Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez monk.2000 31 maja 2015, 18:15
płatek: smok bardzo fajny. Jak na niego patrzę to się uśmiecham. Przydałoby mi się trochę orientu. Ciągle ta sama okolica. Nudy.

Jadę na praktyki jutro, zobaczę jak będzie. Jestem nastawiony w miarę pozytywnie, poza tym mam Akineton. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2015, 18:17
monk.2000, ano fajny , fajny :) rozne byly , jeden nawet buchal z nozdrzy dymem :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 maja 2015, 18:27
Obrazek
Ten tez byl fajny :D :D :D chociaz to raczej byla smoczyca ,. zwazywszy ze miala takie pieeekne rzesy
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 31 maja 2015, 19:13
platek rozy, Fajne zdjęcia :)
U mnie nastrój nawet dobry. Pojechałam do chłopaka, jutro jade odebrac orzeczenie do urzedu miasta.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 maja 2015, 20:43
platek rozy, tak bardzo kiedyś lubiłem siedzieć na Krakowskim rynku.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 maja 2015, 21:07
Kochani witajcie wieczornie!!!

Boszsz jaka jestem zmęczona...Ale wszystko poszło dobrze! :yeah:
Rano mimo telepawki i nerwowej pobudki o szóstej zebrałam się, w kościele wysiedziałam ( sprytnie na końcu ławki na wylocie ;) ), na obiedzie też było ok. Mój monsz zaprosił jeszcze do nas rodzinę na kawę na ogródek, bo pogoda dopisywała, a szwagier zostaje na noc, więc jeszcze przed chwilą miałam grilla. Dawno nie miałam takiego dopału wrażeń jak w ten weekend, zobaczymy jak będzie jutro, czy odchoruję... ;) Bardzo dużo mnie to kosztowało, ale warto wierzyc, że się uda i próbowac. Czasami się udaje demony okiełznąc, jak widac. Dla tych chwil warto walczyc.

platek rozy, Plateczkowa ale miałaś dziś fajną atrakcję! :great:

mirunia, Na całe szczęście wiesz co robic, ziółka masz i może uda się paskudztwo samemu wyleczyc. Trzymam kciuki, żebyś po lekarzach latac nie musiała.

jasaw, Kochana, jak mówi Mirunia, bądź dobrej myśli. Jesteśmy tu z Tobą i mocno Cię w tym smutku tulimy.

JERZY1962, A ja Ci życzę wielu kebabów jeszcze w życiu i posiadywania na Rynku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 31 maja 2015, 22:08
Jakże miło czyta się, gdy tyle serdeczności ludzie sobie przekazują. Takiej bezinteresownej, prawdziwej.
Ja bardzo dziękuję Wam wszystkim. Nie tracę nadziei oczywiście, ale dla mnie CO to smutne wspomnienie.
Moje emocje tam osiągały szczyty, te negatywne.

JERZY1962, Twoje słowa przypomniały mi, jak, chyba 3 lata temu, nie sądziłam, że będę cieszyła się Wnukami, a o tym, że będę się Nimi zajmowała, nawet nie myślałam.
Rzeczywistość okazała się dla mnie łaskawa, i to nie pierwszy raz...
Jestem aktualnie w dużo lepszej formie, to co niemożliwe było, okazuje się realne...
Nie trać więc nadziei Jerzy... :nono:

kosmostrada, muszę przyznać, że czytając Twoje relacje, wracam pamięcią do swoich przeżyć jakże podobnych, tak samo silnych, męczących. Empatia włącza się, patrzę na szczęście z dystansem na przeszłe wydarzenia, jednak smuga bolesna ciągnie się...

Dobrej Nocki życzę Wam :papa:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 maja 2015, 23:04
platek rozy napisał(a):Tlum na Paradzie niemilosierny ale dalam rade :pirate: :D Nic mi nie bylo.

Ja się trochę spinałam jak wracałam ze szkoły, bo czasem nie mogłam wyprzedzić ludzi i się musiałam za nimi ciągnąć.

mirunia napisał(a):Miałam przed laty taki okres, że co miesiąc robiły mi się takie czopy i chodziłam do laryngologa tylko po to, żeby je szpatułką wygrzebał. Nie dawał mi antybiotyków, bo twierdził, że to tzw. angina retencyjna nie wymagająca antybiotyku, tylko oczyszczenia.
Może uda mi się samej wypłukać toto i wypluć. Zobaczymy. Jak nie, to czeka mnie fachowa pomoc. :bezradny:

Ja sobie już od dawna sama dłubię. Prawdopodobnie nie mam się czym chwalić, ale skoro padł temat...

Chciałam dzisiaj wymiksować się ze sprawdzianu, przyszłam po czasie i powiedziałam, że wolę za tydzień, ale kazała przysiąść. Dostałam 2, ale i tak mam 4 na semestr. Morał taki, im mniej się przejmujesz, tym lepiej na tym wychodzisz.

Odespałam trochę po południu, rano mam terapię.

Ogólnie wszystko pięknie fajnie ostatnio, ale jednak gdzieś się przeplatają takie niewesołe refleksje...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 maja 2015, 23:19
Łuuu Panie... wróciłam z uczelni to padłam spać i wstałam po 5h :pirate: ciekawe jak ja w nocy zasnę :pirate:
Test z angielskiego poszedł mi super jak na to, że nic się nie uczyłam, tylko przy jednym zadaniu dostałam jakiegoś zaćmienia umysłu :pirate: i zrobiłam dwa głupie byki :P
i po raz kolejny stwierdzam, że dobrze, że zostały tylko 2 lektoraty z angielskiego, bo kobieta, lożę szyderców, czyli całą 3 ławkę łącznie ze mną kiedyś w końcu by wyrzuciła z zajęć :great:
zresztą od dawna już mówi na mnie i moje 3 koleżanki małpy :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Enii 01 cze 2015, 12:15
Witajcie

mirunia, ja sama to ''wyciskam''

jasaw, wiem niestety jak się czujesz bo u mnie podobnie z tym ze lekarze sami na razie nie wiedza :-|
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Zebrec 01 cze 2015, 14:03
Witajcie! ;) Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 cze 2015, 18:14
Dobry wieczór!!!

Zebrec, I Tobie też najlepsze życzenia!!! :D

Sprawiliście sobie jakąś dziecinną przyjemnośc z okazji Dnia Dziecka? Ja nie byłam zbyt kreatywna, jestem na to dziś zbyt zmęczona i sponiewierana pogodą, więc kupiłam sobie mleko o smaku pistacjowym i tiramisu. ;)
U mnie z rana było duszno i ściskało obcęgami głowę, potem się rozpadało i tak już zostało. Mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo mamy po południu klasowego integracyjnego grilla. Zakupy właśnie zrobiłam ( znów społecznikowskie obowiązki), właśnie wrócłam do domu i pożarliśmy pizzę ( specjalne życzenie młodego ).

Teraz leżę sobie na wyrku, tulam się z psem i czaję się, żeby ktoś mi zrobił herbatę.
Jeszcze tylko przetrwac wtorek i środę i długi weekend!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 cze 2015, 18:39
Hej, hej kosmostrada, :papa: odpoczywaj sobie, należy Ci się!

O tak, jeszcze dwa dni i długaśny weekend!
A u mnie dzisiaj słońce cały dzień i bardzo ciepło, chodzimy z krótkim rękawkiem. :D
Właśnie wróciłam z długiego spaceru, poszłam po obiedzie, bo szkoda w taki piękny dzień przesiedzieć w domu. Połaziłam po zieleni, z dala od spalin, trochę odpoczywałam na ławeczce, spotkałam koleżankę i chwilę poplotkowałyśmy. ;)
Ja mam w pracy ponury pokój, więc garnę się do światła i ciepła jak ćma.
A propos mojego migdałka... próbowałam sama to wycisnąć palcem, ale chyba się nie udało. Aż się przestraszyłam, bo zobaczyłam odrobinę krwi na palcu, więc zaniechałam dalszej operacji i wypłukałam gardło słoną wodą i wyszłam z domu. :shock:

Kosmuniu, życzę Ci na jutro duużo słońca, żeby grillowanie się udało!

A na Dzień Dziecka kupiłam sobie dwa Prince Polo XXL i właśnie wtranżalam. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 cze 2015, 18:52
mirunia, Dzięki Kochana, mam nadzieję na słońce i na to, że dam radę na tym grillu, a może nawet odczuję coś na kształt przyjemności? W ubiegłym roku nawet na niego nie dotarłam... :bezradny:
To widzę, że na Dzień Dziecka też poszłaś w stronę rozpuszczenia słodyczowego. :D

Chciałam Wam jeszcze wspomniec o moim wczorajszym nowym "ciekawym" objawie - otóż z nerwu spuchły mi stopy i ledwo włożyłam moje piękne nowe szpilki. Na szczęście z natury stopę mam bardzo szczupłą i do buta się zmieściła, ale szoka przeżyłam - pierwsza irracjonalna myśl była - ktoś mi podmienił buty... :mrgreen:
S. Beckett

Sortuj wg