Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Wolfx 30 kwi 2015, 12:58
Halo boys&girls ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 kwi 2015, 12:59
blah!, zawsze jestem sobą. A jak ludzie przychodzą, to się śmieją z kota, który ma wielką dupę i z mocno ubibelotowanego wystroju wnętrza autorstwa mamy.
Trzeba trochę zaufania, żeby kogoś w to wpuścić.

platek rozy, w piątek będę selerzyć, obejrzę te odcinki Gry o tron, które są w internetach i powtórki programów rozrywkowych, które mi przepadły. I się nie dam nikomu nigdzie wyciągnąć.
Natomiast w sobotę albo niedzielę mogłabym cię odwiedzić albo gdzieś sobie iść.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Wolfx 30 kwi 2015, 13:14
JERZY1962, Koń jaki jest każdy widzi ;)
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 kwi 2015, 14:54
no.może jutro spotkanie z usnutą i wałkowanie poważnego wspólnego problemu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez blah! 30 kwi 2015, 14:56
cyklopka, wszystko zależy od tego jak "głeboka" ma to być znajomość. Jeśli to zwykłe koleżeństwo, to faktycznie - czasem lepiej spotkać się na mieście, żeby nie zapraszać d odomu ale jesli głebsza znajomośc, to wtedy lepiej bez owijania w bawełnę. Jeśli ktoś ma jakieś "ale" do wystroju wnętrza w domu, który dekorował ktoś inny niz Ty albo do kota, to sorry ale ja bym od razu taką osobę z buta potraktowała ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 kwi 2015, 15:03
Dzień dobry!!!

Właśnie wróciłam ze spaceru z psem, straszny wiatr, tak mi uszy przewiało, że rozbolał mnie łeb. Wzięłam dziś wolne z pracy, bo nie spałam całą noc. Wzięłam doxepin i zwałiło mnie około południa, pospałam z dwie godzinki i mogę funkcjonowac. Mam piękny plan na wieczór - udało mi się umówic do doktora. ;)
Cały czas jestem dobrej myśli co do weekendu i są w sobotę pierwsze targi śniadaniowe w tym sezonie i mam sprytny plan na nie pójśc.

Davin, Bry. Każdy bierze to co lubi, ty benzo, ja trójpierścieniowca i jest cudnie... :mrgreen: Taniej niż ja bym strzeliła butelkę Chateau Lafite 1982, a ty powiedzmy Chivas Regal Royal... Tacy jesteśmy ekonomiczni. 8)

platek rozy, Hej Słońce!***** Bądź dobrej myśli z ząbkiem, teraz wyrwanie to naprawdę ostatecznośc.
Spróbuję do Rosska podejśc, może jednak ten eyeliner na mnie czeka w ukryciu.

cyklopka, oj tam bibeloty i gruby kot... ;) Przecież nie zabierasz kolegi na tour po swoim mieszkaniu, każdy bierze poprawkę, że to nie Twoja miejscówka.
Pamiętam wizytę pierwszą i ostatnią u jednego kolegi, którego mama wpadała co parę minut do pokoju, a około 20 tej spytała się z przekąsem , czy przygotowac dodatkowy komplet pościeli. :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 kwi 2015, 15:07
cyklopka, zgadzam się z blah!, :great:

A w ogóle to Dzień dobry Wszystkim :D

Dzisiaj mi trochę lżej. Powiedziałam Synowi co mi leży na sercu, otwarcie. Nie wiem, jaki będzie to miało wpływ na relacje z Synową, ale trudno... ;) Lubię jasne sytuacje...

W przyszłym tygodniu przyjedzie szafa, będzie trochę pracy w związku z tym, ale nareszcie uporządkuję wszystko...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 kwi 2015, 15:08
kosmostrada, coś pozytywnego :D Cieszę się Kochana :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 30 kwi 2015, 15:14
:papa:, a może by tak zamówić pizzę? Nie mam dziś ochoty na gotowanie. Ktoś jest "za"? ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 kwi 2015, 15:19
jasaw, Witaj Kochana!***** Musiałam się chemią podeprzec, ale czasami nie ma innego wyjścia. :bezradny:
Czytam o tych Twoich problemach w relacjach z synowymi i zastanawiam się, jak mi to wyjdzie... Ja miałam bardzo dobry układ z moją ś.p. teściową, ale może mi się nie trafic taka cudna synowa. :mrgreen: Podoba mi się, że nie użalasz się, tylko stawiasz granice i dbasz o siebie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2015, 15:20
cyklopka, Kochana :******* to bedziemy w kontakcie , bo jakby byla ladna pogoda to moze bym sie gdzies przeszla w milym towarzystwie Twoim:)
Tez mam planach ogladanie , tylko jeszcze nie wiem czego :bezradny:

Wolfx, hey hey Mezczyzno :papa: :papa:

jasaw, :******** o zamawialas szafe? a taka do przedpokoju? kosmostrada, :********** Ciesze sie ze dzis u Ciebie troszke lepiej :)I wizyta u Pana doktora . Napisz co i jak po wizycie.
ja sie martwie zebem , martwie samotnym weekendem , i generalnie zbiera mnie na slimtanie ... :?

Co do linerow to mam nadzieje ze jeszcze doloza i uda mi sie kupic .

Dzis mialam kotlety z kalafiora i mizerie ale cos apetytu nie mam.

Davin
:P :P :P juz lepiej mam nadzieje , i jutro wstaniesz bez lękow.
Ostatnio edytowano 30 kwi 2015, 15:20 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 kwi 2015, 15:20
bonsai, a z czym ta pizza?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2015, 15:21
bonsai, to ja sie skusze , ale odloze ja na kolacje :uklon: a moge sobie zamowic z rukola i lesnymi grzybami?
:105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 15:22
platek, ja się w poniedziałek wybieram do rossmana po tusz do rzęs, ciekawe czy go w ogóle jeszcze dorwę :P
kosmostrada, no i zacnie, że udało Ci się dostać do doktorka :great:

Sortuj wg