam roznosci to i sporo moge polecic z roznych gatunkow literatury :mhm: :mhm:

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 cze 2015, 20:47
kosmostrada, a tak jakoś mam z natury, że staram się nie narzekać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 cze 2015, 20:55
kosmostrada napisał(a):cyklopka, co mama na prezent?

Zdziwiona-zachwycona :mrgreen:

Kurczę, kuzynka się pokłóciła z mężem i on teraz do mnie pisze, żebym z nim poszła na piwo, bo się chce wyżalić :hide: Nota bene on już ma problem z piciem. Noż patologia, bo z jednej strony tam wspieram jak mogę i faktycznie wysłucham kiedy trzeba, a z drugiej jednak bym nie chciała stawać między nimi. Niezręczne :?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2015, 20:58
Właśnie wróciłam do domu, koleżanka mnie wyciągnęła obejrzec mieszkanie, które kupiła.

mirunia, Dzięki za dobre slowo Kochana, wiem, że zawsze mogę tu liczyc na trochę podniesienia na duchu.
Ja też gadam z moimi roślinami, dziś właśnie powiedziałam mojej róży, że jest piękna i obwąchałam wszystkie kwiaty. :D I mam już jednego zielonego pomidorka. :yeah:
Zrobiłaś mi smaka na kalafiorka, chyba jutro kupię na obiad.

platek rozy, A to się Słońce narobiłaś, ale tak najlepiej przegania się smutasa. Już jutro powinno byc lepiej z kręgosłupem, a brzusio jak mówisz pewnie skatowany przeciwbólowi. Pantoprazol nasz przyjaciel! ;)

Jutro idę do biblioteki z rana, zobaczę też te serie fantasy polecane przez Was. Ale mam listę dzięki forum... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2015, 21:06
kosmostrada, Kochana bedziemy obsmarowane zelikami i nafaszerowane pantoprazolami :D :lol: :lol: :lol: :lol: no jakbysmy mialy 80 :D

Ja zaraz ide plumkac sie i zjem wiesniaka z pomidorem i ogorem . Na kolacje. Oraz smarowanko :pirate: :pirate: :pirate:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 cze 2015, 21:06
kosmostrada, właśnie widziałam w kiosku przeceniony brakujący tom tylko wracałam wieczorem, więc było zamknięte. Muszę się tam pokulać jeszcze raz za dnia.

W ogóle śmiechłam okrutnie, że "Ojca Mateusza" sponsoruje Nervomix. Nie wiem ile bym musiała zeżreć Nervomixu, żeby wytrzymać ten serial :silence:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 cze 2015, 21:25
A ja już wyplumkana i w szlafroku okutana :papa:

cyklopka, Właśnie oglądam Mateusza, lubię ze względu na dwa przystojniaki i Kingę Preis, która jest świetna w tym serialu. :great:

kosmostrada, podwieczorne wyjście i oględziny nowego mieszkanka to fajna rozrywka, również radość z radości koleżanki. :D
Jak tam Twój brzuszek, uspokoił się trochę?
Cha, to masz już mały plon, zielony ale cieszy, że jest! Lubię ogródki, działki i stragany z warzywami świeżymi, lato jest bogate wizualnie w takie <atrakcje> :105:

platek rozy, też się wysmarowałam żelem i końską maścią :mrgreen: trzeba się oswajać ze starością i smarowidłami ;) :mrgreen:

Sortuj wg