Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 kwi 2015, 13:08
Dziwna pogoda. Taka, co by się zamknąć w domu z książką albo grą, ale mam plany. Bo teatr i może piwo ze Znanym Aktorem, albo chociaż z tymi kolegami, co będą mieli czas. Może to i jest pogoda teatralno-barowa :smile:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 kwi 2015, 13:57
Dzisiaj nie było ani terapii zajęciowej ani spaceru. Pogoda taka sobie. Jeste tróchę smutny. Wcoraj wyszedł ze szpitala kolega, który też miał nerwice. Zostałem sam wśród schizofreników.
Mojemu fajnemu koledze zepsuł się modem internetowy i znowu będe jedynym człowiekiem z netem na odziale.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 kwi 2015, 15:59
Dzień dobry Kochani!!!

Udało się , byłam dziś w pracy!!! Rano myśłałam, że nic z tego nie będzie, ledwo dojechałam na terapię. Weszłam ze słowami, że ja tylko na chwilę się pokazac, bo nie wyrobię... Ale wysiedziałam, T. mnie podbudowała i jakoś poszło. Nie jest dobrze, ale mój Boże da się znieśc i mogę funkcjonowac. Wzięłam leka na głowę, tabsa na serce (bo puls 120), przeciwbólowy i tak wyekwipowana polazłam do roboty, z myślą raz kozie śmierc, najwyżej wyjdę.
Nadal mam gluta w gardle i ledwo coś wciskam, ale zaraz zabieram się za obiad, chociaż chłopakom zrobię i będę miała zajęcie. Jak to cudownie, jak zajęcie się czymś przynosi ulgę...

cyklopka, mimo moich ostatnich doświadczeń z teatrem zazdroszczę Ci dzisiejszego wyjścia i podczepiam się pozwolisz pod wyjściowo-kulturalną energię. ;) Na co idziesz?

wieslawpas, Wiesiu dobrze, że piszesz. Kibicujemy Ci tu z całych sił!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 28 kwi 2015, 17:03
Hej, burza jest. :yeah: :papa:

blah!, jakie tabsy nasenne wzięłaś w nocy? Jak się trzymasz? I jak Twoje jajeczko?
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 kwi 2015, 17:15
Witajcie moi Drodzy ! :papa:

kosmostrada, lepiej się czyta takie wiadomości o odniesionym małym sukcesie.... a przede wszystkim gratuluję za w miarę dobrze spędzony dzień :great:
Byłaś na terapii, więc wzmocnienie duchowe dostałaś, plus powrót do leków i od razu kroczek do przodu.

U mnie jeszcze dzisiaj lato, dopiero niedawno słońce schowało się za chmury. Balkon mam otwarty i wysłuchuję ptasich serenad... mam tu takiego śpiewaka, który codziennie po południu aż do wieczora wyśpiewuje całe arie /nie muszę iść do opery :lol: / jest cudny! Tv i radio wyłączone, bo wolę ptasie radio, które tak pięknie gra tylko na wiosnę...

Czuję się dzisiaj dużo lepiej, mam więcej energii i motywacji... no, pomijając ranek :? W pracy było spokojnie, chyba aż za...
Gotuję na jutro botwinkę, pierwszą w tym roku :yeah:

Spamowa wyspa

przez Zebrec 28 kwi 2015, 17:47
Cześć ludziki! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 kwi 2015, 18:10
mirunia,Hej Kochana!***** Też mam takiego śpiewaka wieczornego i porannego. :105: Niestety dziś u mnie od rana pada, więc ptaszki pochowane, czasami mewa przeleci, ale tego diabelstwa to nic nie rusza ( nie lubię mew, bo wreszczą i obsrywają mi chałupę i okna). O, przemknął wróblas za oknem, znaczy przestało padac.
Ty już botwinkujesz, a ja czekam za zrobienie pierwszego w tym roku chłodnika...
Dobrze, że forma szybciutko wróciła i już jesteś z nami ze swoją dobrą energią.

Zebrec, Hej hej! Jak dzisiejszy dzionek minął?

Zjedliśmy obiad, zrobiłam piękny i smakowity, więc udało mi się siebie samą skusic. No to mam coś w brzuchu, nie zmarnieję w oczach. ;) Teraz odpoczywam, liżę rany po dzisiejszym dniu i zaraz muszę się zmobilizowac i zawieźc młodego do dentysty.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 kwi 2015, 19:23
kosmostrada, mój śpiewak umilkł, bo właśnie rozpadało się... dotarły Twoje chmury do mnie :D
Kochana, jeżeli sama prowadzisz samochód, to jeszcze nie jest z Tobą tak źle. Ja się już nie nadaję za kierowcę przy moich zawrotach głowy i "zaćmieniu umysłu".... chyba że na pustym lotnisku :lol: :bezradny:

Botwinka wyszła super, zjadłam miseczkę, bo mi język uciekał :shock: :yeah:
Fajnie, żeś sobie podjadła trochę, bo brak apetytu nie służy zdrowieniu :nono: przez rozsądek do żołądka.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 kwi 2015, 20:03
mirunia, Kurczę, odganiałam chmurzyska, ale nie żeby w Twoją stronę... ;) ja mam blisko na terapię, kilka minut i jestem, jadę sobie powolutku, bo na piechtę bym nie doszła w takim stanie. Siłą rzeczy na ten kawałek głowa się mobilizuje, ale jadę jak 80cio latek. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 28 kwi 2015, 20:23
kosmostrada napisał(a): Zebrec, Hej hej! Jak dzisiejszy dzionek minął?

Dzisiaj miałem wolny dzień więc trochę poczytałem i zrobiłem projekt na jutrzejsze ćwiczenia. Teraz drukuję PIT i jutro po studiach muszę iść do Urzędu Skarbowego. Nie mogę już się doczekać weekendu. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 kwi 2015, 20:38
Zebrec, jeszcze tylko dwa dni... :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 kwi 2015, 20:56
kosmostrada, no to Cię podziwiam w takim razie za możliwość koncentracji i refleks za kierownicą :great:

Spamowa wyspa

przez jasaw 28 kwi 2015, 20:59
mirunia, kosmostrada, Zebrec, Dobry Wieczór :D

Cieszę się, że chociaż ziarenko optymizmu pojawiło się u Was kosmostrado, i miruniu, :yeah:
Będzie lepiej, bo nie poddajecie Kochane :D

U mnie nawet nieźle, ale trochę mi smutno /relacje synowa-teściowa kłaniają się :( /, mimo wszystko nie dam się smutkom :nono:

Zebrec, dość późno wziąłeś się za tego pita :mrgreen:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 kwi 2015, 21:04
Obrazek
♪♪♪

Sortuj wg