Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2015, 14:55
Witajcie :)
U mnie od dwoch dni wreszcie pogoda bo tak to prawie dwa tygodnie lalo , bylo zimno.
Od wczoraj mam dolek a raczej dol bo moja przyjaciolka ( ta ze sklepu medycznego) wyjechala na stale do Niemiec.
Myslalamz e moze mniej bede to przezywala ale jednak nie, przezywam jej wyjazd bardzo.
Mam w polowie c zerwca komisje na temat stopnia niepelnosprawnosci , nie robie sobie zadnych nadziei , kazali z Mopsu to poskladac to papiery poskladalam.
A poza tym po staremu , Madzi nadal pilnuje , mialam propozycje pilnowania drugiego dziecka , po poludniami , byl to chlopczyk ale byl tak niesforny i niegrzeczny ze zrezygnowalam.Stalej pracy szukam nadal.

Jak Wam mija sobota?
Pozdrawiam Was serdecznie!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 maja 2015, 15:14
platek rozy, Hej ;) ciesze się że Cię widzę. Co do pogody to teraz za oknem leje deszcz.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 maja 2015, 16:10
Dzień dobry! :papa:

JERZY1962, ten deszcz od Ciebie przyszedł teraz do mnie, bo do tej pory było pięknie! O, nawet grzmi!

platek rozy, jak dobrze Cię widzieć Kochana! :papa:
Płatku, przykro, że czujesz się smutno z powodu wyjazdu koleżanki, ale rozumiem to... Jak ktoś fajny znika z naszego życia i nie mamy już tak bliskiej osoby, robi się po prostu pusto. Tak bywa. :bezradny:
Powoli oswoisz się z tym stanem, czas robi swoje... a na razie pozwól sobie na ten mały smuteczek i żyj swoim życiem i codziennością.
Trzymam kciuki za pozytywną decyzję komisji. Dobrze, że tak do tego podchodzisz, bo rozczarowania są gorsze. Ale nie gdybajmy...

Wróciłam z cmentarza na piechotkę, zgrzałam się, bo słoneczko przypiekało, a teraz zasiadam do obiadu. :D
Również pozdrawiam Cię serdecznie i odzywaj się częściej! :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 maja 2015, 16:46
Dzień dobry!!!

A u mnie tradycyjnie pogoda zmienna, słoneczko cieplizna, za chwilę urwanie chmury.
Byłam na festynie, poudzielałam się społecznie. Akcje były mrożace krew w żyłach, musiałyśmy ratowac ciasta przed ulewą dwa razy, aż wreszcie schowałyśmy się w środku z całym majdanem. Jak dyrektor wkroczył entuzjastycznie objawiając kolejny powrót słońca, zdecydowanie odmówiłyśmy przenoszenia z powrotem całego interesu na zewnątrz, poddał się - bo nasz wzrok spod mokrych resztek fryzur go o mało nie zabił. :D
Szkoda, że bardzo licho się czuję od rana, bo byłby to całkiem udany dzień.
Teraz trochę odpoczywam, muszę przygotowac wszystko na jutrzejszą uroczystośc. Może brak dodatkowego nerwu i sprawna organizacja pozwoli mi jutro wyjśc, a potem jakoś przetrwac.

platek rozy, Plateczkowa buziaki!!! Też trzymam kciuki za wyniki na komisji.

mirunia, Plana dzisiejszego zrealizowałaś, słonko zaliczyłaś, teraz to już chocby potop. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2015, 17:09
JERZY1962, mirunia, kosmostrada, Witajcie :********* buziaczki dla Was ! Bardzo sie ciesze ze Was widze.

JERZY1962, jak sie czujesz? Co u Ciebie?

mirunia, ano przygotowywalam sie na ten jej wyjazd juz dluzszy czas bo wiedzialam o nim od marca ale niestety przezywam to bo z nia jedna jedyna najbardziej sie rozumialam i super sie czulam .
Dziekuje za kciukasy , zobaczymy co wyjdzie . Moze bym latwiej prace dostala i w sumie o to mi z ta grupa chodzi i tak napisalam we wniosku.
Bylas u mamy na cmentarzu????
Co dzis masz dobrego na obiadek? :D

kosmostrada, Dasz rade Slonce !!! jutro bedzie dobrze.
A dzis patrz ile ogarnelas :brawo: :brawo: moze to lek sie wkreca i pozniej bedzie juz lepiej, organizm sie przyzwyczai i uboki mina. A kiedy wizyta u pana doktora????
Za kciukasy :uklon: :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 maja 2015, 17:18
platek rozy, tak sobie jak zwykle nie za dobrze.

Po jakim czasie ten Betaserc zaczoł działać u Ciebie i na jakie objawy.
Ja czuje takie jak by przytkanie ucha, pełność w uchu, nie słysze dobrze na to ucho i mam jeszcze do tego szum w uchu.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2015, 17:19
JERZY1962, wiesz ja mialam z blednikiem problemy i u mnie zaczal dzialac dopiero po jakims miesiacu a w pelni to po okolo dwoch . On musi sie rozkrecic to taki lek dlugodystansowy .

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 maja 2015, 17:22
platek rozy, acha, ja żywam go miesiąc i żadnej poprawy nie widzę :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 maja 2015, 18:00
kosmostrada, hej! Twoja opowieść ciastowo-festynowa niczym rodem z thrillera :lol: a dyrektor potencjalna ofiara zabójstwa Waszym wzrokiem :shock: :shock: :shock:
To sobota udana...! :D czytałam niczym dreszczowca :mrgreen: :mhm:
Wyschłaś już Kosmuniu i emocje opadły? Dobrze, że chociaż ciepło było i mam nadzieję, że kataru nie dostaniesz... :105:
Ciekawa jestem jutrzejszych opowieści, oby mniej sensacyjnych ;) a bardziej radosnych!

platek rozy, tak, byłam na cmentarzu u Rodziców, z myślą i intencją o minionym Dniu Matki.
A na obiadek miałam pierś z kurczaka w sosie koperkowym i sałatę ze śmietaną oraz wczorajszy krupnik.
Teraz nastawiłam na jutro rosół z kaczki /na korpusie i udku kaczym/.

U mnie już też słoneczko, po zlewie i grzmotach nie ma śladu, znowu świergot ptaków i balkon cały w słońcu. :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2015, 18:21
JERZY1962, a jaka dawke bierzesz? i pytanie czy z uchem problem od blednika....
Dawka lecznicza to ta najwyzsza 24 mg dwa razy na dobe , te mniejsze sa dla dzieci. Wiem od lekarki.

mirunia, a to smacznosci masz . :105: a na rosolek kupujesz korpus kaczki ???
Tez sie wybieram na cmentarz do mamy ale to jutro, umowilam sie z siostra.

U mnie dla odmiany burza byla i leje.... esh to raptem jeden dzien byl bez deszczu ---wczorajszy.

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 maja 2015, 19:19
platek rozy, korpusy i udka z kaczki kupuję w kauflandzie, zawsze tam są. Korpusy taniutkie, za to udka dość drogie.
Ale zupa pomidorowa lub rosół są pyszne na kaczym korpusie. Lubię mieszane mięsa na rosół.
Pachnie już w całym domu rosołem i warzywami, mruga powoli... jutro tylko makaron :yeah:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 30 maja 2015, 19:24
platek rozy, raczej to nie jest problem od błędnika bo nie mam zawrotów. Biorę dawką 2 razy 12mg na dzień.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2015, 20:45
mirunia, tak nozki kaczki niestety drogie , korpusy czasami kupuje u mnie w Lewiatanie , i maja tam tez szyje z kaczki , to czasem tez biore i sobie zupke na nich pichce . Ma inny smak to prawda . :mrgreen:
Zjadlabym rosolku :105: ochoty mi narobilas!

JERZY1962, Ale Ty na pewno masz taka dawke bo 12 mg to nie ma :bezradny: jest 8 mg , 16 i 24. Chyba ze dzielisz jakos te tabletki?
Moze to za mala dawka?

Spamowa wyspa

przez Zebrec 30 maja 2015, 20:46
Dobry wieczór! Jak Wam mija wieczór? U mnie dzisiaj wyjątkowo spokojnie jak na sobotę. Siedzę, piję herbatkę i słucham muzyki. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg