Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez monk.2000 28 maja 2015, 13:25
Ja poszedłem do sklepu po szejka bananowego w proszku, ale nie było go.
Dlatego kupiłem herbatę 1 szt. w saszetce o smaku imbiru i miodu.

Tak na dobrą sprawę aromatyczne herbatki można samemu przyrządzać. Trzeba tylko zdobyć aromaty.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 13:34
Megi_ - o widzisz Kochana, to masz odpowiedź czemu się gorzej czujesz - już przeżywasz wyjazd. Myśl tylko o przyjemnych aspektach - że będzie urlop, odpoczynek, że na pewno znajdziesz jakieś powody do przyjemności...Wyszarp z tego wyjazdu, co najlepsze dla siebie. Są gorsze wersje zdarzeń niż wyjazd z teściami, można z nimi mieszkać na stałe.;)

monk.2000 - najlepsze jest robić swoje herbatki, nie z aromatami, tylko z naturalnymi składnikami - suszonymi płatkami, skórkami z pomarańczy, suszonym imbirem itd.

No to wszyscy czekamy na truskawki!!! :)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 maja 2015, 13:40
kosmostrada, ja tam bardzo lubie swoich tesciów, ale wiadomo wakacje nie beda juz takie "na luzie" :)
Truskawki juz codziennie wcinam...Uwielbiam :)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 13:49
Megi_, lubisz teściów? Super! No to wyjazd będzie na pewno udany. Już Ci zazdroszczę, bo u mnie słaba perspektywa na wyjazdowy urlop.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 maja 2015, 14:06
kosmostrada, tesciów ma wspaniałych ale wiadomo jak to jest jak sie jedzie z kimś a nie samemu, zawsze jest sie zależnym, a tescie lubą narzucać swoje zdanie. Ja wyjezdzam juz na początku lipca do Chorwacji :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2015, 14:19
No i polatałam po słoneczku, kości wyprostowałam, energii nieco nabrałam, ale wróciłam na chwilę do biura pokazać się :D trzeba wszystko pozamykać i pochować przecież! ;)

Megi_, witaj! Super wakacje będziesz miała. Chorwacja jest piękna i w miarę niedroga. Byłaś już tam?
Słońca w bród i cieplutka woda w morzu, owoców do syta... aj, dobrze powspominać!
Skoro lubisz teściów, to nie będzie tak źle, na wakacjach też wyluzują. :D Słońce ich rozleniwi ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 14:23
Megi_ no to tylko miesiąc i wyfruwasz nad piękne ciepłe morze... Ja też wolę jeździć tylko z chłopakami, wtedy najlepiej odpoczywam. Ale teraz to bym nawet zabrała całą rodzinę i sąsiadów, byleby tylko móc wyjechać. ;) Ale liczę na to, że lęki mi trochę opadną, w końcu po coś się chemią truję i może uda się chociaż w Polskę wyskoczyć. Takie małe marzenie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 maja 2015, 14:31
mirunia, pierwszy raz bede w Chorwacji i troszke sie obawiam tych kamienistych plaż. Jestem przyzwczajona do Piasku, tym bardziej z dzieckiem.

kosmostrada, wakacje trwają 2 miesiące, wiec nie trać nadziei ze gdzies sie uda wyskoczyc :****

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 14:31
mirunia, udało Ci się, słońce zaliczone! :)

No, Dziewczynki, niedługo trzaskamy szufladami, zawijamy się i do chałupki!!!

Ja po drodze wysikam psa i wyprawię się po szpinak do sosu na obiad. Jak mam niedługo wychodzić to złośliwie słoneczko się schowało za chmurzyskami. Ale jak nie chluśnie to i tak będzie ok.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2015, 14:36
Megi_ - z własnego doświadczenia dziecko+ kamienista plaża, kamieniste dno - trza nabyć butki. Mieliśmy takie jak do surfingu, wsuwane, że siedziało się w nich również w wodzie.
A Chorwacja jest si, będziesz zadowolona.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2015, 14:52
Megi_, tak, plaże bywają kamieniste, takie malutkie kamyczki, żwirkowate i w morzu też dno bywa różne.
Ja nabyłam takie gumowe butki do kąpieli i całkiem dobrze się w nich pływało i chlapało. Zakup sobie i dla dziecka w sportowym sklepie. Oprócz tego dobre są w razie spotkania się z jeżowcem, takie fajne kuliste zwierzątka z kolcami. Butki też chronią przed nimi.
Poza tym jest super, ryb i owoców morza pod dostatkiem, żarełko dobre... klimat super, a widoki dech zapierają! Lazur na niebie i lazur morza, kwiaty, krzewy, ojjj!
Superaśne wakacje!

kosmostrada, tak jest, trzaskamy szufladami i do domku! Kompa jeszcze wyłączę :D
Słońce zaliczyłam , zakupy też, a co! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 maja 2015, 15:46
monk.2000 napisał(a):Ja poszedłem do sklepu po szejka bananowego w proszku, ale nie było go.

A nie lepiej kupić banana i zmiksować? :bezradny:

Wczoraj bdb koncert, kupiłam sobie koszulkę, na której widnieje metalowe serce i mój rok urodzenia, takie wymowne :pirate:

Rano byłam na pobraniu krwi, morfologia, próba wątrobowa i coś tam jeszcze. Ubłagałam pielęgniarkę, żeby mi resztę krwi wlała do tej probówki z centrum diagnostycznego, co to ma iść na test alergii. Teoretycznie powinna być z palca, ale poprzednio z palca nie dałam rady, bo bolało i nie dało się wycisnąć. To albo mi zrobią z tej próbki, albo poproszę o zwrot pieniędzy :roll:

Po tym koncercie to mi na pewno dużo metali ciężkich we krwi stwierdzą, bo to jednak klasyka heavy metalu :mrgreen: Swoją drogą taka klasyka, że zaniżaliśmy średnią wieku na widowni :mhm:

Druga rzecz, że rano przed pobraniem musiałam wypić litr wody :shock: Było to ogromnie nieprzyjemne doświadczenie, niby temperatura pokojowa, ale jak skończyłam, to się trzęsłam z zimna. Po pobraniu udałam się na solarium, celem poleżenia paru minut w suchym i ciepłym miejscu. Chyba się w tym roku słońca nie doczekamy :hide:

Już wam zazdroszczę tej Chorwacji i co nie tylko :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 28 maja 2015, 16:27
Witam serdecznie!!!

Megi_, Chorwacja jest piękna. Oczywiście zależy, w które rejony się wybierasz. Mój Syn z Rodziną był w zeszłym roku na jakiejś wysepce, nie pamiętam nazwy, i w tym, przełom czerwca/lipca też się wybierają. Mają tam przepiękne Parki narodowe, Oni byli w Parku Narodowym Jezior Plitwickich - niesamowity. Jedyny mankament, to brak odpowiednich połączeń lotniczych, lepiej więc wybrać się samochodem.

Dzień ładny od rana, a ja jakaś taka dziwna ;)
Zrobiłam wszystko co zaplanowałam na dziś-zakupy, pranie i nie mam ochoty na nic. Nawet książka mnie drażni. Wyjdę na spacer, taki spacer spacer, bez zakupów, popatrzę na zieleń i może przejdzie :mhm: :?:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 28 maja 2015, 16:33
Cześć wszystkim! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg