Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 maja 2015, 12:42
Dzień dobry Wszystkim :papa:

jasaw, hej Kochana, cieszę się, że pospałaś chociaż trochę, zawsze to coś!
Miło, że pamiętasz i pytasz jak upływa dzień :D
A no, ogarnęłam trochę papierzysków w pracy, pozałatwiałam trochę spraw i teraz chwila odsapki przy kawce.
Rzucam jednym okiem w papiery, drugim do kompa i tylko patrzeć jak trzeba będzie zwijać się do domu... a za oknem słońce, więc już bym chciała wyjść :D
Narobiłaś mi apetytu tym rosołem :yeah: już czuję jego zapach...

Pozdrawiam zza biurka :papa:

cyklopka, dobrze, że się pokazałaś i wszystko w miarę ok!

Spamowa wyspa

przez jasaw 18 maja 2015, 13:01
mirunia, dziękuję Kochana :D Cieszę się, że dzień mija Ci spokojnie...
Wiesz, że rosół to najprostsze i bardzo smaczne jedzonko. Do tego lekkostrawne, choć osoby z chorobami pęcherzyka żółciowego powinny uważać.

Moje Drogie/ moi Drodzy ... przez kilka dni, nie wiem ile?, mnie nie będzie, bo laptop idzie do renowacji ;) , a drugi przestał działać. Syn namówił mnie na to, bo ma zaznajomiony punkt, ucziciwych, sprawnych informatyków.
Będę tęsknić, ale mam nadzieję, że to będzie krótki czas ;)
Tymczasem papa, pozdrawiam pięknie wszystkich :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 maja 2015, 13:36
jasaw, :papa: :papa: Laptopy widać też potrzebują lekarza :D
Do miłego, ponownego pisania! :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 maja 2015, 16:01
mirunia, jasaw, oglądałam program kulinarny prowadzony w takim alternatywno-rockowym kabaretowym klimacie i tam tłumaczyli, że rosół najlepszy na nerwicę lękową :great:

Byłam na terapii, aktualnie analizujemy, czemu koledzy są fajni, a koleżanki niekoniecznie (mówię o tych ze szkoły, nie o tych z internetów ;) ).

Potem byłam w biurze podpisać umowę... zmienili mi umowę o dzieło na umowę-zlecenie z ubezpieczeniem, tak że czyste szaleństwo :mrgreen:

Potem poszłam po 3 rzeczy, a wykupiłam pół Rossmanna :oops:

Wróciłam do domu i odebrałam telefon od miłego pana z Urzędu Skarbowego z uprzejmym zapytaniem jak ktoś może mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą na adres mieszkania, w którym nie przebywa, nie jest zameldowany, ani nie ma umowy najmu. :bezradny:
Uważam się za bohaterkę, że odbyłam tę rozmowę odpowiadając jak na spowiedzi i nie dałam się złapać na niczym, ani wystresować :brawo:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2015, 21:28
Dobry wieczór!!!

Ledwo na nogach się trzymam. Na własne życzenie w sumie. Lek powoduje u mnie lekką zamułę i ok w weekend, bo strzelę sobie drzemkę i dzień dalej się toczy. Ale w pracy raczej się nie położę, więc ok 18 po prostu w domu padłam. Myślałam, że poleżę 15 min i się pozbieram, ale zasnęłam. I obudziłąm się o ósmej... :shock: Jak usiłowałam zrobic w domu jatkę, że nikt mnie nie obudził, to usłyszałam, że wręcz wszyscy chodzili na palcach, żebym sobie pospała... A ja wstałam, jak sieknięta w łeb, słabo mi i ciekawe, jak pójdę spac. :bezradny:

cyklopka, Ło matko, dałaś radę z telefonem z Urzędu Skarbowego... :uklon: Ja to bym już telepawkę pewnie miała i musiała rozpieczętowywac afobam... Ja dziś też wpadłam do rosska, ale nie miałam feelingu na grzebanie, wyszłam tylko z papierem toaletowym i zmywaczem do paznokci. ;)

Młody przyniósł mi właśnie ze sklepu czekoladę, coby trochę poziom cukru podnieśc... Do tego herbata i może uda mi się otrząsnąc.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 18 maja 2015, 21:31
Heloł. ;) Ja dzisiaj pojeździłem bez dokumentów gdzie mandat podobno spory. :mhm: I w sumie wszystkiego nie załatwiłem. :evil:
Davin

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2015, 21:57
Davin, Hejka! Co, zapomniałeś papierów, czy adrenalinkę chciałeś sobie podnieśc i na złośc systemowi będę jeżdził bez dokumentów? :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 18 maja 2015, 22:07
kosmostrada, auto na zagranicznych blachach i tylko OC i przegląd w Polsce. Podobno nic się nie liczy póki nie ma dowodu rejestracyjnego. :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 18 maja 2015, 22:34
Cześć wam pozdro :-)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 18 maja 2015, 22:54
Dobranoc wszystkim

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2015, 23:06
Marcin2013, Dobranoc Marcinie, kolorowych snów!

Davin, Oj tam głupie przepisy, anarchiści rulez! :mrgreen:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 18 maja 2015, 23:18
kosmostrada, no głupie. Teraz uciekam bo jutro ciąg dalszy załatwiania. Dobranoc. ;)
Davin

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 maja 2015, 11:34
Kosmo, ja chyba po prostu miałam w głowie dawno zaplanowane co muszę powiedzieć, gdyby skarbówka zadzwoniła w sprawie wynajmu mieszkania. W prawdzie zadzwonili w innej sprawie, ale musiałam mieć zaplecze faktów, których się będę twardo trzymać.

Byłam u weta, dali jeszcze jedną kroplówkę, kot mnie pogryzł i zrobiło mi się słabo z bólu. Mama została sama u weta, a ja muszę obiad zrobić.

O 14 idę do psychiatry.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2015, 12:31
Dzień dobry!!!

Aaaaa, jak mi się chce spać. Kawa nie pomaga. Dziś w nocy znów nie spałam ( jak to przed terapią). Kcę do domu!!!!!
Po terapii (całkiem pozytywna sesja) zrobiłam zakupy, rozpieściłam się i kupiłam różnistych słodyczy z dni greckich w lidlu. Będzie do herbatki. Nabyłam piękną botwinkę i młodą kapustkę, będzie dziś pichcenie na dwa dni.

cyklopka, Ty spryciulo, byłaś przygotowana na nagły atak ze Skarbowego! Brawo!
No i masz, to są właśnie koty, nie patrzą , czy to przyjaciel, czy obcy, chcą wyładować frustrację , to to robią... Pamiętam kroplówki z moim pierwszym psem. Smutny czas...
S. Beckett

Sortuj wg