Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aranjani 27 kwi 2015, 17:23
Zebrec, zazdroszcze :D
Aranjani

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 27 kwi 2015, 17:35
Umnie slose dobry

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2015, 17:36
Dzień dobry Kochani!

A u mnie dziś było lato, aż duszno, teraz się zachmurzyło, no ogólnie bardzo nie si atmosfera.
Co do samopoczucia, to powiem krótko - koopa... Musiłam dziś wyjśc wcześniej z pracy, bo do tego tak mnie brzuch rozbolał, że się zwijałam. Zapewne rozpoczęła się oczekiwana po odstawieniu burza hormonalna. Więc klimat burzowy u mnie we wszystkich aspektach.
Teraz czekam na 18.00, wtedy uruchamia się rejestracja do doktora. Tak, poddaję się, idę na wizytę, bo nie wyrabiam.

mirunia, Kochana, ja bym obstawiała, że Ci dowaliły atmosferyczne skoki ciśnienia, nawet ja mega niskociśnieniowec miałam dziś ponad 130 :shock:.

bonsai, Ty i SKS... :lol: Przynajmniej coś mnie dziś rozbawiło...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 27 kwi 2015, 18:09
Witam serdecznie Wszystkich :D

U mnie nieźle. Niedawno wróciłam z dyżuru u Wnuczka...to źródło wspaniałej energii, bo mimo wszystko, czuję się dobrze.
Jutro też wpadniemy na 2 godziny, by Synowa mogła załatwić swoje sprawy do końca.
Dzisiaj zrobiłam dla wszystkich klopsiki z kaszą jaglaną, warzywami-fajne danie /Maleństwo też zjadło/, szybkie, pożywne :D
Teraz odpoczywam, relaksuję się...
U mnie pogoda bardzo ładna, bardzo ciepło...

Współczuję wszystkim, którzy mają słaby dzień ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 kwi 2015, 18:23
kosmostrada, cześć Kochana :papa:
Zmierzyłam przed chwilą ciśnienie i mam 97/57 !!! Ja, która leczy od roku nadciśnienie :D więc tu jest pies pogrzebany, że jestem bez życia.
Kiedyś takie ciśnienie było u mnie normą przez wiele lat. Odkąd dopadła mnie nerwica poszło w górę i biorę rano leki p/ciśn.
Zrobiłam sobie kawkę z mlekiem....

Kosmo, chyba dobrze robisz idąc na wizytę, niech coś doktor zaradzi, bo się zamęczysz. Miałaś szczere chęci sama sobie pomóc cierpliwością i dać czas czasowi, ale jak nie dajesz rady, pokaż się doktorowi.
Przed nami piękna pora roku, okres wakacji i urlopów, wyjazdów, spacerów i czerpania radości- więc póki co, trzeba zaradzić. Napisz, co i jak. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 kwi 2015, 18:30
Witajcie :********* buziaki dla Wszystkich !
Ja jakas godzine temu wrocilam d o domu.
Pozalatwialam na dzis juz wszystko, przed chwila zjadlam obiad i teraz musze odpoczac.
Cytologia przebiegla w miare chociaz szlam tam na miekkich nogach.
U dentystki bylo ok , zab zostal przeplukany , dostalam do niego metronidazol i nadal mam brac antybiotyk a za tydzien mam sie poakzac na kolejne plukanie i zalozenie jeszcze raz lekarstwa... Ratujemy dziada ale coz tego wyjdzie to nie wiem.

U mnie dzis upal. Chodzilam w krotkim rekawku i tachalamz a soba dzinsowa koszule.

kosmostrada, Slonce daj znaka kiedy wizyta! bardzo mi przykroz e sie tak zle czujesz.
Ja mysle ze by sie poprawilo tylko trzeba czasu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 kwi 2015, 18:35
jasaw, :D dobrze Kochana, że miałaś fajny dzionek z Wnuczkiem i dobre samopoczucie. Takie zajęcia energetyzują i dają radość. :D A jedzonko pyszne zrobiłaś, lubię kaszę jaglaną ;)

platek rozy, hej Kochana! Uratujesz ząbka, tylko trzeba cierpliwości w chodzeniu na wizyty. Ja miałam identycznie z 2 na dole i jest dobrze.
To pozałatwiałaś dzisiaj trochę spraw, :D
Ostatnio edytowano 27 kwi 2015, 18:43 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2015, 18:40
mirunia, no to nie dziwota, że ledwo zipiesz... kawka i będzie lepiej. :great:

platek rozy, ale zachodu z tym zębem... Ale co zrobic, ja też walczę o każdy jak lwica. Ale do dentysty to teraz już na luziku nie? :D

Dziewczynki, termin mam dopiero na 12 maja, więc chyba będę musiała wystosowac maila, albo się gdzieś wcisnąc między pacjentami. Zobaczymy co będzie jutro. Najistotniejsze, żebym mogła chodzic do pracy, bez tego kaplica... :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 kwi 2015, 18:48
kosmostrada, oj to dlugo , to jeszcze dwa tygodnie :( moze faktycznie napisz do doktora , moze przyjmie Cie wczesniej:*******
A do dentystki to juz bez jakisik herezji jechalam ;) Chyba sie z nia oswoilam troche poza tym boli ten zab to juz bym wszytskoz robila zeby byl naprawiony.

mirunia, Kochana oby! Ale jak mi dzis oznajmila ze jak dobrze pojdzie to jeszcze ze 4 - 5 wizyt a jak zle to kto wie... to moze byc i ze 4 miesiace ... to mnie to nie pociesza :hide:
Co masz smacznego do jedzonka???? :smile:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 kwi 2015, 19:09
kosmostrada, fakt, na taką ekstra wizytę to trochę długo, ale może mailem przyspieszysz ;)
Coś wykombinujesz... jak trza, to trzeba!

platek rozy, teraz jak masz założony dobry lek, to leczenie powinno się udać. Bądź dobrej myśli.
Płatuś narobiłam kotletów mielonych z żółtym serem. Dzisiaj miałam z surówką z pora i jabłka +jogurt z majonezem.
Na kolację mam znowu warzywa na patelnię ("na odchudziznę") :D z cukinią.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2015, 19:40
Miło mi się czyta o pysznościach, które robicie. :105: Ja tylko na sucharkach i herbatach, bo nic przełknąc nie mogę. Ale nic to , jeden plus - podziała, jak mówi Mirunia, na odchudziznę. ;) Będę znów łakomym szefem kuchni, jak wrócę do formy.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 27 kwi 2015, 20:54
Cześć! Jak mija wieczór? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 27 kwi 2015, 20:57
"Nie podlewaj swoich strachów i nie pozwalaj im wzrastać...
Zamiast wyobrażać sobie czarne scenariusze - pomyśl jak fajnie byłoby gdyby wszystko ułożyło się po Twojej myśli...
Na początku będzie to trudne i nawyk martwienia się będzie Cię kusząco pociągał, ale jesteś mądrzejsza i silniejsza niż Twój nawyk i idę o zakład, że możesz go pokonać!"
... dla pokrzepienia cierpiących dzisiaj:!: :!: :!:

Zebrec, witaj :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 kwi 2015, 21:04
Wykąpałam się, ogoliłam nogi, tak że szaleństwo.
Jak jeszcze jutro bluzkę wyprasuję, to w ogóle nie mam pytań. :105:

Jutro wielki dzień :zonk:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg