Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 17 maja 2015, 15:19
chodzą za mną
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Aranjani 17 maja 2015, 15:20
Ahma, kto? tym razmem...
Aranjani

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 17 maja 2015, 15:24
cały czas ci sami
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 maja 2015, 16:28
Nałażiłam się ale tadam szpilki są! Nie dokładnie takie jakie chciałam (wolałabym bardziej odkryte na palcach), ale jest ciężko. Nie miałam już siły, ani ochoty łazic i szukac. Większośc jak włożysz na nogę, to jakby narzędzie tortur zamontowac na stopę... Grunt, że wygodne i eleganckie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 maja 2015, 17:50
kosmostrada, hura!!!! wiedziałam, że dzisiaj kupisz! Śliczne, klasyczne, eleganckie i do wszystkiego! Mają super kolor :great:
Faktycznie, mogłyby być bardziej wykrojone na przodzie, ale najważniejsze, że nogi nie są w dybach, tylko w wygodnych butkach. :D
Ładnie leżą na stopie i nie są takie wysokaśne.... nio! :D Puszczam już kciuki, bo aż bolą ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 maja 2015, 18:16
kosmostrada, mirunia, hej Dziewczynki...
Bardzo ładne bucik i eleganckie, kosmostrada, czy te zgrabne nóżki to Twoje :lol: :?:

Wczoraj wieczorem/w nocy właściwie byłam na spamowej i widziałam relację z Twojego udanego wypadu...ucieszyłam się bardzo :D Nawet udało mi się, mimo późnej pory, sklecić parę zdań...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 maja 2015, 18:19
Prasowałam 3 h, ale udało mi się pozbyć wszystkiego, co było wyprane. Sprawdzałam swoją wytrzymałość, aż mi cukier spadł poniżej poziomu prawidłowego, nie wspomnę już o kręgosłupie. Najważniejsze jednak, że sprawa prasowania załatwiona na dłużej...
Teraz oglądam mecz...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 maja 2015, 19:24
mirunia, nosz to dzięki tym kciukasom, mam sprawę z głowy... :D

jasaw, Nóżka moja... :D
Widziałam Kochana Twoje dobre słowa, trzymałaś mnie za rękę , jak szłam i pogłaskałaś jak wróciłam...

Można by szukac butów bliskich ideału, ale same wiecie, że jednak człowiek lękowy zwirzęciem shoppingowym nie jest. ;)

jasaw, :brawo: za prasowanie!!! Ja włączyłam dziś leniwca i się nie zebrałam, zaraz poprasuję tyle co na jutro i niestety walka z żelazkiem nade mną wisi. :bezradny:
Ten nowy lek bardzo mnie osłabia, energii starcza mi na niewiele. Niestety życie nie pozwala miec wywalone na wszystko, czasami trzeba się spiąc i zrobic rzeczy na które się nie ma ochoty.

Włącza mi się Pani Zamartwiacz - jak to będzie jutro. Nie powinnam w ogóle o tym myślec, cieszyc się w miarę spokojnym i udanym weekendem, ale nie. Już chodzi diabełek po ramieniu i sączy jad lęku. :silence: Buntuję się przed rutyną, przed powtarzalnością każdego dnia w tygodniu. Muszę jakoś zmienic myśłenie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 maja 2015, 19:37
jasaw, hej Pracusiu :papa: Trzy godziny przy żelazku? Robiłaś chociaż przerwy dla biednego kręgosłupa?
To masz już porządeczek z praniem z głowy... ajć, jak ja nie lubię prasować, no ale... :bezradny:

Właśnie grzeję sobie sobie szyję i kark taką lampą z podczerwienią. Mam taki masażer z lampą, masażer można wyłączyć i tylko nagrzewać samą lampą.
Fajne ciepełko, które koi napięcie w karku. Tylko już zabolała mnie ręka od trzymania tego aparatu. Chwila przerwy i znowu pogrzeję sobie podczas oglądania debaty. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 maja 2015, 19:53
kosmostrada, mirunia, dziękuje Kochane. Zbierałam sie do tego prasowania od tygodnia, aż w końcu człowiek nie ma wyjścia. Nie noszę nie prasowanych ubrań, Mąż również, czyli wybory nie mam.

kosmostrada, jeśli tak, to masz bardzo ładne, zgrabne, szczupłe nózki :lol:
Ten kolor, i butów i rajstop, jest moim ulubionym... choć wiem, że nie wszyscy go lubią, zbierałam ciągle uwagi krytyczne, że mam sine nogi, jednak mnie to nie obchodziło w ogóle...

mirunia, robiłam przerwy, jednak żelazko z woda jest ciężkie, ramię boli, ale odpoczywam, wieczorem rozluźnię relaksacją i gorącym prysznicem.
Żałuję, że nie moge używać takich lamp, jak na ironię, mam w domu laser, który również świetnia działa na mięśnie, ale co z tego-wszelkie zabiegi stymulujące, poza naturalnymi, na okolice od pasa do czubka głowy, mam zabronione ;)

kosmostrada, doskonale pamiętam te niedzielne nastroje, przed nowym tygodniem, pełnym niepewności, lęków...
Chyba większość pracujących ludzi ma to samo, ale Nerwicowcy szczególnie. Już wspominałam, że nie wiem, jak mi się udalo to wszystko przeżyć, przejść przez to :mhm: Staraj się myśleć, że tydzień, jak zwykle, szybko minie i jak zwykle poradzisz sobie :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 maja 2015, 20:10
jasaw, uwielbiam grafitowe rajstopy i też mam w nosie co mówią inni... :D

mirunia, Kochana , aż się obśmiałam - przestał bolec kark, ale rozbolała ręka od trzymania urządzenia... :lol: Uwielbiam Twoje posty...

Nie oglądam debaty, bo za bardzo się denerwuję, ale chłopaki zdadzą mi krótkie sprawozdanie... ;)

A co też nasza Cyklopka tak zamilkła, czyżby zaangażowała się w blog i już tu nie ma czasu pisac?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 maja 2015, 20:13
kosmostrada, :great: Ja lubiłam grafitowe, ale i popielate, myślałam że to ten kolor. W każdym razie te odcienie.
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 maja 2015, 20:15
Ja rzucam okiem, złapałam już dystans do polityki, na szczęście :D

Też zastanawiałam się, gdzie Cyklopka?
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 maja 2015, 20:23
jasaw, szkoda, że nie możesz korzystać z takich zabiegów, (bo pomagają), ale rozumiem, że są przeciwwskazania i tego trzeba się trzymać.
Nie mam lasera w domu, ale korzystam w Zakł. Rehabilitacji kilka razy w roku, plus ultradźwięki.

kosmostrada, wyłącz tego zamartwiacza tym górnym, zielonym guziczkiem :D Rutynę można trochę ubarwić, coś dodać lub odjąć, np. wracać do domu inną drogą, a w pracy wiadomo, też bywa różnie. Ja z kolei nie lubię niespodzianek w pracy, ale nudy nie ma. :D

Sortuj wg