Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 cze 2015, 08:22
Siedzę właśnie w kolejce do lekarza rodzinnego.Ostatnio ciągle mi słabo,czuję się senna mimo wyspania,często mi zimno nawet jak innym jest ciepło.Wczoraj zasłabłam...chcę wymusić skierowanie na badanie krwi
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 cze 2015, 09:04
Dzień dobry!!!

U mnie kolejny dzień słoneczny, dobrze, że wczoraj podlałam ogródek, bo sucho okropnie. Mogłoby w nocy popadac.
Piszę tam wcześnie, bo jakoś od wczorajszego wieczory trzyma mnie smutasik okrutny, czuję się jakaś taka... bezużyteczna. Obudziłam się jak zwykle przed budzikiem z gulem w gardle. Oby ten dzień jakoś się rozkręcił, nie wiem tylko, co dziś mogłoby mnie spotkac przyjemnego, będę musiała bardzo mocno się postarac, żeby coś znaleźc.
Ech posmutałam od rana, ale Wam życzę miłego dzionka i dobrej energii na całą środę!

PannaNatalia, Badania zrobic trzeba, aczkolwiek wiesz, że mogą to byc objawy somatyczne... :bezradny: Czytałam w innym wątku, że trudny masz teraz okres. Trzymaj się!!!

Maggda92, No to piąteczka... Ale taki dzień jakoś też trzeba przetrwac.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 cze 2015, 09:10
Heyyyy Kochani :********
Ja dzis tez kiepsko. Wstalam z jakims lękiem , pewnie odchorowywuje rozmowe z wczoraj.
A praca kiepska 1/ 8 etatu za cale 140 zl miesiecznie :shock: :shock: :shock: no dramat :hide: :hide: :hide: Toz mam wiecej zasilku z Mops.

Nie mam sil na taki rynek pracy.Rece i cycki opadaja .
Milego dzionka!

W sobote jade na grilla :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 cze 2015, 09:14
Mam skierowanie na TSH i mitologię.

Wczoraj miałam rozmowę kwalifikacyjną i za miesiąc pracy w kawiarni oferowano mi 500zł i umowę zlecenie a na dojazdy wydaję 400

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Megi_ 10 cze 2015, 09:25
kosmostrada, platek rozy, PannaNatalia, witajcie :********

PannaNatalia, rób szybciutko badania zeby wyjaśnic czy rzeczywiście coś jest na rzeczy czy objawy somatyczne. Ja tez z tarczycą walczę,ale odkąd biorę Eutyrox jest lepiej.

platek rozy, ciężkie czasy :( też długo szukałam pracy i łapala w sumie w końcu byle co. Teraz nie narzekam, ale to kwestia sporego szcześcia.

Ja od kilku dni walczę z somatykami, wynikiem bardzo przyjemnego wypadu weekendowego, ale jak widać z ukrytymi lękami.

Od wczoraj jestem posiadaczką ogródka działkowego ( musiałam sie pochwalić :P ). Zawsze o takim kawałku ziemi marzyłam :roll:
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 cze 2015, 10:38
Witajcie Dziewczynki!!! :papa: :papa:

To i ja melduję się dzisiaj z rana. Jest mi dzisiaj na duszy <tak sobie>. Może taki środek tygodnia, że czujemy się wszystkie nijak, bezpłciowo. :bezradny:
Nie chciało mi się dzisiaj iść do roboty, mimo, że obudziłam się przed budzikiem i czułam się nawet nieźle, a teraz chętnie bym pospała!
Mam dzisiaj trochę interesantów, więc nie dadzą mi pospać nad biurkiem i zbytnio ponudzić. Chyba dobrze!

Dziewczynki trzymajmy się dzielnie kupy, w gronie łatwiej przejść takie "bylejakie" stany.
A radochę trzeba dzisiaj sobie koniecznie zrobić, choćby po południu coś wymyślić dla siebie! :D

Miłego dzionka wszystkim Wam życzę :papa: :papa: :papa: :***** buziaczki!
Pogoda dopisuje, słoneczko za oknem...

Megi_, gratuluję działki! Będzie zajęcie i swoje plony! :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 cze 2015, 10:43
platek rozy, :hide: Jak czytam, co ludziom proponują, to aż wierzyc mi się nie chce... Ale rozmowa za Tobą, dobrze, że poszłaś, człowiek oswaja się z takimi stresami.

PannaNatalia, Badanka zrób, żeby zobaczyc na czym stoisz. A Tobie też cudną ofertę przedstawiono... Biorąc pod uwagę, że powiedzmy drugie tyle wyciągnęłoby się z napiwków ( tak mniej więcej jest, pracowałam w kawiarni w czasie studiów), to i tak marnie biorąc pod uwagę te dojazdy.

Megi_, Chociaż jakaś miła wiadomośc dzisiaj - gratuluję swojego kawałka kraju! :D To sobie pogadamy o podlewaniu, sianiu i pieleniu. ;) Choc mój ogródek malutki.

Czas zabrac się za robotę, a nastrój nie sprzyja produktywności...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 cze 2015, 10:52
Kosmostrada gdyby było 1000zł to pewnie bym się zgodziła bo lepsze to niż nic ale w takiej małej mieścinie raczej napiwków nie dają.Szukam jakiejś w miarę stabilnej pracy,złożyłam już kolejne CV(w sklepie,w mojej wiosce) ale miałam wrażenie,że już kogoś znaleźli a ogłoszenie dali tak dla picu.Doświadczenia ..też nie mam wielkiego bo tylko 1,5roku pracy w sklepie,pół roku jako sprzątaczka i dorywczo niania.

Ostatnio mam dziwne dni...mimo,że się wysypiam jestem cały dzień senna,bez energii.Nie mogę się w żaden sposób rozbudzić ani orzeźwić.Ćwiczyłam codziennie przez 2 miesiące ale teraz nie mam nawet na to siły.Muszę się jakoś ogarnąć,otrząsnąć wreszcie i wziąć za siebie.

Dobrze,że mogłam wrócić tu na forum.Przynajmniej wiem,że nie jestem sama

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 cze 2015, 10:54
Dopiero się doczytałam,że wcześniej napisałam,że mam skierowanie na mitologię zamiast morfologii hehe telefon mi wariuje :D

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Megi_ 10 cze 2015, 11:10
PannaNatalia, spoko :) wszyscy wiedzieli pewnie o co Ci chodzi ;)
kosmostrada, ja juz co mogłam to wczoraj posiałam. Choc malutko miejsca do sadzenia. Raczej trawka, drzewka i rekreakcja.

Spamowa wyspa

przez Cognac 10 cze 2015, 11:41
Też jestem bez energii ale u mnie to juz chyba normalne, ja nie wiem....

Fajnie się macie, ogrodkowe dziewczyny;)

A z tymi propozycjami zawodowymi to aż przykro czytać. No ale niestety tak się w Polsce zrobiło ze te prace bez jakieś specjalnych kwalifikacji stały się bardzo mało płatne:(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 cze 2015, 11:44
PannaNatalia, no tak , masz rację z tymi napiwkami, zależy od miejsca, ja pracowałam w Gdańsku na Starówce, to napiwki były rzetelne...
Ja jestem wiecznie zmęczona przez ubok leku, więc w pracy piję witaminowe napoje. Takie niby energetyczne, ale bez tauryny, same witaminy i minerały. Trochę pomaga, przynajmniej nie zasypiam w robocie.

Megi_, a może i dobrze, to dużo roboty nie będziesz miała. Ja lubię dłubać w ziemi, ale nie miałabym czasu, ani siły obrabiać czegoś większego niż mam.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Megi_ 10 cze 2015, 11:49
kosmostrada, ja tez to lubie, ale tez bez przesady :) troszkę pogrzebię, resztę poleżę :D

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 cze 2015, 11:58
Witam się i ja ;)
to ja przełamię złą passę i powiem, że byłam dzisiaj na rozmowie o prace i ją dostałam :yeah:
praca w niepełnym wymiarze godzin, ale o takie coś mi właśnie chodziło :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg