Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 kwi 2015, 19:58
:hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 kwi 2015, 19:58
platek rozy, pójdę do szefostwa po dodatek za pracę w ciężkich warunkach... Na wypasione odżywki za sryliard złotych. :mrgreen: Albo ostentacyjnie będę pracowac w bawełnianych rękawiczkach, o!
A na serio, co za koopa... Pójdę może jutro w ramach spaceru z psem dowiedziec się o terminy do dermatologa, może on coś wymyśli. :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 kwi 2015, 19:59
nieboszczyk, a no widzisz ja tez choruje niemalo ale ciesze sie z tych organow ktore sa zdrowe a najchetniej to bym wymienila mozg i kregoslup.
No ale sie nie da.

-- 15 kwi 2015, 20:00 --

kosmostrada, Slonce ja bralam jakies tam witaminki i inne cudawianki , odzywki tez stosowalam ale dopiero mi sie uspokoilo jak mnie z pracy zwolnili i przestalam klikac po tyle godzin dziennie w klawiaturke
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 kwi 2015, 20:01
platek rozy, co komu po ptaszku jak mózg jest uszkodzony tak że jest całkowity paraliż+ślepota+niemota i kupa innych chorób?żeby po śmierci bzykać robale?wolę stracić ptaszka niż któryś z zębów,oczy,palce,nogi.ptaszka sie tylko nosi całe życie i to wszystko.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2015, 20:04 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Davin 15 kwi 2015, 20:04
Co ja kuźwa czytam. :hide:
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 kwi 2015, 20:04
nieboszczyk, niestety nie mamy na to wplywu a szkoda zreszta ja zawze powtarzam ze nie pogodze sie nigdy z ludzka kruchoscia i smiertelnoscia.
Chcialabym ze 400 lat zyc , bo jakos zasze zycia bylam glodna i mialam milion pasji ktore chcialam rozwijac.
I moze dlatego tak sie nie poddaje tylko na sile wstaje i o siebie walcze ,z arowno o siebie fizyczna jak i psychiczna ;)

Ale to zabrzmialo ---- jestem psychiczna :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 kwi 2015, 20:06
platek rozy, ja też nie moge sie pogodzić z tym że jestem z gnijącego mięsa a nie z metalu jak robot który zwyczajnie by poszedł do sklepu i kupił nową noge
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 kwi 2015, 20:08
platek rozy napisał(a): kosmostrada, Slonce ja bralam jakies tam witaminki i inne cudawianki , odzywki tez stosowalam ale dopiero mi sie uspokoilo jak mnie z pracy zwolnili i przestalam klikac po tyle godzin dziennie w klawiaturke

Nie chcem się zwalniac z pracy... Chcem miec normalne paznokcie.... :why:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 kwi 2015, 20:08
nieboszczyk, ano , tez nad tym nieraz mysle .Moze bedzie to mozlwie za xxxx lat

-- 15 kwi 2015, 20:09 --

kosmostrada, Moze cos zaradzi Ci dermatolog , sprobuj :********* moze sie okaze ze to od czegos innego ? ja wtedy tez bylam wielce zdziwiona ze to od klawiatury

Spamowa wyspa

przez Davin 15 kwi 2015, 20:10
nieboszczyk napisał(a):platek rozy, ja też nie moge sie pogodzić z tym że jestem z gnijącego mięsa a nie z metalu jak robot który zwyczajnie by poszedł do sklepu i kupił nową noge

Przecież ty jesteś terminator. Nikt by nie przeżył tylu chorób! :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 kwi 2015, 20:10
platek rozy, to by ludzi składano fabrycznie z metalu a nie by rośli bo co urosło to się traci na całą wieczność.z metalu w każdej chwili można dorobić kopię dowolnej części.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 kwi 2015, 20:11
nieboszczyk, to mnie by sie zdal metalowy kregoslup :105: :105: bo moj sie zajechal

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 kwi 2015, 20:13
platek rozy, mi by sie przydał metalowy endoszkielet,cybernetyczne oczy i oprogramowanie które nie choruje psychicznie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 kwi 2015, 20:14
nieboszczyk, o taka glowa tez by mi sie zdala , nie mialabym lękow irracjonalnych bo bym je wywalila z pamieci 8)

Sortuj wg