Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Wolfx 02 maja 2015, 19:46
platek rozy, Widziałaś,pewnie w ludziach z forum ;) śmigam do Pubu napije się to mu czkawka przejdzie :mrgreen:
Wolfx

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 19:46
Wolfx, Tak w Ludziach widzialam ;) Milego balowania ;) :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Wolfx 02 maja 2015, 19:48
platek rozy, :papa: :papa: :papa: ;)
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 maja 2015, 19:52
platek, gorsze chwile każdemu się zdarzają, ważne, że tych dobrych jest więcej i to na nich się skupmy :D
kosmostrada, a gdzie tam :P mało co ruszyłam w ogóle :P jutro planuję się za to porządniej zabrać (ciekawe czy mi wyjdzie :lol: ) ;)
na szczęście do egzaminu jeszcze tydzień także damy radę (chyba) :lol:
z przyjemności, o ile to można nazwać przyjemnością, to wróciłam w końcu do ćwiczeń :yeah: zobaczymy tylko na jak długo mi zapału wystarczy ;)
a jak tam się nowy lek sprawuje?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 19:56
acherontia-styx, bylas po ten liner? czy wybierasz siew poniedzialek? Wlasnie powinnam sie skupiac na tych dobrych bo jak tak robie to mnie lęki nie lapia za czesto i dni nie mam popsutych zlym nastawieniem . oSTATNIO MI SIE UDAWALO.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2015, 19:58
acherontia-styx, No wiesz brałam na razie 2 razy połówkę, to wiadomo zmian nie ma , ale też nie jest gorzej, więc zgodnie z zaleceniem biorę dziś całego tabsa i zobaczymy jak wejdzie. :zonk:
Nie no tydzień to kupa czasu! Też w końcu lenia masz prawo złapac.
Do jakich cwiczeń wróciłaś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 20:00
kosmostrada, powiesz mi jak sie czujesz to moze i ja o niego poprosze . Mamy podobnie mala tolerancje lekarstw to moze i ja dam rady go brac :uklon:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 maja 2015, 20:06
platek, w poniedziałek dopiero zajrzę do rosska jak będę w pobliżu większego Rossmana, zresztą jakąś białą koszulę muszę upolować na wspomniany wcześniej egzamin, bo kieckę zamówiłam, przyjdzie w poniedziałek lub wtorek :D
kosmostrada, ja pamiętam jak brałam Cital, to już po pierwszej tabletce była masakra ;)
no ale skoro piszesz, że na razie nie najgorzej to trzeba być dobrej myśli, że dalej też będzie dobrze :smile: początki brania leków niestety bywają ciężkie ;)
a tak sobie skaczę z Chodakowską, albo z innymi gotowymi zestawami z internetów ;) przymierzam się do siłowni, ale czekam aż otworzą nową u mnie w mieście, co ma nastąpić jakoś w przeciągu miesiąca ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2015, 20:12
platek rozy, Kochana też o tym myślałam, bo to jest podobno hicior wśród leków dających najmniej uboków na wejściu, dlatego doktor go dla mnie wybrał. Ja powiedziałam , że nie będę przechodzic drugi raz tego co było z SSRI, gdzie miesiąc zamknięcia w domu , mordęgi i doopa. I żadnych też zamulaczy , uspokajaczy, bo efekt odwrotny. Albo wejdzie, albo zmieniamy. Tak było z Sulpirydem- wszedł bezproblemowo, oczywiście na efekt trzeba było czekac, ale stanu drastycznie nie pogarszał. Kłopot jest, bo oprócz wejścia, jednak oczekujemy, żeby pomógł. Trudno ze mną, tak jak z Tobą :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aranjani 02 maja 2015, 20:19
acherontia-styx, to wpadaj :) Kalafiorek jeszcze został :yeah:

platek rozy, przekazałam panu D. żeby pamietał o tym szukaniu kawalera :mrgreen:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2015, 20:21
acherontia-styx, znaczy po prostu rzeźbisz ciałko, przygotowujesz się na lans na plaży... :D Ja w domu to mam mobilizację tylko do cwiczeń na kręgosłup i to gdy już mnie boli... Ale jak odzyskam swoją głowę to wsiądę na rower, no i dalej z psem będę się wypuszczac. To mnie utrzymuje w formie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 20:42
acherontia-styx, to daj znac jaki linerek kupisz :mrgreen:

kosmostrada, oby Ci przypadl ten lek , trzymam kciuki , zmiany i szukanie lekow sa okropne.
Ja tez go sprobuje .Tylko najpierw musze psychiatre znalezc.

Aranjani, i co On na to?:D

A ja uplumkalam sie , umylam wlosy i siedze w masce na pyszczku , mam z brazowej glinki ---odzywiajaca i wygladam jak kosmita.

Spamowa wyspa

przez Aranjani 02 maja 2015, 20:44
platek rozy, powiedział, że pamięta :mrgreen:

dawaj zdjęcie kosmitko :P
Aranjani

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 20:45
Aranjani, a wygladam bardzo podobnie do tego co mam na fb:D kiedy mialam na pyszczku algowa :D

Sortuj wg