Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 18 kwi 2015, 21:40
Siemanko wszystkim

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2015, 22:49
blah! napisał(a):
cyklopka napisał(a):Tak na pierwszy raz sushi wydaje się dziwne, ale polubiłam, teraz zwłaszcza wegetariańskie.

A co to jest wegetariańskie sushi...:o

Serek do smarowania, ogóreczek, awokado, marynowany owoc tykwy zawijane w ryż i glona.
Mieszkam daleko od morza, więc nie wszystkie żyjątka z głębi oceanu tu docierają w najwyższej jakości i też nie za wszystkimi przepadam.

Cześć, Marcin!
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 23:03
cyklopka, my dziś też wzięliśmy jedne bez wkładki białkowej - glon, ryż, warzywa w tempurze. Pychotka! No i tańsze, co też miłe... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2015, 23:32
Uwielbiam warzywa w tempurze, chociaż teraz przekichane, bo jadę bez pszenicy prawie całkiem, najwyżej jakieś małe domieszki.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 23:55
cyklopka, troszkę się nakombinujesz na tej diecie, ale się da. Moja przyjaciółka już kilka lat jest bez pszenicy, mięsa ( z wyjątkiem czasami ryb), nabiału, bo inaczej ma sensacje żoładkowe. I daje radę, a już nabrała takiej wprawy, że w dodatku jest pysznie. To u niej jadłam min. sałatkę z komosy i gotowanych warzyw korzeniowych, stąd mój ostani zakup komosy. Sporo korzysta z kuchni indyjskiej.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 kwi 2015, 23:58
A podobna cała ta sprawa z glutenem to mit i jak jest się zdrowym, to nic to nie pomoże. Co tu jeść by znów wyglądać jak dwudziestolatek?
bonsai

Spamowa wyspa

przez Davin 19 kwi 2015, 00:05
Jest tu ktoś jeszcze?
Davin

Spamowa wyspa

przez Prakseda 19 kwi 2015, 00:08
Davin, yhy - są <abo jest?> :roll:
Co tam?

Spamowa wyspa

przez Davin 19 kwi 2015, 00:22
Prakseda, o hej. Jak miałem dobry humor tak mi się zepsuł jak klawiatura zaczęła wydziwiać.
Davin

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 kwi 2015, 00:31
bonsai napisał(a):A podobna cała ta sprawa z glutenem to mit i jak jest się zdrowym, to nic to nie pomoże. Co tu jeść by znów wyglądać jak dwudziestolatek?

Na szczęście nie jestem zdrowa :roll:
Za to młodo wyglądam.

No mój problem głównie to, że nie ja w domu gotuję i muszę się zwyczajnie dopraszać o więcej warzyw.

Od kiedy nie jem tych produktów mlecznych i mniej chleba, to jelito nie fikło mi ani razu. Od wczoraj wdrażam suplementy, potem dojdą ćwiczenia. No i badania jeszcze muszę powtórzyć i wtedy już będzie jasność co tak naprawdę mi szkodzi.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Prakseda 19 kwi 2015, 00:58
Davin, klawka nie chce współpracować? :roll:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 kwi 2015, 09:16
Hey Kochani:*******
Wstalam z dolem i placzem , moze mi przejdzie ... Pogoda hmmm nie pada , nawet slonce gdzies sie tam przebija ale jest zimno.
W dodatku wczoraj popsul sie domofon i zamek i nie mozna wejsc do klatki :shock: :shock: maja to ponoc dzis naprawiac.

A ja nijaka , bardzo nijaka.
Widac u mnie tylko kilka dni moze byc niezle a pozniej na leb spada znow depresja i przygniata mnie do ziemi.
Cozzzzz.
Moze stresy wylaza z zebem?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez blah! 19 kwi 2015, 09:38
cyklopka, chodziło mi o to, że nie ma czegoś takiego jak sushi wegetariańskie - sushi, to nazwa potrawy, gdzie podstawą jest ryba. To tak samo jak smalec roślinny, który fizycznie nie istnieje ;).

bonsai napisał(a):A podobna cała ta sprawa z glutenem to mit i jak jest się zdrowym, to nic to nie pomoże. Co tu jeść by znów wyglądać jak dwudziestolatek?

To prawda, akurat kwestie glutenu zostały wykorzystane, żeby sprzedaż żywności bezglutenowej (droższej) wzrosła. Oczywiście, jest tak że gluten szkodzi ale ludziom, którzy faktycznie są chorzy a nie przeciętnemu zdrowemu człowiekowi.
blah!

Spamowa wyspa

przez blah! 19 kwi 2015, 09:40
platek rozy, wyjdź na spacer, porób coś pozytywnego, co sprawia Ci przyjemność. Na wszystko są sposoby ;).
blah!

Sortuj wg