Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 02 maja 2015, 10:05
Ha, ha, ha dobre.

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 maja 2015, 14:42
Dzień Dobry :D

Po normalnie przespanej nocy wcale nie czuję się rewelacyjnie. Już nie wnikam, nie analizuję dlaczego... :?:
Mam tylko nadzieję, że będzie lepiej. Powinno być, bo tego bardzo chcę :mrgreen:
Czekam na mecz, w ramach Pucharu Polski Legia-Lech, na Stadionie Narodowym :D Lubię futbol niezmiennie...
Mam wiele książek ciekawych, ale meczu nie odpuszczę :D
Nie byłam jeszcze dzisiaj na spacerze, ale wieczorem na pewno udam się. Wczoraj wieczorem odbyłam długi, szybki, chód wokół osiedla. Byłam zmęczona, ale i łatwiej zasnęłam. Może jednak troszkę przesadziłam, bo znacznie wzrósł mi poziom glukozy, co może wskazywać na zbyt duży wysiłek... :mhm:

Miłego wypoczynku życzę Wszystkim :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 maja 2015, 15:04
jasaw, witaj futbolowa kibicko :papa:
Ściskam Cię mocno w tych Twoich dolegliwościach i ślę dobrą energię!!! Dużo dobrej energii... :D
Dobra wiadomość, że pospałaś sobie tej nocy :great:

Wróciłam niedawno z długiego, ponad 2 godzinnego spaceru. Byłam piechotą na cmentarzu, to dość daleko. Zrobiłam mały porządeczek, zapaliłam znicze i powoli, spacerkiem wróciłam na obiad. Pogoda piękna, chociaż za ciepło nie jest, wiaterek owiał mnie trochę po spoconej szyi (zgrzałam się przy porządkach), ale miałam apaszkę, więc otuliłam szyję, żeby mnie nie przewiało.
Teraz gotuję rosół na jutro i poniedziałek, pachnie już w całym domu warzywami i lubczykiem :D
Dzisiaj, tak jak przewidywałam, czuję się lepiej... sam fakt długiego spaceru mówi o lepszej kondycji. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 maja 2015, 15:10
mirunia, Witaj Kochana. Cieszę się, że lepiej się czujesz dzisiaj :D
Taki spacer mobilizuje oragnizm, a i cieszy duszę, bo odwiedziny i pamięć o Zmarłych dają siłę i radość.

Ja wczoraj też gotowałam rosół, bo uwielbiam go, a zapach jest cudowny, to fakt :!:
Będę dzisiaj piekła muffinki z miodem i sokiem pomarańczowym-bardzo proste, szybie, bardzo smaczne-też pieknie pachną :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 02 maja 2015, 15:18
Dziś pokazałem mamie dwa ssaki.Akrobatka karliczka i drzewnica górska.

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 maja 2015, 15:27
detektywmonk, gdzie one żyją?
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2015, 15:40
Dzień dobry!!!

Jak nie urok to... Lapek mi się zepsuł, przegrzewa się i co jakiś czas robi pierdut. Właśnie wymodziłam posta, a tu sryt... :evil:

jasaw, Najważniejsze, że pospałaś Kochana! Organizm ma siłę i na pewno będzie lepiej!

mirunia, Widzę też o szyjkę dbasz... Ja uwielbiam szale i apaszki, mam całkiem pokaźną kolekcję, raz że taka słabośc we francuskim stylu :105: , dwa marznę, jak szyi nie opatulę.
U mnie też słońce, ale bardzo zimny wiatr.

Dziś biorę na noc pierwszy raz pełną dawkę nowego leku, po benziaka nie sięgnęłam, choc bywa blisko, więc dajemy mu szansę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 maja 2015, 15:44
jasaw, tak, zadowolona jestem, że poszłam, byłam z Bliskimi, a przy okazji wyspacerowałam się po słońcu "łykając" wit. D3.
Narobiłaś mi apetytu tymi muffinkami... jeżeli możesz, proszę podaj przepis :D może lada dzień upiekę (kupię miód, bo wyskrobałam wszystko :D )

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 maja 2015, 15:55
kosmostrada, O! witaj :papa: to może cholera człowieka wziąć, jak w trakcie pisania lapek robi sryt! Trza go schłodzić.

Tak, lubię szaliki i apaszki wielkie okręcone wokół szyi, bo mam ją bardzo czułą na chłód... lubię ciepełko. Ale z kolei nie znoszę golfów, bo mnie duszą, drażnią i najczęściej mam dekolty (serki, owalne) :D Widocznie moja tarczyca się buntuje na golfy ;)

Co porabiasz, byłaś na słoneczku?
Ciekawa jestem, jak jutro się będziesz czuła po nowym leku, trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2015, 16:08
mirunia, coś w tym jest, bo mój monsz tarczycowiec nie może nosic golfów, nawet teraz, gdy już mu tarczycę wycięli.
Ja dziś byłam na targach śniadaniowych, na spacerze i w sklepie , bo musiałam pilnie młodemu parę rzeczy kupic. Brzmi dumnie, ale było strasznie. Jednak miałam dzisiaj na tyle rozumu, żeby siebie przekonac, że w domu na pewno lepiej mi nie będzie, a przynajmniej jakoś uwagę odwrócę. No to wzięłam stoperan, proch na serducho, dużo samozaparcia i wylazłam. Lepiej się czuję przez sam fakt, że taka jestem dzielna, o!
A nowy lek, cóż, połowka tabsa się przyjęła, tzn. nie rozwaliła mnie, byle gorzej nie było, a na efekt trzeba będzie czekac. Bylebym mogła iśc do pracy, to przeczekam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 maja 2015, 16:33
kosmostrada, miałaś fajny, wyjściowy dzionek... stawiłaś czoła wszelkim strachom. Tak, Kochana jesteśmy dzielne i już! Pomimo "demonów" pod skórą, dajemy radę... pierś do przodu, strachy do tyłu!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 16:42
jasaw, mirunia, kosmostrada, Hey Kobietki :***********
Ja dzis nie czuje sie najlepiej , nie dosc ze w domu zmarzlam wczoraj to wnocy malo spalam bo ten ciul z dolu zas maltretowal swoja biedna dziewczyne.
Wyszlam do sklepu , chcialam kupic pomidorki , taki mnie lęk chwycil :shock: na chwil pare ze nie wiedzialam gdzie jestem .Ale nic to stanelam na uboczu , poodychalam troche powpieralam sobie ze jest niezle i podejscie po pomidory zrobilam drugie i je kupilam. Pozniej bylam jeszcze na herbatce u znajomej ktora spotkalam na placu targowym a na koniec w Rossku i biedrze . Liner kupilam dzis bez klopotu bo byly szafy podokladane.

I dumam czy zas mnie lęki beda meczyc? :comone: :comone: :comone: :comone: czy to jakis epizod byl jeden bo wczoraj nie wyszlam nigdzie.

kosmostrada, Kochana wielki masz ode mnie order za te starania! Dzielna Dziewczynka!!!!!!!!!! :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 maja 2015, 16:58
jasaw, kosmostrada, mirunia, cześć!
Dzisiaj rano smutłam strasznie i się niepokoiłam, teraz samo przeszło. Życzę wam tego samego, jak was co złapie.

detektywmonk, to wrzucaj od razu zdjęcia, to też poznamy te gatunki.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 maja 2015, 17:23
cyklopka a ja?????? :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg