Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 24 maja 2015, 09:49
Hej dziękuję, ale przeczytajcie teks i napiszcie co o tym sądzicie. Trochę źle tak czytać z takim formatowaniem ale może jakoś dacie radę.

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 maja 2015, 09:51
wieslawpas, świetnie się to czyta, żałuje że się tak szybko skończyło,gratulacje! i miło Cię widzieć

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 maja 2015, 09:56
Monika Kruszyńska na 23 miejscu. Moim zdaniem to dobrze, Polska przegięła. Powinni mieć więcej dumy a nie bazować na wyłudzanie współczucia aby za wszelką cenę wygrać. Nie mam nic do Moniki ale to było jawne granie na emocjach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2015, 10:15
Dzień dobry niedzielnie!!!

U mnie na razie bardzo ładna pogoda, ale oczywiście chmury zaczynają się pojawiac. Dotleniłam się z psiurkiem, zaraz idę popic inkę i zapalic na słoneczku. Nie wiem, jak się dzień rozwinie, ale nie przewiduję żadnych spektakularnych działań, bo nadal fizycznie niefajnie. Zapowiada się domowo, ogródkowo, ale postaram się jakąś drobną przyjemnośc w tym znaleźc.
Kupiłam wczoraj sadzonkę majeranku, jakaś zmutowana odmiana o dużych liściach, zobaczymy jak będzie pachniał w jedzonku. Mam też nasiona fasoli z czerwonymi kwiatkami. Przygotuję tylko skrzynki, tyczki, bo zapomniałam kupic ziemię i dziś nie posieję.

Infinity, Ojej kogo widzę! :papa: Co u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko dobrze, dlatego się nie odzywałaś.

Miłego dnia!
Mirunia , gdzie jesteś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 maja 2015, 10:17
Witam wszystkich :papa:

wieslawpas, takie coś napisać to ho ho, gratuluje ;)

Infinity, witam ciepło po długiej nieobecności na spamowej :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 maja 2015, 10:41
kosmostrada, hej witam :papa:
A jestem, jestem, właśnie piję kawę, przeglądam forum i zastanawiam się, kiedy przestanie u mnie lać, żeby wybrać się na wybory.
Pewnie po południu to zrobię, albo w przerwie między kroplami. :D
Jak patrzę przez okno, to mam ochotę wskoczyć z powrotem pod kołdrę. :D :bezradny:

Dobrze, że chociaż u Ciebie pogoda dopisuje i masz plany, by spędzić czas w ogródkowym plenerze. U mnie niewykonalny jest nawet spacer rekreacyjny. :(
Jestem też jakaś rozbita fizycznie i obolała. Chociaż wczoraj spędziłam miło rodzinne popołudnie. :great: Było sympatycznie.

W piątek kupiłam sobie sandałki - cichobiegi, do biegania w upały. Była promocja na wszystkie butki 30%, więc zaszalałam! :mrgreen:

Kosmo, a majeranek powinien pachnieć, on chyba lubi słoneczko... będziesz miała świeży, zielony do jedzonka.

Infinity, miło Cię widzieć po dłuższej nieobecności! Co tam u Ciebie dobrego?
JERZY1962, witaj :papa:

wieslawpas, cześć! Przeczytałam i jestem pełna podziwu, bardzo dobry tekst... widzę wielkie postępy u Ciebie :great:

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 maja 2015, 11:02
Infinity, ja się zastanawiam, kto wybiera osobę i piosenkę na taki konkurs. Przecież Kuszyńska nawet śpiewać zbyt dobrze nie potrafi, a ta jej piosenka była tak mdła, że zapomniałem o niej jeszcze w trakcie słuchania. Nie wiem, może jak dostalibyśmy 0 punktów (czyli nasi rodacy z zagranicy nie oddaliby na nią głosu), to w końcu decydenci poszliby po rozum do głowy. :bezradny:

:papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 maja 2015, 11:20
kosmostrada, JERZY1962, mirunia, u mnie w kratkę, ale ogólnie nie najgorzej. Staram się żyć aktywnie, wyszukuje nowych zajęć. Od przedwczoraj zajęłam się ogrodem i wczoraj połamałam noże w kosiarce :mrgreen:

bonsai, dokładnie, piosenka zupełne nic nawet nie irytuje jak większość eurowizyjnych utworów. Muszę jednak przyznać, że tegoroczny finał był całkiem niezły. Szwecja kapitalnie choć ma się wrażenie że już się gdzieś to słyszało, ale dobre.

Spamowa wyspa

przez Bulo 24 maja 2015, 12:57
mirunia napisał(a):kosmostrada, hej witam :papa:
A jestem, jestem, właśnie piję kawę, przeglądam forum i zastanawiam się, kiedy przestanie u mnie lać, żeby wybrać się na wybory.
Pewnie po południu to zrobię, albo w przerwie między kroplami. :D
Jak patrzę przez okno, to mam ochotę wskoczyć z powrotem pod kołdrę. :D :bezradny:

Dobrze, że chociaż u Ciebie pogoda dopisuje i masz plany, by spędzić czas w ogródkowym plenerze. U mnie niewykonalny jest nawet spacer rekreacyjny. :(
Jestem też jakaś rozbita fizycznie i obolała. Chociaż wczoraj spędziłam miło rodzinne popołudnie. :great: Było sympatycznie.

deszcz u was spadywuje?? u mnie ciepło, słońce. byli na wyborach i potem poszlim na spacer co w podkoszulku iść musiał bo za ciepło

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2015, 13:01
mirunia, Hej Kochana!*****Jak leje, to zostaje Ci tylko kocykowanie... :bezradny: Przykro mi , że też jesteś obolała, kurczę ciężko wtedy zadbac o nastrój.
No pachnie niby ten mój majeranek, ale zawsze miałam taki z malutkimi listeczkami, a ten jakiś dziwny... :shock:
Butki wyhaczyłaś - super. :great: Ja sandały na ten sezon mam tylko sportowe, na wycieczki piesze i do chodzenia z psem ( nie liczę tych na obcasie, bo to wiadomo rzadko używane), a tak to chyba znów lato przełażę w tenisówkach i japonkach.
Obiadek masz zrobiony, czy będziesz coś pichcic?

Infinity, Cieszę się, że dajesz radę!!!

JERZY1962, bonsai, Heloł! :papa:

A co naszej piosenki na Eurowizji - no comments. Bo się tylko zdenerwuję...

Posiedziałam z kawą, książką i papierosem na ogródku. Taka chwila spokoju i prostej przyjemności... Zjedliśmy drugie śniadanie i idę pogrzebac w ziemi. A potem mykniemy na wybory w ramach rodzinnego spaceru, może na lody... Dziś obiadek na wieczór, bo szkoda takiej pogody na stanie przy garach. Dziś dorsz i warzywa z piekarnika. Lightowo - na mój brzuszek.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2015, 13:03
Bulo, No u nas fajna pogoda...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 maja 2015, 14:54
:papa: Jednak i u mnie rozpogodziło się, nie pada już od 3 godz. więc zaliczyłam długi spacer, byłam już na wyborach i w kościółku.
Zrobiło się ciepło i przyjemnie.
kosmostrada, Właśnie wsadziłam do piekarnika młode ziemniaki i udka kurczaka na pikantno (ciekawe, czy ja to zjem) do tego będzie sałata z pomidorkiem, ziołami i oliwą.
No tak, masz rację... wyhaczyłam fajne sandałki, takie półsportowe, zapinane na rzep pod kostką, na 3 cm lanym obcasie... bardzo wygodne do pracy, do długich zamaszystych spódnic. :D
A typowo sportowe również mam i chadzam w nich do portek na dalsze spacery lub wyprawy rowerowe. Mają dość grubą podeszwę i fajnie amortyzują.

Twój obiadek też super smaczny i pożywny, po spacerze będzie jak znalazł na głodne brzuchy :great:
Miłego popołudnia!

Nasza reprezentantka nie popisała się :bezradny:

Spamowa wyspa

przez warrior11 24 maja 2015, 15:06
wieslawpas,
Wiesiu,dobrze się to czyta,chociaż rzeczy o których piszesz są raczej przykre,jeżeli masz czas
możesz kontynuować swoje opowiadanie.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2015, 15:34
wieslawpas, Wiesiu ja przeczytałam, gratulowałam Ci nie tylko dlatego, że napisałeś opowiadanie... ;)

mirunia, Pyszności robisz... To Ci przesłałam troszku pogody, mogłaś nogę z domu wystawic. ;)

Pogoda nadal piękna, ciepełko, czyżby pierwszy dzień od mega dawna bez nagłego zwrotu akcji? :D
Idę umyc jedno okno, bo nie mogę patrzec na nie, frustruje mnie to... Codziennie jedno i będzie ok. Po tych deszczach jakaś masakra, jakbym od lat się nie tykała.
S. Beckett

Sortuj wg