Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez blah! 18 kwi 2015, 13:31
mirunia, ja to sie nie boję tylko czasem nurtuje mnie kwestia, kto pokryje ewentualne szkoły z tego wynikające. Rozwalają mnie np. znaki drogowe w miejscu gdzie są spore koleiny na drodze mówiące: "Uwaga, szkody górnicze. Kopalnia "..." nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia"... Ciule wiecznie tylko unikają odpowiedzialności.
blah!

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 kwi 2015, 13:38
platek rozy, rozumiem, no to traktuj delikatnie tą klawiaturę :D bądź dla niej dobra :lol:

Ja mam balkon jeszcze łysy, dopiero na początku maja zajmę się skrzynkami i doniczkami... jeszcze jest za zimno nocami i szkoda by mi było jakby padły moje młode pelargonie /zwisające/. Będzie długi weekend, to się zajmę kwiatuszkami ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 kwi 2015, 13:40
Dobra, nie ma co marudzić dłużej! Zakładam czapkę, zimową kurtkę i idę na wiosenny spacer. :papa:
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 kwi 2015, 13:43
blah!, chyba nie wyrobiliby się z tyloma różnymi odszkodowaniami za straty i uszkodzenia... taki region, taki teren, a oni ostrzegają tylko.

Spamowa wyspa

przez Aranjani 18 kwi 2015, 13:48
I makijaż oczu szlag trafił... czy ta cebula musi taka byś, się pytam ?! :mrgreen:

dzien dobry :yeah:

platek rozy, ja już mam balkon obstawiony. W jednej doniczce bratki i goździki, w drugiej groszek ozdobny pnący, w trzeciej nasturcje... na parapecie slonecznik kwiatowy, poisencja i begonia... na dole doniczki ze słonecznikiem i fasolą ozdobną zeby sie ładnie rozrosła i zasłoniła nas troche od sąsiadki ;)
Ja to wszystko zacznie wyrastać to chyba nie da rady wyjsc na balkon :lol:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 kwi 2015, 13:48
mirunia, Kochana ja tez jeszcze nie mam cwietuszkow na balkonie , tez bede w maju cos sadzila.

bonsai, milego spacerowania :papa: :smile:

nastawilam sos , i zupe
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 18 kwi 2015, 13:55
Witajcie wszyscy :papa:

Pogoda okropna :? co chwile pada. Zapowiada się domowa sobota - może się w końcu za magisterkę zabiorę :pirate: :P
Wszyscy w szale i amoku sprzątania sobotniego, to ja też chyba będę się musiała zebrać i ruszyć ze szmatą i odkurzaczem :P

Obrazek :mrgreen:

a cyklopkę widziałam, super wygląda w nowym kolorku :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 kwi 2015, 13:56
Aranjani, zadjecie plisss :******** :uklon: :uklon: ja jeszcze nic w tym roku , bo jakos tak i malo kasy i sie balam ze mi zdechna jak sie wyziebi :bezradny: Co dobrego dzis pichcicie????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 kwi 2015, 13:57
acherontia-styx, Heyy :******** no ja tez sobie dzis troche sprzatam , troche gotuje a mialam jeszcze isc do pepco ale sie r ozlalo .

Moze jakis film mi polecicie na wieczor???

Spamowa wyspa

przez Aranjani 18 kwi 2015, 13:59
acherontia-styx, joł :)

platek rozy, Kochana zdjecie pstryknę na pewno tylko niech nasionka wykiełkują ;)
Robie sznycelki nadziewane papryka i pieczarkami :) A Ty co pichcisz ?
Aranjani

Spamowa wyspa

przez Aranjani 18 kwi 2015, 13:59
acherontia-styx, ja dzisiaj w szale porządków :shock:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 kwi 2015, 14:11
Aranjani, a to mniamniusne!!! czasami derem feta nadziewam albo starte pieczarki wrzucam do mielonego mieska i tak wyrabiam na kotlety , tez dobre.
A a dzis mam kopytka ze sosem pieczarkowym i zupe krem z mieszanki roznych warzyw :smile: ale jakos nic mi sie nie chce :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Aranjani 18 kwi 2015, 14:39
platek rozy, ja robie pierszwy raz takie... mam nadzieje ze sie uda;)
o.. kopytka, tez musze w koncu zrobic :yeah:

a... jeszcze zapomniałam Ci napisac ze posadzilam tez paprykę ;)
Aranjani

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 18 kwi 2015, 15:05
I maryske hihi czesc wszystkim :-)

Sortuj wg