Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 kwi 2015, 19:34
Aranjani napisał(a):narobiłaś mi ochote na sushi :hide:

A mi ja jeszcze nigdy w życiu sushi nie jadłem :time:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 kwi 2015, 19:42
kosmostrada, na kondycję paznokci super działa moczenie ich w ciepłym oleju ok.10-15min. Oglądając tv można sobie pozwolić na taką kąpiel pazurków, wsadzając paluszki do miseczki :D
A jogurtów to trzeba by zjeść ok.6 dziennie, tak mi mówił ortopeda gdy miałam niedobór wapnia, lepiej 2 plasterki żółtego sera 2-3razy w tygodniu.
/Znowu się wymądrzam :mrgreen: /

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 20:08
mirunia, ser jak najbardziej spożywam, bo lubię, ale może mi się przez branie leków słabo wchłania wszystko co dobre.
Dziękuję za rady Słonko!
Muszę dziś się doprowadzic do ładu - depilacja, peeling, pedicure... Przyznam się - nie chce mi się. Źle się poczułam na wieczór, nie wiem co z sobą zrobic, nie chce mi się nic i nie mam siły.
Zrobię sobie ziółka i może coś obejrzę w tv, czy poczytam...Nie wiem... Nie znoszę tego stanu rozmemłania. :why:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2015, 20:12
Tak na pierwszy raz sushi wydaje się dziwne, ale polubiłam, teraz zwłaszcza wegetariańskie.

Dobra, wrzucam blondi cyklopkę chociaż na wieczór do wglądu :oops: Szaleństwo, jak ten telefon obrabia zdjęcia :o
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 20:17
cyklopka, Pięknie Kochana! Taka porcelanowa jesteś na tym zdjęciu. :105: Kiedy z tymi muffinami startujesz na spotkanie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2015, 20:29
Teraz paczę na to zdjęcie, to jest ewidentnie paleta Wyspiańskiego :) :) :)

Właśnie wróciłam. Muffiny były obrzydliwe, ładnie się upiekły, ale któraś mąka była nie halo i czułam w nich takie suche okruchy. Spotkanie było dziwne, bo po części oficjalnej wszyscy byli trochę onieśmieleni, jakoś brak polotu o czym gadać, dobrze że wyjęłam te ciastka. Każdy wziął jedno i taka degustacja w skupieniu... Myślę, jak ktoś weźmie drugie, to znaczy, że nie były całkiem szpetne. I wziął :) I się zapytał od jak dawna się interesuję pieczeniem ciastek. To się trochę zdziwiłam, mówię, że takiego murzynka co kiedyś to od dziecka robię, a muffiny... nie wiem, rok może? O.o A inny kolega to chyba zjadł 4 i jeszcze wziął na drogę, mu zawinęłam w serweteczkę i umieściłam w wyciągniętych dłoniach, to było strasznie miłe.

No tam parę zdań zamieniliśmy o filmach, a jeszcze w drodze na przystanek o czasie letnim i się pochwaliłam, że odwyk od kawusi, bo dumna jestem a co! :) Na prawdę się lepiej czuję, nie siedzę jak głupia po nocy i nie przysypiam na lekcjach.

Dobra, lecę wziąć lekarstwa, umyć gufkę i jeszcze się zdążę pouczyć, bo muszę jutro poprawić sprawdzian, na którym tydzień temu napisałam wszystko na opak.
(A dzisiaj czwóreczka z materiału, który raz przeczytałam, tak że spokój i duma narodowa)
Ostatnio edytowano 18 kwi 2015, 20:38 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 kwi 2015, 20:38
cyklopka, super blondi!!! Dzięki, że się pokazałaś... :D a ja dodam o regularnych rysach. Szkoda, że schowałaś te blond włosy :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 20:39
cyklopka, obrzydliwe nie były , bo pożarli. Następne zrobisz lepsze, to będzie wychwalanie pod niebiosa... :D
No proszę, jakie wacpanna ma miłe dalekosiężne plany. Jest na co czekac.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 20:41
mirunia, Prawda, jaka ładna?

cyklopka, Wiesz ile kobiety płacą, żeby miec takie usta? :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2015, 20:41
Regularne rysy, tak mi czasem mówiono. Zdjęcie robiłam na leżąco trzymając aparat z góry, więc grawitacja jest inna. Fryzjer kazał mi nosić włosy na przód i nie za uszy, ale dopiero się uczę, bo nieprzyzwyczajona.

W sumie te muffinki miały być tak urodzinowo, a nie że co miesiąc ich rozpieszczać :mhm: Ech, zobaczymy.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 kwi 2015, 21:02
kosmostrada, prawda, ładne Dziewczę o ciekawym spojrzeniu. Młodość trzeba pielęgnować jak najdłużej, cieszyć się z niej i wykorzystać jak najlepiej ten okres w życiu.... :105:

cyklopka, to trzymaj się rad fryzjera i nie chowaj ładnych włosów za uszy, tylko pokazuj. Ładne włosy to duży atut urody kobiecej.

Ja już wykąpana, otulona szlafrokiem popijam herbatkę po sałatce greckiej. Dosyć już słodyczy na noc, bo mi .... rośnie!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 kwi 2015, 21:09
mirunia, ja się ugięłam i stwierdziłam, że nic tak nie poprawia humoru, jak łyżka nutelli.... ;)

Idę na żmudne prace porządkowe wokół własnej osoby. Tym razem żadnych celebracji, bo nie mam nastroju, po prostu trzeba się wykąpac, wypięknic, wypachnic, żeby nie zapyziec. Może taka świeża gładka lepiej się poczuję.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez blah! 18 kwi 2015, 21:33
cyklopka napisał(a):Tak na pierwszy raz sushi wydaje się dziwne, ale polubiłam, teraz zwłaszcza wegetariańskie.

A co to jest wegetariańskie sushi...:o
blah!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 18 kwi 2015, 21:39
No cyklopka uprowadze cie do kina :-)

Sortuj wg