Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 cze 2015, 11:11
Dzień dobry!!!

Ale lato! Dobrze, że wiaterek od morza czasami powiewa. Z pogody pokorzystałam na spacerze z psem rano, teraz wyskakuję czasami na ogródek na fajkę i kawę, ale niestety robotę domową odwalam w taki piękny dzień... :(
Byłam rano w lumpku, kupiłam sobie z okazji lata bawełniane białe spodenki za całe 8 zeta.
Miłego dnia!!!

acherontia-styx, Tak mi przykro Kochana. Ale chociaż fajne butki masz, to będą na lans po mieście. Wynikami na razie się nie przejmuj, mój monsz też ma na KT dziury w mózgu, a wszystko z nim ok. Może pokorzystaj z pogody i wolnego, żeby chociaż troszku sobie humor poprawic. Ściskam!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 cze 2015, 11:21
kosmostrada, Slonce czesc :********** U mnie upal.
O jakie gacioszki nabylas? Tez mam takie spodenki na mojej wish liscie ale cos nie idzie natrafic na fajne w ciuszkolandzie :bezradny:
Glowa mnie dzis pobolewa bo @ za dwa dni ... niewiele w zwiazku z tym mam na dzis planow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 cze 2015, 11:29
kosmostrada, no właśnie z powodu tych zaników chcieli mnie zatrzymać na neurologii, ale nie ufam temu oddziałowi, bo mieli szanse się wykazać 3 lata temu i się nie wykazali :P dlatego się nie zgodziłam na pozostanie w szpitalu ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 cze 2015, 11:54
Cześć Wam
ja nigdy nic w ciucholandzie nie moge znaleźć dla siebie
Moja siostra z kolei zawsze cos dla siebie znajdzie'
podoba mi sie żakiecik który sobie kupiła , jednak nie chce mi go odsprzedać :roll:
dzisiejszy dzien spedze w łóżku z laptopem :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 cze 2015, 12:18
Hej spamiarze :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 cze 2015, 12:41
acherontia-styx, Ahma, JERZY1962, witajcie :*********
Co porabiacie?
Ja chcialam na kije isc pozniej ale jak mi bol glowy nie odpusci to chyba nici z tego. Normalnie atletka bede :D tak sobie bicepsy wyrobie :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 12:48
plateczkowa sie wybudziłaś?dawno cie nie było na tym forum
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 cze 2015, 12:50
nieboszczyk, a nie bylo mn9ie jakis czas ;) zajeta bylam z leksza pooza tym odpoczynek mielsicie ode mnie ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 12:59
plateczkowa jak tam ząbki?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 cze 2015, 13:02
nieboszczyk, a chyba dobrze mam juz dwa tygodnie zeba zatkanego fleczerem , w srodku jest lekarstwo ostatnie juz chyba i poki co nic sie nie dzieje , nie puchne , nie boli wiec mam jeszcze poczekac d wa , trzy tygodnie i lecimy z plombowaniem.
A u Ciebie?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 13:15
ja musze leczyć takze 2 ósemke kazałem wydziobać z niej pulpe i nerwy czym prędzej i juz uszy nie bolą.jeszcze boli kość pod zębami ale ropa niby już nie sączy.znowu mi wsadził kamere wewnątrzustną zajebisty widok tego strepanowanego zeba i wypiłowanych kanałów

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 cze 2015, 13:45
Ahma, JERZY1962, nieboszczyk, Witajcie!!!
platek rozy, Słońce*****, spodenki z H&Mu proste, klasyczne, nie za krótkie, przed kolanko - nie na niemiecką turystkę. ;) Wolałabym inny kolor, bo białe to na raz, ale i tak się cieszę, że udało mi się trafic.

Kombinujemy jak możemy, żeby od roboty się wymigac, sryliard kaw i innych pretekstów. Zabrakło ręczników papierowych to we dwójkę musieliśmy przecież pójśc do Rosska, a przy okazji zrobic kółko z psem i usiąśc na lody. :D No ale powoli idzie do przodu, a przynajmniej nie jest tak upierdliwie i dzień nie całkiem w harówie.
Dziś odkryłam kolejną zaletę posiadania letniego kapelutka. Głowę mam zamiar umyc po sprzątaniu, ale kapelutek założony i wystawic nogę można mimo niewyjściowej fryzury. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 13:52
nie każda musi zapierdalać niektóre to utrzymanki,materialistki nie pracują mimo że są zdrowe trafią życiowo na dobrego mężulka ich jedyne zadanie w domu to zupke gotować,plotkowac z koleżaneczkami i łazic po sklepach całymi dniami.to kaleki sie goni do roboty i wywala na zieloną trawke za niewydajność a takie coś?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 cze 2015, 14:44
nieboszczyk, no to oby do przodu z tymi zebami :)

kosmostrada, wcale sie nie dziwie ze w taka pogode nie macie werwy na sprzatanie :) a ochote na lody . wreszcie cieplo toc zlowiek sie cieszy ze slonko swieci , ze mozna na spacerek wyjsc.
A to chyba mniej wiecej wiem jakie to spodenki :mrgreen: a le teraz jestem ciekawa kapelutka :P :mrgreen:

Mnie glowa troche minela wiec hycnelam na kawalek zumby

https://www.youtube.com/watch?v=1N-n1KEivbo

zmachalam sie i musze isc sie wyplumkac.
Zaraz obiad odgrzeje . Kolezanka byla ale poszla tez na obiad .

Sortuj wg