Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 21 kwi 2015, 15:33
platek rozy, a dlaczego nie zażywasz żadnych lekarstw?

:papa: , przepuściłem dziś na pasach śliczną kobietę, bardzo podobną do Whitney Houston z jej najlepszych lat. :105: No, to tyle dobrego, że sobie popatrzyłem chociaż. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 15:35
bonsai, bo nie moge , multum przeszlam antydepresiakow i po wszystkich mnie uboki powalaly bo moje uboki nie mijaja po dwoch tygodniach , one nie mijaja wcale , lekarka uznala ze jestem w grupce osob ktore nie moga brac takich lekarstw a komibinacji za te dwa lata choroby mialam mnostwo.

Ide , musze sie wylatac
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 21 kwi 2015, 15:38
platek rozy, dopiero dwa lata chorujesz? To Ty świeżak jesteś, trzymam kciuki! Leć, fajnie jest dziś na dworze. :)
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 15:40
bonsai, ogolnie to choruje prawie 20 po smierci mamy mialam 1 epizod trwal rok ponad , terapia , hydra i betabloker mnie na noigi postawilya pozniej praca:) , no i mialam prawie 18 lat spokoju.
Mobing w pracy plus to ze tracilam przytomnosc i mialamz awroty od szyjngo wpedzily mnie w eipizd drugi ktory trwa dwa lata i dwa miesiace.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 21 kwi 2015, 16:10
platek rozy, ech, to niepotrzebnie wyskakiwałem z tym pytaniem, przepraszam. Nie chciałem przywoływać smutnych wspomnień. :hide:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 kwi 2015, 16:10
Dzień dobry!
Piękne słoneczko! Rano z psem wyszłam z przyzwyczajenia w puchówce, ale na terapię szybciutko się przebrałam. Oficjalnie dziś puchówkę wieszam głęboko w szafie, o!
Oczy mnie pieką jak cholera - nie wiem, alergia, czy za słabe już okulary... :bezradny:
Wpadłam w ekstatyczną telepawkę, bo udało mi się dostac bilety do teatru na jutro, na gościnny występ Narodowego z Gajosem w roli głównej. :105: Tak mi ostatnio brakowało kulturalnej rozrywki, słabo się u nas dzieje poza sezonem, a tu proszę, mówisz -masz. Tylko żeby mnie lęki nie zeżarły.... :zonk:
A na 17- tą idę do dentysty robic 2 zęby... Cholery tam dostanę, dobrze, że moja aktualna dentystka jest sprawna i szybka. Żal, że to nie koniec przygód stomatologicznych, bo jeszcze mam 2 inne zęby do zrobienia. Ale dawkuję sobie tą "przyjemnośc", jeśli nie boli, jedna wizyta na miesiąc.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 kwi 2015, 16:24
kosmostrada, witaj Kosmo :papa: Ale super występ teatru Ci się trafił! :yeah: Z Gajosem przeżyjesz nie byle jakie wrażenia i nakarmisz niedosyt rozrywki... aż Ci zazdroszczę /pozytywnie/ :D

A dzisiaj masz kurację zębową i to się też chwali, trzymam kciuki, będzie dobrze.... i dodatkowa satysfakcja dla Ciebie :great:
No Kochana idziesz jak burza do przodu, fajnie ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 16:35
bonsai, nie szkodzi nic sie nie stalo.

kosmostrada, Hey Kochana:********* trzymam kciukiz a jutro i za dobra zabawe!

Ja musze odpoczac .Trzymajcie sie zdrowo!

:papa: :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 kwi 2015, 19:02
Wróciłam od dentysty. Czekam na chłopaków coby jakieś jedzenie zrobic, choc ja już nie głodna, bo w nagrodę kupiłam sobie ptysia z bitą śmietaną... :hide:
Bolą mnie teraz wszystkie zęby, głowa, kark i jeszcze nie wiadomo co z tym jednym zębem będzie, bo cholernik na granicy kanałowego. Mam czekac i obserwowac. Boszsz... Dlaczego niektórzy mają kilka plomb, a ja latam do dentysty jak kot z pęcherzem całe życie? Ale twardo umówiłam się na połowę maja na kolejne bliskie spotkanie z wiertarą.

mirunia, jestem w ekstazie nerwowej przez ten teatr, mam nadzieję, że jutro nie nawalę... Czytałam, że dziś lepszy dzień miałaś, eh ta nasza huśtawka.

platek rozy, Zmęczyły Cię kije? To chyba dobrze, trochę endorfinek naprodukowałaś. :great: Teraz na spokojnie możesz przemyślec , co Ci T. powiedziała. Ja też to przemyślę, bo to dotyczy większości z nas.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 21 kwi 2015, 19:13
Cześć! ;) Wpadłem na chwilę. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 kwi 2015, 19:17
Zebrec, Hej hej! Wpadasz, wypadasz, coś Cię nosi mój drogi... :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 21 kwi 2015, 19:18
Tak już mam, że nie umiem w miejscu usiedzieć. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 kwi 2015, 19:36
Zebrec, a z czym dobrym wpadłeś? :D

kosmostrada, Łoooo, wróciłaś nareperowana :brawo: :brawo: Kochana to uczucie bolących zębów po wizycie też znam, ale już jutro będzie lepiej. Wizyta zaliczona, ząbki załatane... nic, tylko się cieszyć!
Wcale Ci się nie dziwię, że jesteś podekscytowana jutrzejszym wyjściem na ukulturalnianie się. Też bym chodziła jak z dynamitem w kieszeni :mrgreen:
Ale to są dobre, zdrowe emocje. Gorzej, jakbyś to przeżywała obojętnie i płasko.
Dasz radę, jak tylko siądziesz wygodnie w fotelu to wyluzujesz i .... niech zabawa trwa!

Tak, dzisiaj mam lepszy dzień, ale po południu i ja dołączyłam do ekipy bolących głów, wzięłam Apap i jest już lepiej, w porę go stłamsiłam.

platek rozy, Kosmo ma rację, to jest temat do przemyślenia... każdy do własnych słabości i potrzeb. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 21 kwi 2015, 19:42
Hej lobuzy

Sortuj wg