Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 kwi 2015, 15:40
Aranjani, łososia
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Aranjani 11 kwi 2015, 15:55
amelia83, :105:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2015, 17:25
Dzień dobry!!!

Co za cudowna pogoda! Najlepsza z najlepszych, taka majowa, ciepło akuratnie i lekki ciepły wiaterek.
Udało mi się zrealizowac sprytny plan na dzisiaj, było rodzinnie, spacerowo parkowo z psem i spacerowo miejsko bez psa (włóczenie się w słońcu w sąsiednim mieście, oglądanie wystaw, wpadnięcie do empiku po płytę, do sklepu azjatyckiego po nori do sushi, przekąska w ulubionym bistro), ogródkowanie (chwasty wyrwane! kwiatuszki pańskim okiem doglądnięte).
Teraz zrobię sobie pyszną kawę, papierosek, książka i na ogródek. Coby się już nie działo to większośc dnia udana i bez większych sensacji ze strony głowy.
Mam nadzieję, że Wy też jesteście dopieszczeni przez pogodę i miło Wam ten dzień mija.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2015, 18:25
Ja tez dzis korzystalam z pogody :)
Bylam po koraliczki ale nie wszytsko kupilam bo z czerwieni bylo malo i musze zamowic przez neta ( dla naszej cyklopki)
Zrobilam za to jeden komplet na specjalne zamowienie.

Obrazek
jak WAm sie podoba?

kosmostrada, Super:******** ze dzionek Ci mija tak dobrze:) ciesze sie z Toba.
Co teraz czytasz?

Mnie jak wracalam lęk jakis zlapal bo w glowie mi sie troche zakrecilo i juz oczywiscie sie zaczelam nakrecac ale teraz juz ok jest.
A pol dnia na szpilasaCH LATALAM :O

Aranjani, amelia83, Caluski:*********
Macie super z tym morzem :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 kwi 2015, 18:43
Witajcie bardzo wiosennie!!!

kosmostrada, dzień mija dzięki Bogu bez sensacji ciśnieniowych i lękowych... pełen spokój z domieszką większej energii :D
Do południa wyjście po zakupy i gotowanie obiadu, a po obiedzie spory spacer też w słońcu na bulwar... a tam spaceriada jak się patrzy; obserwacja rzeki, zieleni wiosennej, kwitnących na biało krzewów i drzewek,no i ten ptasi śpiew ... cudowna pora roku, tyle bodźców wzrokowych i słuchowych za jednym zamachem :D
Wróciłam niedawno "troszkę" zmęczona taką ilością wrażeń i tlenu w żyłach ;) nogi mi już wysiadały i kręgosłup (odzwyczajone po zimie)... dość daleki spacer :shock: ale będę spała jak niemowlę :zzz:

Kosmo, widzę, że też nie leniuchowałaś, a aktywnie sobotę potraktowałaś... fajnie! Tyle słońca w całym mieście....
Chwaściorom dostało się rwanie i wymarsz z ogródka, a dla Ciebie przyjemne z pożytecznym. ;)

-- 11 kwi 2015, 18:48 --

platek rozy, ******** :D śliczny komplecik, taki wyjściowy, na bogato! Ładnie skomponowałaś :brawo:
Szpilasy? ... to wiosna już na pewno!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2015, 18:50
mirunia, :********Kochana ale mialas fajny dzionek :great: :brawo: Bardzo mnie to cieszy :)
Ja dzis tez ogladalam kwitnace krzewy i kwiatuszki :105: I latalam w samej kiecce a kurtke w samochodzie zostawilam bo bylo mi tak cieplo :D
Komplecik mial byc do sukienki na wesele w zlocie i czerni wlasnie :mhm: wiec obmyslilam takie cosik i spodobal sie bardzo . W pon wedruje w swiat :mrgreen: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2015, 19:20
Już mnie wieczorny chłodek przegonił z ogródkowego legowiska.

mirunia, Kochana*****, cieszę się, że dzień też Ci się udał. Jak dobrze, że franca nam daje odsapnąc! Też na ogródku obserwowałam wróbelki, żuczki, patrzyłam na listki i pączki, słuchałam ptaszków, wąchałam wiosenne powietrze i nawet nie przeszkadzał mi gwar miasta. Lubię, gdy głowa pozwala mi na uważnośc...

platek rozy, Plateczkowa*****, piękny komplecik! Też kurtałkę zdjęłam, a u mnie nie szpilasy, tylko symbolicznie na otwarcie sezonu moje różowe New Balanse na rajd po mieście. I goła kostka!
Czytam Millerowej tą pierwszą z terapii " Byc kobietą i nie zwariowac". Bardzo dobrze się czyta, owocnie, w taki spokojny dzień.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Hans 11 kwi 2015, 19:22
Cześć. Gdzie jest ta osławiona ankieta z wczoraj? Szukam i nie mogę jej znaleźć.
Feed your head
Feed your head

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 kwi 2015, 19:28
platek rozy, bardzo trafnie widać wymyśliłaś to biżu w eleganckiej tonacji :great:

Było tak ciepło, że spokojnie można było zdjąć kurtki i wszelkie okrycia wierzchnie... ja byłam w dłuższym swetrze i leginsach i delikatnych mokasynach, ale rękawy musiałam wysoko podsunąć dla ochłody ;)
Zostawiłam otwarty balkon, więc chałupka wywietrzyła się super, aż miło.
Teraz odpoczywam z nogami w misce, popijam herbatkę z cytryną i stękam na kręgosłup...łojjj :!:

-- 11 kwi 2015, 19:33 --

Hans, witaj, ankietę usunięto, też jej nie widziałam :D

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 kwi 2015, 19:34
Czesc
Jaka ankieta? Uwielbiam ankiety
;)
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 kwi 2015, 19:48
Cześć wszystkim!
Po 7,5 godzinach w szkole tak mnie zaczęła główka boleć, że ledwie do domu doszłam i musiałam półtorej godziny przeleżeć z tabletkami i z mentolem na głowie. Jak myślę, że się muszę jeszcze na jutro pouczyć, to mnie czepie.
A dzisiaj dostałam pałę z chemii i piątkę z farmakologii (poprawiłam z 3).
Jestem drugi dzień bez kawusi :hide:

No, to lecę się dalej ogarniać, chociaż, kurczę, straszne zamieszanie w domu i się boję, żeby mnie znowu nie rozbolało.

Udanej reszty weekendu dla tych, co obchodzą ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2015, 19:57
Hans, ankieta paszła w kosmos...

tosia_j, Ankieta, kto Cię najbardziej wkurza na forum. Oj działo się, było kontrowersyjnie. Modzi dostali za nią osty. Co za emocje... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 kwi 2015, 20:00
Bardzo Fajna Ankieta :)
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2015, 20:01
cyklopka, bez kawusi główka poboli... :( Ale może się przyzwyczaisz. A co do mleka, to moja przyjaciółka odstawiła nabiał i pije zbożówkę z mlekiem sojowym. Dla mnie to paskudne, ale jej smakuje.
No mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie równie przyjemny.
Gratuluję dzisiejszego rozstrzału ocenowego! ;)
S. Beckett

Sortuj wg