Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Yvaine 03 cze 2015, 22:54
Cyklopka, pluszowy wąż <3 wrzuć foto.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 cze 2015, 23:29
Czesc co uwas umnie same problemy ale nie umiem o tym pisac publicznie rorzina praca alkocholizm rozwody milosc i /cenzura/

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 cze 2015, 23:30
Koflikty z prawem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 cze 2015, 23:32
Jak sobie nie poradze podkreslam sam to kupie se 45 i sie poszczele

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 cze 2015, 23:33
Kurva

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 cze 2015, 00:43
Witam ponownie nocną porą ;)
Dzień dziś całkiem udany ;) najpierw lekarz, później drobne zakupy, sprzątanie i wypad na piwo ;)
Wypiłam 3 piwa z dwójką znajomych, z którymi wieki temu pracowałam w kinie :yeah: niby jestem na lekach, ale nawet dziś na wizycie pytałam psychiatrę jak wygląda sprawa łączenia leków z alkoholem i powiedziała, że nieduże ilości mogę spokojnie wypić. Ewentualnie na następny dzień nie brać tabletki rano :yeah:
W ogóle powiedzcie mi czemu dziewczyny są takie porąbane?! :evil: nowa dziewczyna mojego kumpla, która mnie w życiu na oczy nie widziała stwierdziła, że jestem dla niej zagrożeniem :lol: i w ogóle mam wrażenie, że najchętniej zabroniłaby mu się ze mną spotykać. dodam, że kumpel jest tylko kumplem, znamy się od pierdyliarda lat i nigdy nie było nic więcej poza koleżeństwem.
Ja wiem, że ja z natury wredne stworzenie i niezbyt miłe, ale nigdy nie mieszam się w czyjeś związki i większe zagrożenie stanowi latarnia uliczna niż ja :lol:
ech… jak rzyć panie premierze?!
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2015, 08:27
Hey Wszystkim :)))
No to pospalam .. ten pajac z dolu znow robil awantury , zamykal na balkonie swoja dziwczyne ...ze tez kobiety sie godza na takie cos :hide: :hide: :hide:

Planow na dzis mam niewiele, ide do ciotki ( bardzo ograniczylam z nia kontakt po tych jazdach ktore mi fundowala) zrobic jej z komputerem bo chyba sciagnela wirusa, pewnie zjem tam obiad a po poludniu ma wpasc moja kolezanka ktora akurat jestw Krakowie.
Czuje sie nijaka , moze przez to niewyspanie...Wczoraj o niebo lepsze samopoczucie mialam chociaz bylam zmeczona upalem.
Zgubilam gdzies moje rekawiczki do nording walking i mam cale paluchy w pecherzach ;)
Musze do decathlona pojechac i kupic nowe :bezradny:

Jakie macie plany????
Milego czwartku dla Was!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Yvaine 04 cze 2015, 09:06
Dzień dobry!
Ależ mam moralnego kaca - przesadziłam wczoraj z benzo i zwyczajnie się"naćpałam". Poszło kilka dziwnych smsów i wstyd dziś się przyznać, że to ja. No ale nic. Dziś wielki dzień, bo w końcu zabieram się do pisania mojej mgr. Za tydzień postanowiłam oddać pierwszy rozdział. Mam nadzieję, że motywacji starczy, bo we wrześniu chciałabym się obronić.
Trzymajcie kciuki!
I miłego dnia Wam!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2015, 09:36
Yvaine, to trzymam kciuki za pisanie :great: :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Yvaine 04 cze 2015, 10:11
platek rozy, dzięki! Każde wsparcie się przyda, bo o ile obudziłam się pełna motywacji, to teraz ona leci leeeeeci w dół aż miło.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 cze 2015, 10:24
Witam :papa: już miałem napisać że niedzielnie ale to przecież czwartek Boże Ciało.

Ja tam do kościoła nie chodzę to mi wisi że Boże Ciało

Dzisiaj fajny dzień nie grzeje tak jak wczoraj.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 cze 2015, 12:50
Dzień dobry!!!

Ale u mnie pięknie! Idealna dla mnie pogoda - słoneczko świeci, wiaterek wieje, tak na dżinsy, cienki sweterek i kapelutek. ;)
A ja dziś pierwszy raz od nie wiadomo kiedy pospałam, chyba te emocje z ostatnich dni mnie powaliły. Byłam z psiurkiem na pięknym spacerze, zjadłam śniadanie, ogarnęłam i teraz zrobię sobie pyszną kawkę i z książką na ogródek się wybieram. Chłopaki namawiają mnie na rower, ale nie wiem, czy dam się skusic. I tak lenia będę musiała na chwilę wyłączyc, żeby zrobic obiad. Dziś pierś z kurczaka, młode ziemniaczki z koperkiem i sałata, ogórek ze śmietaną i szczypiorkiem - nie napracuję się. ;)

Yvaine, Przesyłam mobilizującą energię, żeby dobrze Ci się pisało!

platek rozy, Hej Słonko! Ty to masz z tymi sąsiadami. :bezradny: Ale dzionek zapowiada Ci się sympatyczny w gruncie rzeczy, miłego spotkania!

JERZY1962, Miłego dnia Jerzyku, pogoda fajna to i humorek będzie lepszy!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2015, 15:59
kosmostrada, Kochana :********* ciesze sie ze masz calkiem fajny dzionek i odpoczywasz . Nalezy Ci sie po tych szkolnych piknikach i grillach :great: :great:

JERZY1962, Heyyy :********* ja tez zupelnie nie koscielna ;)

Wrocilam od ciotki jakas totalnie rozbita, pije kawe i czekam na kolezanke , ma wpasc miedzy 17-18.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 cze 2015, 16:57
Dałam się jednak wyciągnąc na rower, bo pogoda świetna. Byliśmy po drodze na goferze z bitom śmietanom.
Teraz odsapnę, kark nasmaruję ( zawsze po pozycji rowerowej strasznie mnie boli) i zabiorę się za obiadek. Przejażdżka fajna, ale tłumy, więc mijanki czasami na granicy życia i śmierci. ;) Jeszcze dostałam ataku alergii, więc ledwo widziałam przez zapuchnięte i łzawiące oczy. Musiałam stawac po drodze i przemywac sobie w knajpach.
Jakie to cudowne, że jeszcze 3 dni wolnego. :105: Oby pogoda się utrzymała.
Ewidentnie wieczorem już czas na letni pedicure i pomalowanie pazurków u stóp - sezon czas zacząc... ;)

platek rozy, No to już koleżanki wyczekujesz, mam nadzieję, że nastrój Ci się poprawi, jak troszkę pogadasz. Kawkę, czy herbatkę dziabniecie? :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg