Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 kwi 2015, 17:35
Witam serdecznie :D

kosmostrada, Kochana, chyba większość z nas Cię rozumie. To typowe objawy nerwicowe, lękowe.
Ja w każdym autobusie, tramwaju, mam podobne myśli-czy w razie czego bedę mogła wysiąść, uciec? Jedynym bezpiecznym środkiem lokomocji jest samochód i to z kims bliskim za kierownicą. Oczywiście spacery nie budzą już takich lęków jak kiedyś, nad tym zapanowałam raczej.
Twój wypad do teatru był najwidoczniej za wcześnie, Twój stan psychiczny wymaga jeszcze treningu, relaksu, itd...
Nie przerażaj się, nie przekreślaj wszystkiego, bo przecież w innych miejscach-praca, zakupy, spacery, radzisz sobie świetnie...
Tego typu refleksji, rezygnacji, doświadczysz jeszcze nie raz, ale postaraj się uznać to jako przeszkody do pokonania, sprawdzian Twojej siły, mozliwości. Fakt, że mimo wszystko wytrzymałaś tam, jest sukcesem wg.mnie. Uwierz mi, przeżywałam również silne załamania, rezygnację, ale podnosiłam się i szłam i idę dalej...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 kwi 2015, 17:37
wiesławpas, cieszę się, że odezwałeś się i jesteś w miejscu, gdzie znalazłeś nadzieję i wsparcie!!! Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :!: :!: :!:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 kwi 2015, 17:41
witajcie kochani
nie odzywałam się bo miałam najwspanialszy tydzień, poznałam mężczyznę i spędziłąm cudne chwile, jest opiekuńczy, ma dobre serducho, jest wspaniały dla mnie.. ( scen łóżkowych nie było ) :) po prostu chyba się zakochałam, on mówi do mnie kochanie i mam motyle w brzuchu
tylko, nie mieszka w Polsce na stałe i był tydzień i dziś wracał
w sobotę byliśmy na weselu, było świetnie

co u Was skarby, trochę postaram się nadrobić co u Was :*****
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 kwi 2015, 17:44
amelia83, :great: :yeah: :D :lol: cieszę się z Tobą Karinko Kochana, wiedziałam, że i dla Ciebie zaświeci słoneczko szczęścia i miłości...
Życzę Ci więcej takich wspaniałych tygodni..wierzę, że będzie nie jeden :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2015, 18:25
Witajcie Kochani!!! :papa:

Ależ dzisiaj piękny, ciepły dzionek... aż się chce połazić i podziwiać piękną wiosnę. :D

Ja mam się dzisiaj całkiem nieźle, oprócz oczywiście zamulonego poranka (jak zwykle). Od dzisiaj spróbuję spać na mniejszej dawce mirty, jak zalecił dr. Zobaczymy, być może lepsze będą wtedy te cholerne poranki.... trzeba mieć nadzieję. ;)

kosmostrada, Kochana, jestem pełna podziwu dla Ciebie, że i tak wytrzymałaś do końca spektaklu :great: mimo takich jazd, które zmęczyły Cię bardzo. Stąd zapewne takie samopoczucie dzisiaj, bo zaburzyło to dotychczasowy rytm dnia i przeżyłaś coś nowego, emocjonalnego, nieoswojonego w ostatnim okresie.
Powoli, stopniowo wdrażaj do życia (nowe, a przecież stare) formy spędzania czasu i przypominania sobie dawnych swoich nawyków. Nie rezygnuj z nich.
Wszystko wróci do normy... jesteś teraz po odstawieniu leku, to też ma zapewne duży wpływ, bo nie byłaś w żaden sposób "zabezpieczona", a wypłynęłaś na głęboką wodę... więc bardzo podziwiam :great: Masz wielkiego plusa i całusa :D :****

jasaw, witaj :papa: wszystkie walczymy zawzięcie, nie dajemy się, oswajamy nowe wyzwania i krok po kroczku do przodu. Damy radę, mimo że nie łatwo okiełzać tą naszą przypadłość.... jak dobrze, że wszystkie się rozumiemy :great:

wiesławpas, trzymamy kciuki za dobrą decyzję i za szybki powrót do zdrowia! Trzymaj się Wiesiu! :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 kwi 2015, 18:29
jasaw, :******** bardzo ladnie podsumowalas to z czym kazdy z nas tutaj sie mierzy na codzien. :brawo: :brawo: :brawo:

mirunia, :********* ja tez kosmo nasza bardzo podziwiam bo nie wyszla ! A wszytsko co nowe , nie oswojone teraz nas przeraza , musimy to przerobic po swojemu.

amelia83, ciesze sie z Toba :********* :yeah: :yeah: :yeah:

A ja na kije mam ochote poleciec.
Teraz troche lezakowalam i czytalam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 kwi 2015, 18:40
jasaw, mirunia, płatek :***** no pogoda wypas, jutro popołudniu na plaży będę z koleżnką...i w ogóle mi tak fajnie :)))
w sobote u nas zapowiadają ponad 20 stopni
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2015, 18:55
amelia83, gratulacje :great: kochaj, ciesz się, łap radość każdego dnia! Masz powód do takiej radości!

platek rozy, teraz coraz częściej wychodzę i oswajam życie, oprócz praca-dom-sklepy jest jeszcze inny świat.
Idź Kochana na powietrze, jest pięknie, dotleń się!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 kwi 2015, 19:01
amelia83, dobrze Cię słyszec i to w takiej formie!!! :great:

jasaw, mirunia, platek rozy, Dziękuje Kochane za słowa wsparcia, nawet nie wiecie jak mi się dobrze na sercu zrobiło... Tak, pewnie troszkę za wcześniej, ale chciałam coś przeżyc wspaniałego, innego i wygenerowac ładne wspomnienie. Te dwa dni bez leków czułam się całkiem dobrze i tak bardzo chciałam to wykorzystac. Smutno mi okrutnie, że tak to się skończyło... Ale macie rację, trzeba się podnieśc i iśc dalej.

mirunia, Odetchnęłam z ulgą, jak przeczytałam, z jak dobrą energią wyszłaś od lekarza.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 23 kwi 2015, 19:08
kosmostrada trzymam kciuki! To na pewno reakcja odstawienna, minęło przecież dopiero kilka dni. Organizm musi się przestawić. Przetrwałaś przedstawienie to teraz już z górki ;-)
amelia83 :papa: Same dobre wieści :-) Gratuluję! Prawdziwa wiosna u Ciebie :105:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 kwi 2015, 19:14
kosmostrada, :D to minie, na pewno :!:

Ja dzisiaj byłam bardzo długo na powietrzu. Najpierw 3 godziny spędziłam z Wnuczkiem i Synową na długim spacerze-tereny działkowe, udostępnione dla chcących dotlenić - pięknie, wiosennie, powietrze czyste...
Zrobiłam szybki obiad i poszliśmy z Mężem do biblioteki, bo miał zamówioną jakąś książkę...więc ponownie spacer, wcale nie krótki...
Teraz jestem senna, ale chciałabym dzisiaj położyć się w miarę wcześnie, ponieważ od 10 jutro mamy dyżur u młodszego Wnuczka...
Dzisiaj nie spałam w ogóle...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2015, 19:16
kosmostrada, Doktor dał mi tą energię i nadzieję obniżając dawkę leku i pytając na dzień dobry: czy ja jestem jeszcze pani potrzebny? :D (jakby nie wiedział, że tak i to bardzo!) ;) sama przecież nie odstawię leków... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 kwi 2015, 19:25
Zalatana23, Dzięki bardzo! Kciukasy są mi dziś bardzo potrzebne.

Udało mi się trochę zjeśc obiadu, co jest już sukcesem, bo w takim stanie mam żołądek, jak dobrze zaciśnięty węzeł żeglarski. Teraz piję herbatkę ziołową i byle do wieczora. A na jutro planuję już małe sprzątanie, pójście do biblioteki, ładny spacer nie tylko dla psa ale i dla siebie, może się uda, w końcu jutro nowy dzień i wszystko może się zmienic.

mirunia, A powiedział Ci , kiedy planuje odstawianie od tabsów?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 kwi 2015, 19:40
kosmostrada, nie, nie wspomniał nic na ten temat, dał mi jeszcze na 3 m-ce Elicę (esci) w najniższej dawce i do zobaczenia za 3 m-ce. A ja głupia nie zapytałam, ale myślę, że od wakacji będziemy ją redukować (zazwyczaj co drugi dzień, aż do zera).
Teraz jeszcze chyba nie dałabym rady schodzić... chciałabym i boję się :bezradny:

Fajne plany masz na jutro, ja też coś muszę na jutro zaplanować w taką pogodę.

Sortuj wg