Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 04 cze 2015, 17:14
Dzień Dobry :D

Włączyłam Radio Eden w necie, leci spokojna muzyczka, zwykle instrumentalna, choć teraz śpiewa Enya-anielski głos :D , upiekłam ciasto z truskawkami, tym razem na drożdżach instant, lepsze niż na proszku, moim zdaniem. Właśnie wyłączyłam piecyk-Mąż zachwycony/robię z mniejszą ilością cukru, dla gości, ew. posypuję cukrem pudrem/.
Mąż zrobił obiad, także mam już wolne, luzik, ale czuję lekkie napięcie. Wiem dlaczego, więc jakoś daję radę.
Pozdrawiam serdecznie :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 cze 2015, 18:48
Witajcie Kochani! :papa:

Piękny dzionek, cieplutko, nie za gorąco i spokojnie.
Miły dzień dzisiaj miałam. Po obiedzie umówiłam się z koleżanką na spacer po parku i fajne pogaduchy.
Wróciłam niedawno, popijam herbatkę i goję stopy, bo obtarłam sobie nowymi sandałami. Niby wygodne i mięciutkie, a jednak na dużych palcach mam obtarcia. Mogłam wziąć ze sobą plasterki i przylepić, jak tylko poczułam dyskomfort. :bezradny: Do jutra będzie okey.
Obiad zrobiłam szybciutko, bez zupy... teraz gdy jest sałata i młode ziemniaki, to bez kłopotu, dorzuciłam kotlecika i gotowe!
Muszę ograniczyć wyżerkę, bo jakoś ostatnio wszystkie ciuchy zbiegają mi się w praniu ;) ;) :mrgreen:

jasaw, ale takie domowe ciasto z truskawkami to bym zjadła :yeah: może jutro kupię truskawki i coś ukręcę. :D

kosmostrada , fajną wyprawę rowerową miałaś, szkoda, że coś tam dokuczało. Kark boli bardzo na "góralu", bo pozycja niedogodna dla szyi.
Ja mam poczciwego składaka z przerzutkami i siedzę prościutko, kierownica dość blisko siodełka.

platek rozy, smacznej herbatki i miłych pogaduch z koleżanką... wyrelaksuj się!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 cze 2015, 19:29
mirunia, Hej Słonko! Nowe buty to podstępne potrafią byc... :bezradny:
O to też fajny dzionek miałaś, witaminy D poprodukowałaś, pogadanie zaliczyłaś, cudnie miec wolne , nie? Teraz to byle do urlopu.
Tak jak mówisz - obiad prosty a pyszny, pożarliśmy całą ogromną michę sałaty, bo taka wspaniała już jest.
Ja marzę o miejskim rowerze, z wygodnym wielkim siodełkiem i żebym mogła prosto siedziec. :105:

jasaw, chyba też skuszę się na zrobienie jakiegoś ciasta z truskawami.

Jutro i tak rano wstaję, bo młody na trening idzie i chyba się wybiorę na targ po truskawki, świeże warzywka, jajka.

Teraz herbata i książka, ostatnio nie miałam czasu porządnie poczytac, mam ochotę dac się książce pożrec. ;) Rano zaczęłam nową lekturę i wciąga.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 cze 2015, 20:47
Yvaine napisał(a):Cyklopka, pluszowy wąż <3 wrzuć foto.

Mam nadzieję, że po weekendzie będzie.
Obrazek

acherontia-styx napisał(a):Wypiłam 3 piwa z dwójką znajomych, z którymi wieki temu pracowałam w kinie :yeah: niby jestem na lekach, ale nawet dziś na wizycie pytałam psychiatrę jak wygląda sprawa łączenia leków z alkoholem i powiedziała, że nieduże ilości mogę spokojnie wypić. Ewentualnie na następny dzień nie brać tabletki rano :yeah:
W ogóle powiedzcie mi czemu dziewczyny są takie porąbane?! :evil: nowa dziewczyna mojego kumpla, która mnie w życiu na oczy nie widziała stwierdziła, że jestem dla niej zagrożeniem :lol: i w ogóle mam wrażenie, że najchętniej zabroniłaby mu się ze mną spotykać. dodam, że kumpel jest tylko kumplem, znamy się od pierdyliarda lat i nigdy nie było nic więcej poza koleżeństwem.!

Zależy jakie leki i jakie piwo :B
Też nie ogarniam dziewczyn, dlatego ostatnio tylko z kolegami się bawię :P

jasaw, mirunia, miło słyszeć, że u was miło.

Pani ze zdrowia publicznego powiedziała, że jak w czwartek nie wyśle maila, to znaczy, że wszyscy zaliczyli. Nie ma maila, nie ma problemu :P

W niedzielę chciałam iść do szkoły, bo wypada, mimo że ocenę mam wystawioną, ale jest kiermasz charytatywny, rok temu wyszło przegenialnie, więc jak to teraz beze mnie? Rozważam wagary w dobrej wierze :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 04 cze 2015, 23:53
cyklopka, witaj...urodziwa gadzina :D

cyklopka napisał(a):W niedzielę chciałam iść do szkoły, bo wypada, mimo że ocenę mam wystawioną, ale jest kiermasz charytatywny, rok temu wyszło przegenialnie, więc jak to teraz beze mnie? Rozważam wagary w dobrej wierze

Czy cel uświęca środki...chyba tak :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 cze 2015, 09:28
cyklopka napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):Wypiłam 3 piwa z dwójką znajomych, z którymi wieki temu pracowałam w kinie :yeah: niby jestem na lekach, ale nawet dziś na wizycie pytałam psychiatrę jak wygląda sprawa łączenia leków z alkoholem i powiedziała, że nieduże ilości mogę spokojnie wypić. Ewentualnie na następny dzień nie brać tabletki rano :yeah:
W ogóle powiedzcie mi czemu dziewczyny są takie porąbane?! :evil: nowa dziewczyna mojego kumpla, która mnie w życiu na oczy nie widziała stwierdziła, że jestem dla niej zagrożeniem :lol: i w ogóle mam wrażenie, że najchętniej zabroniłaby mu się ze mną spotykać. dodam, że kumpel jest tylko kumplem, znamy się od pierdyliarda lat i nigdy nie było nic więcej poza koleżeństwem.!

Zależy jakie leki i jakie piwo :B
Też nie ogarniam dziewczyn, dlatego ostatnio tylko z kolegami się bawię :P

cyklopka, no z lekarką akurat o mocniejszych trunkach niż piwo rozmawiałam ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 cze 2015, 16:54
nawet mi sie nie śniło że w tym wieku dochrapie sie odleżyny.zle ze mną
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 cze 2015, 17:16
Dzień dobry!!!

Pustawo dziś, wszyscy mam nadzieję korzystają z pogody! ;)
Ja obudziłam się dziś z bólem tyłka, myślę - a tego to jeszcze nie grali z somatyków - po czasie zdałam sobie sprawę, że przecież wczoraj śmigałam na rowerze. :D
Plany mi się z rańca spontanicznie zmieniły pod wpływem jednego telefonu - właśnie wróciłam z rejsu po morzu. :yeah: Wywiało mnie, wykołysało, ale przejażdżka fajna i spotkanie towarzyskie również.
Jak widac mimo lichoty fizycznej (moim zdaniem skutek leku), staram się wyciskac wszystkie soki z życia, bo nie wiadomo, co będzie jutro, więc przełamuję się i korzystam z każdej okazji, żeby się miec fun.

Miłego wieczoru!!! Odezwijcie się jak Wam minął kolejny dzień długiego weekendu.

cyklopka, super wonsz!

nieboszczyk, przykro mi... :(
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 05 cze 2015, 17:24
Bry dzień. ;)

kosmostrada, ja dzisiaj nie korzystam tylko lecze kaca. :mrgreen: Wczoraj za to byliśmy nad morzem i ogólnie bardzo miły dzień był. :yeah:
Davin

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 cze 2015, 17:41
Davin, Hejka! No leczenie kaca świadczy o niezłym poprzednim dniu, więc jak najbardziej wpisuje się w ideę sympatycznego weekendu. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 cze 2015, 17:46
Cześć
Ja wczoraj byłam na działce, pojadłam truskawek, agrestu i wiśni
a dziś spedzam dzień w łóżku :roll:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Davin 05 cze 2015, 17:49
Ahma napisał(a):Cześć
Ja wczoraj byłam na działce, pojadłam truskawek, agrestu i wiśni
a dziś spedzam dzień w łóżku :roll:

Przecież to chyba jeszcze nie pora.
Davin

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 cze 2015, 18:35
Dzień dobry Kochani! :papa:

Truskawki, owszem są już, ale na agrest i wiśnie to jeszcze za wcześnie... nie ma. :bezradny:

kosmostrada, hej Wilku Morski! Ale Ci zazdroszczę tej wycieczki po Bałtyku, uwielbiam/łam statki, łajby, promy... nie wiem, czy teraz odważyłabym się wsiąść, a może? Płynęłam promem przez Bałtyk do Sztokholmu, a ze Sztokholmu po 2 dniach do Helsinek.
Fajnie powspominać wojaże po świecie, teraz zostały wspomnienia i nogi do łażenia /czasami samochód Rodziny/ :mhm: :D

Fajnie, że taki spontan Ci się dzisiaj trafił, życie bywa pełne niespodzianek, oby zawsze tak fajnych! :great:

Ja miałam dzisiaj też całkiem fajną niespodziankę, bo trafiłam w mieście na placu na zjazd starych samochodów z całej Polski, no coś pięknego... z 1929r. stare maszyny, piękne, błyszczące. Było na co popatrzeć i zrobić fotki tym retro-autom.
Pogoda cały dzień cudna, nie za gorąco, więc można było sobie połazić.

Spamowa wyspa

przez Davin 05 cze 2015, 18:50
mirunia, hej. Cała spamowa jedzie na spontanie. :mrgreen:
Davin

Sortuj wg